Bir Gelinin Söğüşlenme Hikayesi

Yani kaldı ki konu bir gün önce de konu açtı konu sahibi ve üstün körü bahsetmişti de .
Diğer yorumlara baktım da neler yazılmış neler
Bazen başlığa göre direkt benim de cevap veresim geliyor. Hani dert belli çözümü çok açık gibi. Bu sert Bi yorum değil ki ne sert yorumlar yapılıyor. Kabak biraz sana patlamış

Bazen başlığa göre direkt benim de cevap veresim geliyor. Hani dert belli çözümü çok açık gibi. Bu sert Bi yorum değil ki ne sert yorumlar yapılıyor. Kabak biraz sana patlamış
Hayır yani hakaret etmemişim , kötü bir
Cümlem de yok , başlığa istinaden cevap yazdım. Kime neyse artık

Hayır yani hakaret etmemişim , kötü bir
Cümlem de yok , başlığa istinaden cevap yazdım. Kime neyse artık
Allah akıl mantık vermiş, bunca yıl olmuş eş ailesine yardım ediyorsa, üstüne üstelik kp’in evinde oturuyorsa, çocuk da istemiyormuş defet gitsin. Adam düpedüz apaçık kullanıyor, kullandırtma kendini. Arkanda ailen var, koy kapıya. Tabi öncesinde ben olsam bütün maddi desteği çekerdim, tek başına hem evi geçindirip hep ailesine yardım edebiliyorsa etsin, sonra artık kira vereceğiz babama bundan sonra derdim. Hala gönderebiliyorsa helal olsun.

Ayyy dur sen de “kullandırtma kendini” yazma linçlemeye başlarlar

Yani ben de bunu söylüyorum , bir değil iki değil yani kendini kullandırtma , çalışan ayakları üstünde duran kadınsın. Akıl var mantık var

cok duyar kasıcı gördüm valla ben de böylesini ilk kez gördüm.hiçbir sey yok ki burda. genelde kısa cevapveren de cok. Sizce deger mi sorusuna bence değmez deriz. Beni seviyor mu? evet olabilir. Kullanılmıyorum? kullandırtma o zaman kendini gibi gibi..

Bence de yani başlığa istinaden cevap verdim .
Kendisi “Söğüşlendiğini” yazmış , bende söğüşletme o zaman dedim.

ev aldi siz asgari ücret kadar parayi gönderiyosun ...
sansini vermişsin vermeseydin adam kendi öderdi onlara... dara düşmeyeyim diye seni sıkı tutuyor borcu bitince istemeye devam edicek hiç yüz vermemelisin.. şöle deyin... ödemekten vazgeçsin biz zor durumdayiz paramiz yetmiyor deyin... hiç kusura bakmayin okurken daraldim valla

Babana yazık değil mi? Niye böyle biri yüzünden adam evinin kirasından mahrum kalıyor? Zaten bir kiranın iki katını ailesine göndermeye imkanı yetiyorsa kendine ev tutup kirasını ödesin bir zahmet. Yazık olmuş babalı kızlı kendinizi kullandırıyorsunuz.

Bu arada bu tür konuları ben de yaşadım. Aileye para göndermeyi vazifesi zanneden heriften koca olmaz. Ben ayrıldım kurtuldum, sana da tavsiye ederim.

Nevriyenin aslında var olmama ihtimali var mıdır acaba?
Bir anda yok olması hiç mantıklı değil
Ya aslında bir an benim de aklıma geldi ama anlattıklarına bakarak düşündüğümde bu kadar profesyonel ve gerçekçi yazamaz diye düşünüyorum
Yani olayları bu derece yaşamış gibi anlatış tarzı, ne bileyim cümleleri kurgulaması, yazım kurallarına dikkati, giriş gelişme sonuç olarak düzenlemesi

İmkansız ya , zannetmem yani fake olduğunu bilemedim

Yeni çıkan teknolojik fake

E nereye gitti ya peki kullanıp atmış gibi bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…