Bir Diyet Günlüğü De Benden ( Çorba Diyeti )

KavLen

Vesselâm..
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2020
462
733
Merhaba arkadaşlar :)
Çorba diyetine başlıyorum, daha önce bununla 9 kg vermiştim :kk77:
Ara verdikten sonra tekrar başlamaya karar verdim.
Sunu soylemek isterim benim gun icinde şekerim düşerdi o yüzden diyetleri hep bozardım. Bunun önüne geçmek ve TOK kalmak için 1 gece önceden 1 sürahi suya 1 adet kabuk tarçın, 1 zeytin kadar zencefil ve 1 limon doğrayıp koyun. Sabah aç karnına 2 bardak içip kalanını gün içinde tuketin. Hem ödem atarsanız hem de tok tutar şekeri dengeler 😊😊

Çorbaya gelince her türlü çorba içebilirsiniz , böylelikle vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat ve proteini de almış bulunuyorsunuz.
şöyle düşünün canlar ; sulu yemeklerin blenderdan geçirilmiş hali . tek fark bu biraz daha sulu :)
Yanında salatamızı ihmal etmiyoruz :)
Bu diyeti normalde 1 haftadan fazla yapmamak gerek çünkü vücut tek besinle beslenmemeli .
Fakat ben arada değişiklik yapıp 3 gün çorba 1 gün normal sebze yemeği ya da tavuk ızgara, haşlama vs yiyordum .
Meyve yok canlar. İnanin caniniz zaten istemiyor. Zaten tadini biliyorsunuz :)

Eveeet 90 ile baslamistim 81 kg'um şu an maalesef :)
Sabah itibariyle başlıyorum 😊😊
2 günde bir tartılıp sonuçları yazacağım :KK200:

Herkese bol eksiler 😊

Dipnot: Bu arada bende ödem yok hanımlar detoksumu yaptım :)

04.11.2020______ 81
06.11.2020______ 79.9

Son düzenleme:
2. Gün

Merhaba arkadaşlar, 2 günde bir sonuçları bildirecegimi söylemiştim. Dün ilk gunumdu ve azicik kacamak yaptim ceza olarak 4 km yurudum :KK53:
Tartı
79.9
diyor :KK49:
Bol eksiler canlar..

Merhaba canım gebeyken diyet yapilmiyor diye biliyorum , seninki daha yeni ama az ve sık sık beslen en azından kilonu korursun 😊
Evet cnım yeni bebek artık benden yediği için tereddüte kaldım ilk 3 aylık dönemde zaten iştahım acıktı mümkün değildi. Tesekkur ederim yine 🌺

2. Gün

Merhaba arkadaşlar, 2 günde bir sonuçları bildirecegimi söylemiştim. Dün ilk gunumdu ve azicik kacamak yaptim ceza olarak 4 km yurudum :KK53:
Tartı
79.9
diyor:KK49:
Bol eksiler canlar..
2 gunde cok iyi başarının devamını dilerim :KK36:

Merhaba arkadaşlar :)
Çorba diyetine başlıyorum, daha önce bununla 9 kg vermiştim :kk77:
Ara verdikten sonra tekrar başlamaya karar verdim.
Sunu soylemek isterim benim gun icinde şekerim düşerdi o yüzden diyetleri hep bozardım. Bunun önüne geçmek ve TOK kalmak için 1 gece önceden 1 sürahi suya 1 adet kabuk tarçın, 1 zeytin kadar zencefil ve 1 limon doğrayıp koyun. Sabah aç karnına 2 bardak içip kalanını gün içinde tuketin. Hem ödem atarsanız hem de tok tutar şekeri dengeler 😊😊

Çorbaya gelince her türlü çorba içebilirsiniz , böylelikle vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat ve proteini de almış bulunuyorsunuz.
şöyle düşünün canlar ; sulu yemeklerin blenderdan geçirilmiş hali . tek fark bu biraz daha sulu :)
Yanında salatamızı ihmal etmiyoruz :)
Bu diyeti normalde 1 haftadan fazla yapmamak gerek çünkü vücut tek besinle beslenmemeli .
Fakat ben arada değişiklik yapıp 3 gün çorba 1 gün normal sebze yemeği ya da tavuk ızgara, haşlama vs yiyordum .
Meyve yok canlar. İnanin caniniz zaten istemiyor. Zaten tadini biliyorsunuz :)

Eveeet 90 ile baslamistim 81 kg'um şu an maalesef :)
Sabah itibariyle başlıyorum 😊😊
2 günde bir tartılıp sonuçları yazacağım :KK200:

Herkese bol eksiler 😊

Dipnot: Bu arada bende ödem yok hanımlar detoksumu yaptım :)

04.11.2020______ 81
06.11.2020______ 79.9
Merhabalar 22 yaşındayım bende bugün 6. Günümdeyim bu çorba diyetinde günde 1 saat yürüyüş yapıyorum yarım saat sabah yarım saat akşam günde 1 tane meyve de yiyorum sabahları yulafla yoğurt yiyorum ondan sonra iki öğün çorba 78 ile başladım bugün 75.5 çıktım ve aralarda kaçamak da yaptım günde 3 litre su içtim sabahları yeşil çay da içiyorum 1 ay uygulayacağım sonuçları paylaşırım 🥰

X