Bir daha konu açmayabilirim, kocamla gelinin son gelişmeleri.

Abiyle gelin bu adama aşık rolü yaptırıp adamı güzelce düdüklüyorlar gibi geliyor bana da neyse.
Yayla evi temizleyip altın bulup almışlar, sıfır eşya bulmuşlar kim bilir daha neler almışlardır maddi olarak.
Aman esimde merakli kandırilmaya, zaten dünden raziymis..

Aynı evde kalmak, beraber bayram geçirmek icin uzak akrabalık değil yakın olmak gerekir.
Niye gitsin de Sahranın ölen kayinvaidesinin evine temizleyip, altın muhabbeti yapsın kadin? Avukat oldugunı da bilmiyordum.
Çoğu şeyin yalan olması gerekiyor şu durumda ki bazen bende böyle düşünüyorum.
Çok fazla tutarsız, günlük hayatın içinde uymayan şey var yazdıklarında. Aile ici çarpık ilişkiler oluyor ama burada uydurulmuş şeyler var kesin.
Hepsi doğru.. Hic bir yalan yok, yalansa diğer dünyada da benimle uğraşmayın ama diğer dünyada görürsünuz yalanmiymis, inanın yalan yok

En ufak bir uzaklaşma beklerdim olmadi.. Gelin Altin bulduğunda o kadar gülmüş ki esim.. Sonra esim onları arayip yayla evinin bütün çatısını yaptırdim demis.. Gidin kalin demis

Esimin cinsel problemleri var
Başka kadına aşık olan erkekler genelde, eşlerine cinsel sorunları olduğunu söylüyor ama sizde nasıl gelişti bilemem.

Adam sizi de boşadı. Büyük ihtimal gelin de altın meraklısı kocasını boşayacak ama onun da bir zamanı var belli ki. İşiniz hiç kolay değil. Travma üstüne travma.

Bak sahra gerçek olma ihtimaline karşı hoş umudum %0000,1 ama yine de yazıyorum.

Adam param senin demiş şu an boşanmışsınız git kendi üzerine güzel bir ev aldır, şakaya vs vurarak adamı kıllandırmadan git nafaka talep et yüksek meblağ küserim giderim yoksa falan deyip bunları resmileştir. Kenara para at sonra adamı, abini hayatından def et çocuklarınla sıfırdan hayat kur.

Bak sahra gerçek olma ihtimaline karşı hoş umudum %0000,1 ama yine de yazıyorum.

Adam param senin demiş şu an boşanmışsınız git kendi üzerine güzel bir ev aldır, şakaya vs vurarak adamı kıllandırmadan git nafaka talep et yüksek meblağ küserim giderim yoksa falan deyip bunları resmileştir. Kenara para at sonra adamı, abini hayatından def et çocuklarınla sıfırdan hayat kur.
Chek
Hepsi doğru.. İnanın bir yalan yok.. Diğer dunyada da benimle uğraşma ama diğer dünyada görürsün yalanmıymis
Yapıyorum birikim yapıyorum.. Ama adam hayatımdan çıkmak istemiyor.. Yalvarıyor.. Cocuklarimi rahat ettiriyor.. Ama zaafi var allah kahretsin ve hiç olmayacak birine

Her açtığınız konudan sonra fake olduğunuza daha da emin oluyorum ama amaç ne onu çözemedim zamanınıza yazık

Chek
Hepsi doğru.. İnanın bir yalan yok.. Diğer dunyada da benimle uğraşma ama diğer dünyada görürsün yalanmıymis
Yapıyorum birikim yapıyorum.. Ama adam hayatımdan çıkmak istemiyor.. Yalvarıyor.. Cocuklarimi rahat ettiriyor.. Ama zaafi var allah kahretsin ve hiç olmayacak birine

Tamam işte kendi üzerine ev aldır, nafakaya bağlat o zamana kadar canım cicim de resmileşince sadece çocukları görsün yatağına alma kocam deme. Baba olarak görevini yapsın koca olarak değil. Yani sizin bir dur düğmeniz yok mu adam geldim deyince istediğini yapıyor. Hey beni boşadın yatağıma giremezsin, karı-koca hayatı yaşayamayız artık niye demiyorsun mesela??

Hoş başkasına aşık olduğunu kabul edip normal devam etmeniz de ayrı bir saçma da neyse

Aynı evde kalmak, beraber bayram geçirmek icin uzak akrabalık değil yakın olmak gerekir.
Niye gitsin de Sahranın ölen kayinvaidesinin evine temizleyip, altın muhabbeti yapsın kadin? Avukat oldugunı da bilmiyordum.
Çoğu şeyin yalan olması gerekiyor şu durumda ki bazen bende böyle düşünüyorum.
Çok fazla tutarsız, günlük hayatın içinde uymayan şey var yazdıklarında. Aile ici çarpık ilişkiler oluyor ama burada uydurulmuş şeyler var kesin.
Ticari işlerimiz var, gelin davalara koşuyor yazınca avukat olduğunu düşündüm. Bu olay çok basit: Ben zaten istenmeyen gelindim, eşim beni kandırdı boşadı, arada gelip gidiyor kalıyor, temizliğini yaptırıyor yiyor içiyor ama benimle ilgilenmiyor. Kardeşimin karısı istenen gelin, herkesle iyi herkesle arası var, işi gücü mesleği var sözü geçiyor. Ben de onun üstünden yürüyeyim.

Çoğu şey aynen dediğiniz gibi yalan ekleme uydurma katma zaten. Mesela vefat eden kayınvalidenin evi deyince biz hepimiz geline ne oluyor ki gidip temizliyor yazdık. Ya o gelinin de akrabasıysa o kayınvalide ve tek değil başkalarıyla gidip temizlediyse? Onu hedef seçmiş kendine, kocasının attığı kazığın hesabını o geline kesiyor. Bu kadın kesin aileden biri, yani evlilik bağıyla aileye girmemiş zaten vardı.

Ticari işlerimiz var, gelin davalara koşuyor yazınca avukat olduğunu düşündüm. Bu olay çok basit: Ben zaten istenmeyen gelindim, eşim beni kandırdı boşadı, arada gelip gidiyor kalıyor, temizliğini yaptırıyor yiyor içiyor ama benimle ilgilenmiyor. Kardeşimin karısı istenen gelin, herkesle iyi herkesle arası var, işi gücü mesleği var sözü geçiyor. Ben de onun üstünden yürüyeyim.

Çoğu şey aynen dediğiniz gibi yalan ekleme uydurma katma zaten. Mesela vefat eden kayınvalidenin evi deyince biz hepimiz geline ne oluyor ki gidip temizliyor yazdık. Ya o gelinin de akrabasıysa o kayınvalide ve tek değil başkalarıyla gidip temizlediyse? Onu hedef seçmiş kendine, kocasının attığı kazığın hesabını o geline kesiyor. Bu kadın kesin aileden biri, yani evlilik bağıyla aileye girmemiş zaten vardı.
Eğer konu doğruysa eltisi bence. Ama konunun gerçekliğinden de emin olamıyoruz ki. Konu sahibi sanki kafası dumanlı yazıyor.

Chek
Niye hiç olmayacak biri olsunki, adam seni boşamış zaten, gelin de boşanır 40 gün 40 gece düğün yaparlar yada böyle devam ederler. Basbayağı olan olmuş sen hala laf kalabalığı

hala boşandığın adama eşim eşim diyorsun nasıl eşin oluyor. ayrıca madem boşandınız sanane artık gelinle mi başkasıyla mı? ne yaparsa yapsın.

X