Bir daha konu açmayabilirim, kocamla gelinin son gelişmeleri.

Ne rahatsin demeyin başlığı bilerek böyle açıyorum, okuyun diye..dikkat çeksin diye.. Kızlar ben esimle formaliteden boşandim, yani su an mevcut esinizle aynı evdesiniz ama resmiyette bosandiniz dusunun.. Aile ziyaretleriniz alışverişleriniz hic değişmedi.. Arada baska evdede kalıyor, bize geldiği zaman artik onunla aynı odada değilim, ailesinin beni hiç istemeyisi esimin dağınıklığı banyoyu pis kullanması beni ondan soğuttu..
Simdi bu gelinle ilhili olayları ve borc olaylarını bahane edip baska eve gönderdim onu..
Gelinimizle farklı bir enerjileri var demiştim, gelinimiz ona duygularini söyledi esim reddetti kizdi ama 3 gun sonra onlara ayarladigi yayla evini yaptirdi demiştim,o evin bütün herseyini yaptırmış... 2020 de annesi vefat etti, annesinin eşyalarını dagitmak icin erkek kardeşimi aramis, o evle ilgilen demis ama ic çamaşırlar da var deyip(kardeşimin dokunmayacagini bilir) dolaylı yoldan geline haber göndermis.. Gelinde o evde duzenleme yapıyor, erkek kardeşimden kocami arayip "abi ben altin(ufak miktarda) buldum, benim oldu, rahmetli annenden bana" demis
Esimde cok gülmüş tamam tamam demis gülerek..

Erkek kardesim anlatti bunları.. Altin olayından 5 dk sonra esim erkek kardeşimi arayıp yayla evinin heryerini yaptırdım gidin kalın demis..

Gelin kayinvalidemin evinden işine yarayan parfüm gibi şeyleri alabilirmis, esim izin vermis sıfır tencere ütü çaydanlık.. Esim simdi buyuk kizimi alip yayla evine gitmek ve orada bayramı erkek kardeşim ve bu gelinle geçirmek istiyor, orada itiraf sonrası ilk kez yuzyuze gelecekler.
Dertleşmek istedim.. Yani itiraf sonrası uzaklasma olacak yere.. Iyi ki varsınız kızlar.. Yazabilirsiniz uyumayanlar?
Aauuu fantazi dünyası ayağımıza geldi hanııımmm:KK8:

Chek
Hepsi doğru.. İnanın bir yalan yok.. Diğer dunyada da benimle uğraşma ama diğer dünyada görürsün yalanmıymis
Yapıyorum birikim yapıyorum.. Ama adam hayatımdan çıkmak istemiyor.. Yalvarıyor.. Cocuklarimi rahat ettiriyor.. Ama zaafi var allah kahretsin ve hiç olmayacak birine
Chek 1 2 chek sound check alo sahra ? 😐

Ne rahatsin demeyin başlığı bilerek böyle açıyorum, okuyun diye..dikkat çeksin diye.. Kızlar ben esimle formaliteden boşandim, yani su an mevcut esinizle aynı evdesiniz ama resmiyette bosandiniz dusunun.. Aile ziyaretleriniz alışverişleriniz hic değişmedi.. Arada baska evdede kalıyor, bize geldiği zaman artik onunla aynı odada değilim, ailesinin beni hiç istemeyisi esimin dağınıklığı banyoyu pis kullanması beni ondan soğuttu..
Simdi bu gelinle ilhili olayları ve borc olaylarını bahane edip baska eve gönderdim onu..
Gelinimizle farklı bir enerjileri var demiştim, gelinimiz ona duygularini söyledi esim reddetti kizdi ama 3 gun sonra onlara ayarladigi yayla evini yaptirdi demiştim,o evin bütün herseyini yaptırmış... 2020 de annesi vefat etti, annesinin eşyalarını dagitmak icin erkek kardeşimi aramis, o evle ilgilen demis ama ic çamaşırlar da var deyip(kardeşimin dokunmayacagini bilir) dolaylı yoldan geline haber göndermis.. Gelinde o evde duzenleme yapıyor, erkek kardeşimden kocami arayip "abi ben altin(ufak miktarda) buldum, benim oldu, rahmetli annenden bana" demis
Esimde cok gülmüş tamam tamam demis gülerek..

Erkek kardesim anlatti bunları.. Altin olayından 5 dk sonra esim erkek kardeşimi arayıp yayla evinin heryerini yaptırdım gidin kalın demis..

Gelin kayinvalidemin evinden işine yarayan parfüm gibi şeyleri alabilirmis, esim izin vermis sıfır tencere ütü çaydanlık.. Esim simdi buyuk kizimi alip yayla evine gitmek ve orada bayramı erkek kardeşim ve bu gelinle geçirmek istiyor, orada itiraf sonrası ilk kez yuzyuze gelecekler.
Dertleşmek istedim.. Yani itiraf sonrası uzaklasma olacak yere.. Iyi ki varsınız kızlar.. Yazabilirsiniz uyumayanlar?
sizin gelininiz, gelinizin eşi(erkek kardeşiniz) ve toz konduramadığınız eşiniz bütün konularınız aynı içerikli eğer kadına iftira atıyorsanız burada sırf kıskançlıktan açılıyorsa cidden yatacak yeriniz yok, ama eğer eşinizle arasında bişey varsa sen boşanmazsın kardeşim en azından burayı günlük gibi kullanma herkes sana aynı konu hakkında tavsiye vermekten yıldı.

Hayır bir de istemiyorlar ,sevmiyorlar diye eşinin memleketine gurur edip ayak basmayan koca yürekli Sahra, eşiyle gelinin durumundan haberdar olup anca izlemekle yetiniyor.
Neyse ki adam boşamış

Gelin bence eltisi. Çünkü o sevilen gelin ben sevilmeyen istenmeyen gelinim demiş. Nasıl sürekli kavga ettiyseniz bütün aile sizi dışlamış takan yok onlar hepsi birlik hiç duzenleri bozulmamış. İçlerinde olmak icin herseye kavga etmeyin. Bosanmadiysaniz da madem supheleniyorsunuz kocanızi yalnız bırakmayın yanında olun sizde gidin dağ evine. Biraz gecimli olun onlar gorusemesin.

Yav arkadaş sapık mısınız nesiniz ailecek?
Biri boşanmış ama hala aynı evde oturuyor,her mok atnı devam ediyor ama odalar ne hikmetse ayrılmış. Sanki bir şey fark edecekmiş gibi.
Öteki anasının donunu kayınbiraderinin karısına toplatarak fantezi peşinde,bir yandan da kayınbiraderi ve onun eşiyle aynı evde kalacam derdinde,araya da kızını sıkıştırmış katalizör gibi.
Napıyorsunuz,kafayı mı yediniz?

N’oluyo be n’oluyo… iki kardeş kocanın sırtına vura vura yayla evindeki bi odaya gelinin yanına?
Pis pasak diye boşandın ama aynı evdeymişsin pisi pasajı nikahla gitti mi? Kaynana sevmedi demişsin e ölmüş niye boşadın? Boşadın da her düzen aynı alışveriş bile. Gelin niye kocana yanık. Aklıma yanıııııık diye bağıran bi adam var ya o geldi hsvahhaja neydi ya adı, kirpikleri dudakları yapılı hani elbise giyiyo

Dizi çekilsin ismi de yayla gelin olsun böyle hikayeler çok izlenir. İmkansız aşk biraz yöre komedisi biraz bağıran adamlar biraz silah tüfek bol bakışma susmalı müzikli sahne

Aylardır yazıyor, konu üstüne konu açıyor, çoğunu da uyduruyor. Yemin ederim ama ispatlayamam dediklerinden. O gelin ya eski kaynının eşi yani eltisi ya da bunlar akraba. Hadi bir kişi iki kişi ahlaksız olur, başkasının karısına kocasına sarkar, burada tüm sülale mi ahlaksız? Kendi yazdı ben istenmeyen, o istenen gelin diye. Başkasının kocasına ilan-ı aşk eden gelin hiç bir ortamda istenmez. Kadına takmış kafayı, daha önce de yazdım kaynana kesin gelinle akraba o yüzden gitmiş evini toplamış. Ayrıca sadece bu gelin gitti diye yazıyor, kayınvalidenin başka çocuğu yeğeni, kadın akrabası arkadaşı yok mu evini toplayacak? Kimse vefat edenin evine tek gitmek istemez. Herkesin gittiğine ve konu sahibini çağırmadıklarına da eminim. İftira üstüne iftira, kadını taşlatacak aklı sıra. Aylardır sabit bir şekilde aynı konu, aynı cümleler. Bir daha konu açamam belki diyor, açar malesef. Tedavi olmadığı sağlıklı düşünemediği için gelin mevzusu bitmez.

X