bir günn....

E

EU1

Ziyaretçi

bir gün yolları biryerlerde kesişmiş ve arkadaş olmuşlardı aslında arkadaş olan kızdı erkek hayatının aşkını bulduğunu düşünüyordu,gel zaman git zaman erkek nasıl anlatacağını bilemiyordu kıza duygularını ilk defa başına böyle birşey geliyordu bu onun ilk aşkıydı söze nasıl başlayacağını ona nasıl davranacağını bilmiyordu kız ise hiç farkında değildi erkeğin aşkının ta kii bakışlarına esir olana kadar evet esiri olmuştu en sonunda farketmişti bakışları ama naz yapıcak ya belli etmemişti oysa ki içi alev alev yanmıştı erkeğin bakışları kızın yüreğine işlemişti adeta işte ilk göz göze gelişşş erkek kıpkırmızı olmuştu kız ise mutlu sevinmişti erkeğin çekinmesine ama korkuyordu sevmekten yaralıydı çünkü erkek ise çok umutlu çünkü aşk acısı tatmamıştı henüz korkmuyordu sevmekten.30-40 sn süren telefon konuşmaları,msjlaşmalar derken günler geçmişti 1 ay olmuştu çocuk açılamamıştı kızın canına tak etmişti konuşacaksan konuş diyordu içinden ve birgün erkek açılmaya başladı birini sevdiğini ama ona hala söyleyemediğini söledi kıza kızın haberi yok zannediyordu aşkından kız da bilmiyomuş gibi davranıyordu anlattı anlattı ve kız kim o dedi ??? erkek beklenilen şeyi söylemişti sonunda

o kız....ııııı o kızzzz....SENSİN
kız sevincinden ne yapacağını bilemiyodu eee erkek de birşeyler sölemesini bekliyordu, sadece anlamıştım diyebildi

erkek : ee ne düşünüyosun?
kız: hiç hiç birşey
erkek: ne diyosun olur mu sence
kız: ne olur mu?
erkek : beni ne olur yanlış anlama eğer istemiyosan gitmesini bilirim
kız: (istemem yan cebime koy hesabında ) yooo istememk değil bu sadece korkuyorum
erkek : neden korkuyosun
kız : sevip acı çekmekten
erkek : korma artık ben varım eğer istersen

böyle uzayıp gider ama kız beklediği teklifi almıştı sonunda ve güzel bir birliktelik başlamıştı,hergünleri beraberdi kız her iş çıkışı karşısında erkeği buluyordu her geçen gün aşık olmuşlardı,artık ayrı geçen zamanları kayıp olarak görüyorlardı.Bİrbirlerinin gözlerine bakarken herşeyi unutuyorlardı sadece ikisi ve aşkları vardı.İlk seni seviyorumlar ı birbirlerine söylerken nasıl da çekinmişlerdi erkekden ilk seni seviyorum geldiği an hava kararmış güzel bi loş ortam vardı kızın gözlerinin içine baktı önce birkaç damla yaş geldi sonra seni çok seviyorum dedi ve birbirlerine o kadar sıkı sarıldılar ki bu sarılış onları birbirine bağladı artık sen ben ayrımı yoktu aralarında uzun bir yolun başlangıcındaydılar daha ama şimdiden sözler verilmişti birbirlerine.

bu büyük sevgilerini doyasıya yaşarken ayrılık zamanı gelmişti,erkek gitmek zorundaydı,kız hiç çekmediği kadar acı çekiyordu bu kadar çok severken neden diyordu hep neden geceler boyu ağlamak hep onu anımsamak çok zordu acıydı.ama gitti sonu gelmez bir bekleyiş vardı kıza arda kalan kaç gece uyumadı o bile bilmiyodu uyuduğu zamanlarda ise gece kalkıp kalkıp sevgilisinin evlilik teklifi ettiği anda taktığı yüzüğü öpüyordu ayrılık zordu ama yaşanılması gerekiyordu geleceğini bildiği halde bunu kalbine anlatamıyordu ki elleri gözleri hepsi düşmandı sanki beynine hep onu istiyor onu arıyordu,veee kız hala onu bekliyor aklında son öpüş son bakış her an onu anımsıyor

gelecek günleri onunla yaşanacak güzel günleri bekliyor biliyor çünkü emin çok mutlu olucak onunla bu kadar seven bi kalp bulamıcak hayatta zaten

duyuyormusunuz kız yalvarıyor ...... allahım onu bana eş yaz yarabbim o benim alın yazım o benim tek gerçeğim olsun, o kadar büyük bir sevgi verdin ki bize bunun sonu hayır ve mutluluk olsun ...

"o benim alın yazım o benim tek gerçeğim olsun, o kadar büyük bir sevgi verdin ki bize bunun sonu hayır ve mutluluk olsun ..."

ne kadar güzel bir dua bu.. ne kadar içten..
umarım duaların kabul olur..
(eğer bu senin gerçek hikayense)

"o benim alın yazım o benim tek gerçeğim olsun, o kadar büyük bir sevgi verdin ki bize bunun sonu hayır ve mutluluk olsun ..."

ne kadar güzel bir dua bu.. ne kadar içten..
umarım duaların kabul olur..
(eğer bu senin gerçek hikayense)

tşk ederim angelica saol canım

evet benim gerçek hikayem
her gece bnu dua ile uyurum

çok güzel canım ya..umarım sonunuz da bu sevginiz kadar güzel olur...tez zamanda kavuşun

en güzel dileklerimle arzuzu..tez zamanda inşallah

Ayni Benim Hikayem Gibi Ama Seninki Mutlu Bitmiiş Benimki Keşke Bende Senin Gibi Olsam Allaha Yalvariyorum Bende Her Gece
HİKAYENİ ÇIKARTTIM ÇOK HOŞ OLMUŞ ODAMDA DUVARA ASICAM EN GÜSEL YERE İNŞALLAH DUAN KABUL OLUR CANIM SENDE BENİM İÇİN DUA ET

etmezmiyimmm canım hiç :))) bütün dualarım sevenlerin kavuşması ve hiç ayrılmaması için

çok sevindim beğenmene bende sürekli okuyup birdaha yaşamak istiyorum o günleri ve aşkımı çok özledimmmm

inşallah rabbim kalplerimizdekileri bize verir ayrımaz hiç
aminnnnnn

allah dualarını tez zamanda yerine getirir inşallah canım.

X