Bir değil iki.....

Mantık evliliği bile olsa,afedersin ama aynı yatağı paylaşıcağın birinin yüzüne bile bakamıyosan çok zor..
Çocuğu çok sevmişsin ona bişey diyemem.ama emin ol,ilerde evlenir de kendi çocuğunu yaparsan daha çok seversin onu o yawrucağada yazık..üzüldüm çok.

banada zaten diyordu..düşün benlen evlenirsen sevaba girceksin..kız eve bile gitmek istemiyor.babaanne ve dedesi var..

sanırım 30 yaş sentrozomu bu..yada birşeylerden kaçıp bir yere sığınma..kimbilir...

Ama inanın adam iyi gibi amaa amaa yuzune bile bakamıyorum

reca edicem kızından hoşlandın ve evde kalmıyım evlenmiş olıyım düşüncesiyle evlenme. aşık olmadığın bir adamla ne yapıcaksın ki? akşama kadar kızıyla evcilik mi oynıcaksın:ecrin_bebek:

canım sende bu iyi niyet merhamet vicdan varken karşına daha iyileri çıkar

lütfen sıkma canını.

alık baştan kokarmış.2 evlilik yapmasını geçtim. şans işidir evlilik. ama yalan söyleyip saklaması kötü.kızıyla şuan iyidir aran. ama o kız ergenlik dönemine girdiğinde bir yanlışında ona kızdığında babasına seni kötüleyecek. bu sefer düşünceli babasıda kızıyla anlaşamadın diye boşanalım der belli mi olur.
hiç bulaşma bile.

canım benim,düşüncen için tşkler..çok haklısın..hadi aşık falan olsam gözümü karartıp giderdim..elde sıfır....daha şimdiden laflar dönüyor..eksik etek muamelesi görüyorum.ne kusurum varmışta dul çocuklu adama gidiyormuşum..hele bilseler 2.ciyide boşamış..

Bu arada sen bileciklimisin???

evet canım.ama bozüyükte oturuyorum. hayırdır? hemşerimiyiz yoksa?

tüm iplerini kopar o adamla. kızını kullanarak duygusal anlamda baskı yapabilir.

bencede sifr kizini seviyorsun diye o adamla evlenme. hem kendini hazir hissetmiyorsan hicte acele etme. karsina daha kimler cikar. hem o kiz gün gelecek kendi hayatini kuracak sen o adamla napacaksin? alisirsin ama bence asla sevemezsin.

banada zaten diyordu..düşün benlen evlenirsen sevaba girceksin..kız eve bile gitmek istemiyor.babaanne ve dedesi var..

ne alakası var o iş ayrı
sevaba girmek için mi evleneceksin??
adam kızına bakmak için birini arıyor heralde
kız eve neden gitmek istemiyor
baba demekki ilgisiz,babada var bişeyler canım
birde ikinci kez evlenmiş sana neden söylemiyor
yalan üstüne yalan
Allah bilir bütün suçu eski eşlerinede atıyordur
canım hiç olayı akışına felan bırakma
sırf kızını sevdiğin için olacak bişey değilki bu
onunla evlenme düşüncesini kafandan kaldır at
ailene ve bizlere kulak ver

bekar erkek dururken dul ve sorunlu erkekle uğraşmak 2 evlilik yapmış bütün suç bayanlardamı? bu adam bana inandırıcı gelmedi o adama uyan ve evlenmesi gereken
dul ve 1 çocuklu bayan aman uzak dur hayatın arapsaçı olmasın düzleştirmen
imkansız olur
kendi elinde dert mi arıyorsun ? bence az dertve karışık olanı tercih et sonra kafalarını taşlara vurursun bayanssulusmile

Bir erkek mükemmel bir dost olabilir,
mükemmel bir baba olabilir,
mükemmel bir abi olabilir, dayı olabilir, amca olabilir,
ama mükemmel bir koca olamaz.

ıyi bir insan olması yetmeyebilir iyi bir koca olmasına.
Bence siz arkadaş kalın, aranızdaki ilişkiyi ilerletmeyin daha fazla.
Kızı da sevmişsiniz, ne güzel, arada görüşürsünüz, gezersiniz, şimdiki gibi gelir gider.
Yavrucak da mutlu olur.

Mantık evliliği hiç de göründüğü kadar mantıklı bir şey değildir ayrıca.
Sonuçta o insanla aynı yatağa gireceksiniz öyle ya da böyle, bir de öyle düşünün.
Sırf mantığınıza uydu diye içinizin ısınmadığı bir insanla cinsel birliktelik yaşamak zorunda kalacaksınız.
Katlanılabilir bir şey mi sizce?

canım çok haklısın aynen dediklerini yapcam...nie saklıyor ikincisini..şimdi mesaj atmış canlarım sizleri özledim falan...canın çıksın (yani ben)...kızıda yollama beni die sarılıp duruyor...ya ben en iyisi bir kedi falan mı alsam...

Hayır duygusal bir şeyler de yok ki arada. De ki mantık evliliği, mantık evliliğinde yalan yoktur, saklama gizleme olmaz, her şey açık ve net bir şekilde dökülür ortaya. Bu adam daha dakika bir başlamış yalana ki söylediği yalan affedilir bir şey değil. Nereden tutsan elinde kalıyor. Bence hemen konuşup netleştirin olayı baksanıza canımlı cicimli mesajlar falan... daha da ileri gidip canınızı sıkmasın iyice.

bugün farkettim kızını kullanıyor..dün iyi düşündüm adam her kadına atlamış..şu tür erkeklere imreniyorum bir kız gibi kendini bayanlardan uzak tutan..kendini sevdiğine saklayan..bazı erkekler varr..kadın olsun ne olursa olsun...buda öyle..9 sneye 2 kadın sığdırmış..ve herbirne düğün dernek...ohh ne ala..birde çok bahtsızım diyip acındırıyor kendini...ya birde gram duygum olsa..tek olmamdaki sebep herşeye he demesi...biliyorum ki evlenene kadar..sakin oluşu..oda rol...kıza üzülüyor daha ne kadar başka anneler görcek...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

doru canım ..burda masum olan o küçük kız...nasıl bir hayat bekliyor onu kimbilir,ALlah yarıdmcısı olsun...

bence seni cocuguna yakin gördügü icin evlenmek istiyor bir nevi bakici olacaksin
ask kaldimiki diyorsun gün gelir ask seni bulur merak etme bu dunyada basindan ask gecmemis insanmi var

canım çok saçma bi mkonu açmışsın bence açmaya bile değmezdi senin burada ne yapacağını bilmenlazımdı hayır gelmez ondan sana ben sana söyliyeyim

Kıza yazık gercektende Allah bahtını açık etsin o yawrunun...
Sende kararını vermişsin zaten sanırım bu durumda evlenirsen bile bile hayatının hatasını yapmış olursun.

seviyorsan hayvanları al. çok eğelenceli oluyor insanı çok fazla oyalıyor. ilgin dağalır:) benim de köpeklerim var evde bakıyorum inan boş vakit kalmıyor. kocacığımla da köpek sayesinde tanışmıştım:)))
bayanssulusmile

Tamam size 2. evliliğini söylememiş olması çok büyük bir hata...
Ama bu hata onu kart zampara moduna sokup yerden yere vurmanızı gerektirmiyor....
şiyle anlaşamamış ayrılmış... Daha sonra da birinden daha hoşlanmış evlenmiş... Sanki çok ahlaksızca bişey yapmış gibi ikisine de düğün dernek yapmış falan demeniz hiç hoş değil... Adm en azından ilişkilerini meşru ve resmi zeminlerde yaşamış... Tek gecelik ilişkiler yaşayan ayran göüllü biri olsa daha mı iyiydi....
ınsanlar hata yapamazlar mı sizce... Bir hata yapmış 2. kez de hata yapmış olabilir....
ıster evlenirsiniz ister evlenmezsiniz, ama adam 2 evlilik yapmış diye de bu kadar laf söylemenin bir anlamı yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…