Bir erkek sizinle konuşurken titrese ne düşünürsünüz?

Size cok deger verdigini, hoslandigini dusunerek hosunuza mı giderdi, yoksa sizin gözünüzde kücük mu düserdi? Ne dusunmeliyim sizce?

Erkeklerinde işi zor.
Erkek baksa ne düşünürsün, titrerse ne düşünürsün, yanında nefes alsa ne düşünürsün🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:
Neresi titriyor mesela? El titremesi bazen bende de oluyor ama aşktan ya da heyecandan değil yemegi atladiysam olabiliyor. 😄

Nefes alıyorsa kesin seviyordur yoksa neden alsın ki.
Ben onun hakkinda ne dusunursunuz dedim hanimefendi. O ne ne dusunuyor demedim. Soruyu bile okumadan ya da okudugunuzu anlayamadan komiklik yapma cabalari ile kendinizi kucuk dusurmeyin rica ederim.

O zaman daha kötü ya. 14 yaşında olsa normal olurdu hatta bir miktar tatlı olurdu.
30 yaşındaki adam bir kadının karşısında gözle görülür şekilde titriyorsa ilk defa kadın görmüş olabilir.
Abaza birisi olabilir diyorsun yani oyle mi?

Biri bakismak der biri titremek der tövbe est bagimli olduğunu düşünürüm ne düşüncem yahj
Ayyy gercekten okudugunuzu anlayamiyorsunuz sanirim. O soruyla bu sorunun ne alakasi var. Ayni kiside degiliz zaten. Burada boyle bir durumda karsidaki insan hakkinda ne dusunursunuz dedim.

X