Bir çocuk daha melek oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben nedense milletin gazını almak için paylaştıklarını düşünüyorum.
Bu kadar yaygara koptu, hatta ablasının bile ondan olduğuna dair haberler yapıldı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bence.
Herkesin bildiği ama dillenmediği için sır olan şeyler vardır, öyle birşey gibi.

Tamam da. Bu adam zayıf çelimsiz bir şey büyük kıza ya da geline nasıl tecavüz edebiliyor. Kadın ona bir tane çaktı mı fırlar zaten.
Oğulu biliyordu ve müsaade ediyordu o zaman ve ondan korkuyorlardı.
Kafam da sorular...

Bu kadın sözde tecavüze uğrayıp çocuk doğuruyor, sonra bir daha oluyor aynı olay, çadırda yaşıyorlar, adam babasının karısına yürüdüğünden bir haber öyle mi... Kadının rızası yokmuş öyle mi.... Çocuk kaybolunca nasıl devlete koştular demek yardım istemeyi biliyorlar değil mi işte o yüzden annede bence suçlu. Hangi akılla geliniyle yatmış bir adamın yanında çocuk tutuyorsun, bu işler danışıklı dövüş, anne dibine kadar suçlu. İnsan olmak farklı bir durumdur, tecavüze mi uğradın, ailene mi dönemiyorsun, şiddet altında mısın öldürürüm kendimi gene o kp e yar olmam, hele evladımı... Ahhhh verecekler elime böyle lime lime etsem içim soğumaz.... O minicik gülen gözlerin resmini her görüşümde içim dağlanıyor. Topu şerefsiz, midesiz bir aile, hepsi birbirinden iğrenç
Evet çok haklısınız insan çocuğu için yaşar madem tecavüz diyorsun ozaman çocuklarını gözünün önünden ayırmaya korkarsın acaba ona da bişey yapar mı diye... Olan minicik savunmasız bir çocuğa oldu acaba o an nasıl korktu meleğim benim ya keşke keşke onu ölü olarak bulan çoban kadın daha olay yaşanacağı zaman gorseymiş gerçi olayın orda olması bile bence imkansız 😭

Tamam da. Bu adam zayıf çelimsiz bir şey büyük kıza ya da geline nasıl tecavüz edebiliyor. Kadın ona bir tane çaktı mı fırlar zaten.
Oğulu biliyordu ve müsaade ediyordu o zaman ve ondan korkuyorlardı.
Kafam da sorular...
Tek güç unsuru beden değil. Kadının adı yok o güruhta, ahırdaki inek kadından değerli. Kocasına dese, kadına sahip çıkmaz. Katleder kadını, yeni alır getirir, yaşar babası ile minnoş minnoş.

Bu kadar yaygara koptu, hatta ablasının bile ondan olduğuna dair haberler yapıldı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bence.
Yok barolar öyle işlemez. Kaldı ki bunu paylaşan baronun çocuk hakları merkezi. Baro tamamen devletten ayrı bir kurum, hatta genelde devletle zıt düşer.

Tek güç unsuru beden değil. Kadının adı yok o güruhta, ahırdaki inek kadından değerli. Kocasına dese, kadına sahip çıkmaz. Katleder kadını, yeni alır getirir, yaşar babası ile minnoş minnoş.
Yani güç unsuru kendi bedeni de olurdu ama burada değil kocasın ona uygulayabileceği, ya herhangi gibi başka bir güçten korkuyordu demek ki.

Öyle olmasa bile gene onların biri yapti birsey bu çocuğa o dağın başında gidip ben mi yaptım yaşadıkları hayata baksana çadırda tavşan gibi doğurup durmuşlar

Neden dna testi yapmaya gerek duymuşlar diye düşündüm biran… tuhaf hayatlar tuhaf şeyler yaşanıyor her geçen gün olmaz denen şeyler oluyor. Bazıları eskiden kötü insanlar yoktu demiş. Olmaz mıydı hiç. Sadece duymuyorduk teknoloji sayesinde insanlar herşeyi hemen duyuyor herşey ortaya çıkıyor kameralar şunlar bunlar eskisi gibi rt bas edemiyorlar artık. Yoksa dünya aynı dünya pis, iğrençlik dolu

Tecavüz olayı doğru değilmiş, Müslümenin babası dedesi değilmiş yani. Bilginize hanımlar.
İşte tam da bu sebeple konunun açık kalması uygun olmadığından yorumlara kapatılmıştır.
Bu konuda hassasiyet gösterir konuyla ilgili başka topik açılmazsa seviniriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X