Bir garip evlilik meselesi

Bunları bize anlattığıniz gibi eşinize de anlatsaniz? Yani adam sizin ondan beklentilerinizi nerden bilebilir ki soylemezseniz, benim de yanımda normalde konuşan biri sessiz sessiz otursa ben de ne düşünüyorsun diye sorarım. Sizin yanımdan sinirlendiğiniz için kalktığınızi anlamam bile. Bence bunları aynen bu şekilde eşinizle paylaşmalı ve eğer söylediklerinizi yine yanlış anlayacak olursa onun bu alınganlıginin bu ilişkiyi boşanmaya götüreceğini kendisine hissettirmelisiniz. Eşiniz çok ufku geniş biri değil bunu anladık, öyleyse problemlerinize de siz ışık tutmak ve onları eşinize göstermek zorundasiniz

Hiç gülecegim yoktu ya ayni ben . Eşim de bana sorar
- Ne yaptin canim bugun ?
- Hiiiiiççç yemek bulasik falan işte .
- Başka ?
- Başka bir şey yok .

Bilemedim şimdi bir de adama giydiriyorum sorumsuz ilgisiz diye ben daha betermişim.
Herzamn adamlara suc bulmamak lazim biz kadinlardada oluyo suc herzaman ama ben sacma sapan seylerden konu bulmaya calisirim esimde tadi basladi sacmalaya der ee napim sabahdan aksama kadar duvarlara bakiyom onlarla konuscak halim yk aksam sen geliyosun az bisede sacmalayim diyincede allah akil versin sana der 😁

X