Bir Issız Adamla mı karşı karşıyayım

Verme bu adama bence

Eğer senin beklentin ileriye yönelik duygusal bir bağ ise koşarak kaç bu adamdan. Bu adam klasik narsist bir manipülatif... Kontrolcü... Adamın heyecanı, duyguları, hayatı ve duyguları kontrol altında olmalı bi de bunları yazıya döküyor. Çok üzülürsün... Ha eğlenelim, sevişelim ve dertleşelim diyorsan tadını çıkar.

Bu adamın hakim olan versiyonuyla görüştüm dikkatini çekerim Gül gibi mesleği olan okumuş,yargılayan hüküm veren aynı model bacım ben gittim görüştüm öpmeye sevişmeye kalktı az biraz emelini ulaştı ki dut gibi kaldım yanında çünkü duygusal olarak beni hazırlamamıştı ve ben evlilik dışı çok sıcak bakan biri değilim cinselliğe sırf adamı meraktan görüştüm.Sonra ne mi oldu ne aradı ne sordu ben aradım sordum sonra yine aynısını istedi gitmedim sil o zaman görüşmeyelimler vs.tam benim gibi romantik aşk kadınına öküz yaklaşımlar ben naptım yularını verdim ağzına saldım çayıra aman dikkat hiç gerek yok

YAkinda senden borc isteyebilir sasirma

Bunu söylemesi kolay algısıyla yazmıyorum gerçekten bir tarafından savunmak isterdim ama bazen olayların içindeyken biz anlayamayız da üzerinden zaman geçer gerçekten iyi birine denk gelince bırak bu saçmalıkları çekmeyi bu profille muhattap olduğun için bile utançtan yüzünü kapayasın gelir işte muhtemeln bir süre sonra böyle olacağınız biri :) sizi tanımıyorum ve karakterinizi bilmiyorum ama diğer taraf gerçekten normal değil ve bu kişiyle kurulacak tüm diyaloglar ve tüm ilişkiler sadece zarar verir son sözüm sürekli senden giden sürekli anlamaya çalıştığın sürekli kendini özür dilerken bulduğun toksik bir ilişkive vakit kaybetmek istiyorsan devam et ıssız adamlık bu değil bu arada o bambaska birşey bu toksik adam

Ne kadarda iç karartıcı ruh emici bir insanmış bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…