Bir Gelinin Söğüşlenme Hikayesi

Diğer yorumları daha okuyamadım buna yazıcam.
Kendimi anlatamamak diyosunya eşin gayette seni anlıyordur. İşine gelmiyordur. Ailesi de ne yaptığının çok farkında emin ol. Gizli vermeye başlayacak hatta bir süre sonra.
Senin değerini lafta söyleyip gerçekte ise aksini yapacak. Pişkin pişkin gelip sana yağ çekecek. Ya yemiş gibi yapacaksın ya da tekmeyi vuracaksın. Değişmez bu adam bunu bil.

Yine yorumları okuyarak gidiyorum. Arkadaşlar yazmıştır ben de söyleyeyim.
Eşiniz pişman falan değil size cazz yapıyor kısaca. Siz bastırınca haklısın diyecek tabi ne diyecek. Pişmanım diyecek. Pişman olsa ailesine evi geçindiremiyorum der bir şey söyler ödeyemem derdi.

Bacım boşuna yorum yapmayaydın..Nevriye bacım bizi kullanıp paçavra gibi bir köşeye attı.
Cuma gününden beri kendisinden haber alınamıyor

Kız gidip gelip profilini aratıyorum en son ne zaman girmiş diye
Ben beş yılda cesaret edemediği şeyi birden yapacağına inanamamiştim Nevriye aptal bir kadın değildi bence her şeyin farkındaydı sadece birilerinden açık açık duymak onu korkuttu şimdi tam yuzlesmese de eninde sonunda ya o ayrılacak ya o adam ayrilacak

TV alsan da onu ödese zoruna gitmezdi. Ya da baba evinde bedava oturup oraya para göndermek yerine kiraya çıkıp biraz zorlansan yine zoruna gitmezdi. Biraz kira ödeyip taksit ödeseydi bir süre sonra kayın ailesine zor durumdayım der alıştırırdı. Hep vermiş karşı tarafta alışmış. Yatırım dediğini kardeş üstüne mi yapar. Boşanırsan bişe alma diye sanki garantiye almak istemiş. Ayrıca zor durumda olan eşiniz asgari ücret kadar para gönderecek, bir yandan kredi ödeyecek, bir yandan eve ekmek gelecek. İyi kazanıyormuş

Bencede hıh. Eğer nevriye gerçek ise tabi

Bu arada alakasız ama seninle bir ara bir konu da sürtüşmüştük hatırlıyor musun

Halbusem isteyince iyi anlaşabiliyormuşuz

Bencede hıh. Eğer nevriye gerçek ise tabi

Bu arada alakasız ama seninle bir ara bir konu da sürtüşmüştük hatırlıyor musun

Halbusem isteyince iyi anlaşabiliyormuşuz
Valla ben sürtüşünce unutuyorum
Başka konuda birşey olmamış gibi devam ediyorum . Üyelerin sadece çok büyük sorunu varsa hatırlıyorum konulardan yoksa bugün surtuşuruz yarın ortak noktada buluşuruz insan oğlu

Bacım boşuna yorum yapmayaydın..Nevriye bacım bizi kullanıp paçavra gibi bir köşeye attı.
Cuma gününden beri kendisinden haber alınamıyor
Valla kendi keyfi bilir. Muhtemelen adam da ondan alacağını aldıktan sonra paçavra gibi atacak haberi yok. Çocukta bilerek yapmıyor. Ohh mis gibi kendine bir hayat kurar ona yapılmayanı başka kadına yapılırken görünce dank edecek.

Ya gelmeyecek zaten. Gelecek olsa 5 yil neden bunlari yasasin. 5 yilin sonunda aydinlanma yasamis, simdi ben tek tek herkese anlatacagim, anlatmadan bosanmam dedi zaten. Konu acti insanlar yasadiklarina uzuldu sayfalarca yazdi ama nevriye bilmem kac sayfayi okumaktan beynim oldu dedi. Cunku biz kendikendimize konu actik nevriye oku bu konuyu diye zorladik. Gelirse zaten ben konusacaktim der, once kendimi iyilestirmem lazim der konu biter gider. Aksi olsa kimse 5 sene bunlari cekmez.

zaten bastan eksik anlatti konuyu once herkesin kendisine uzulmesini sagladi sonradan aslinda butun giderleri ve benim kisisel ihtiyaclarimi karsiliyor ben maasima dokunmuyorum dedi. Bastan bu sekilde yazmis olsa belki adam senin maasina dokunmuyormus ailesine de kalan parayla yardim etsin ne var denilebilirdi belki. Babasi da evi vermisse vermis sonucta ben bu evi veririm ama sende ailene para gonderemezsin dememis. Belki kocasi abartmis bu durumu ama ona da nevriye bastan mudahale edecekti. Yine cenemizi bosa yorduk gelmez artik

Ben de anlamadım..birlikte yaşadığınız evin tüm giderlerini ve senin kişisel ihtiyaçlarını eşin karşılıyorsa nasıl söğüşlenmiş oluyorsun ya da kendini neden bu şekilde hissediyorsun ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…