Bir erkek sizinle konuşurken titrese ne düşünürsünüz?

Ben onun hakkinda ne dusunursunuz dedim hanimefendi. O ne ne dusunuyor demedim. Soruyu bile okumadan ya da okudugunuzu anlayamadan komiklik yapma cabalari ile kendinizi kucuk dusurmeyin rica ederim.
Sevdiğini düşünürüm işte neyini anlamadınız ki

Size cok deger verdigini, hoslandigini dusunerek hosunuza mı giderdi, yoksa sizin gözünüzde kücük mu düserdi? Ne dusunmeliyim sizce?
ne şekil titriyordu görmeden bilemeyiz,hafif sesi titriyorsa yada ilk buluşmada olduysa normal gibi sanki,şam şeytanı gibi gözler fellik fellik sağa sola bakıp lafın dibine vursaydı ben daha çok korkardım şahsen,aşırı özgüven patlaması,arsız,uslupsuz tipler bana daha itici geliyor,biraz çekingenlik nezakettende olabilir,kendini beğendirme çabasındanda olabilir,takılmazdım bu duruma.

ne şekil titriyordu görmeden bilemeyiz,hafif sesi titriyorsa yada ilk buluşmada olduysa normal gibi sanki,şam şeytanı gibi gözler fellik fellik sağa sola bakıp lafın dibine vursaydı ben daha çok korkardım şahsen,aşırı özgüven patlaması,arsız,uslupsuz tipler bana daha itici geliyor,biraz çekingenlik nezakettende olabilir,kendini beğendirme çabasındanda olabilir,takılmazdım bu duruma.

Tesekkur ederim cevabiniz icin. Yani böyle olmasi ezik oldugu anlamina gelmez degil mi? Oyle görmemeliyim onu.

Ne gibi bir rahatsizlik?
Mesela seker sorunum var bi suredir aniden sekerim düşüyor ve titremeye basliyorum zangır zangır. Bi cok rahatsizlik var tabi titreme yapar. Bizim memlekette piprek derler , mesela gözlerini çok kırpana da kepkep derler.

Bende böyle biriyle 1 kere görüşmüştüm eli ayağı titriyordu koşarak kacmıştım sonrasında çok itici çünkü ömründe gördüğü ilk kadın benmişim gibi hissetmiştim🙄

Ben sizi hatirladim yaa gecen gün konu acmistiniz beni silmedi watsapdan takip ediyom falan gibi o sizdiniz 🥳🥳 cocuk titremeyemi basladi o zaman baskaaa

X