Bir Issız Adamla mı karşı karşıyayım

Çok dengesiz bir adama benziyor ne yazık ki bence kendinizi böyle bi ilişkiye sokup duygusal olarak yıpranmayın. Ben mutlu bir gelecek göremiyorum. Yüz yüze uzun zamandır görüşmemişsiniz de... Ya işte tam bi belalı aslında insanı merak içinde bırakarak kendine çekiyor, kac kurtar kendini kac kac

Size karşı kibirli biri izlenimi verdi.
Değer verseydi hakikaten bunu tereddüt etmeden hissedersiniz.
Yine de yüz yüze görüşün belki kimyanız uyar, sonuçta hiç yüz yüze görmediği birine değer vermemesini de normal karşılayabilirim. Erkek arkadaşınızı bu anlamda suçlayamayız. Ama yüz yüze görüştükten sonra da aynı tutum devam ediyorsa sabredip beklemek sizi yıpratacaktır.

bu gerçekten çok üzücü. aslında manipülatif olduğu bile söylenebilir, haklı olduğu bazı noktaları saymazsak. aslında sen çok duygusal davrandığın için akıntıya kapılmışsın ve duygusal/içine kapanık dediğin adam bu akıntıyı yönetiyor gibi geldi bana. bilmiyorum yanılabiliyor da olabilirim ama samimi sohbetler ettiğin birinden samimi geri dönüşler almak ve senle ilgili ne düşündüğünü bilmek en doğal hakkındır. o içine kapanık, o şöyle-böyle diye açıklamalar bulmak istesek de çoğu zaman karşımızdaki ilişkiyi kendi isteklerine göre yönetip aynı şekilde sonlandırıyor. baskılamak istemem ama biraz duygularından uzak kalmayı deneyip uzaktan izle durumu, bence daha net göreceksin

Sevgilim olmayan biriyle cinsel içerikli konuşmalar yapmam ben olsam. Ama sizin bu konudaki görüşünüz farklı olabilir. Sadece şunu diyebilirim ki eğer iyice bağlanınca üzüleceğinizi düşünüyorsanız yol yakınken kaçın.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Biraz uzaktan izleyince gerçekten çok daha net gördüm durumu. 2 hafta boyunca hiç arayıp sormadığı halde bir kaç gün önce hiç bir şey yokmuş gibi naber diye mesaj attı. Cevap vermedim bu kez, vermeyi de düşünmüyorum. Gerçekten çoğu zaman manipüle etti beni, normalde yapmayacağım şeyler yaptım, kendimi suçlu hissetmemem gereken yerlerde suçlu hissettim. Artık umursamıyorum kendisini.

Kendini sadece bu tavirlarla gizemli gösterip sizi avcunun icine almaya calisan biri sadece ve evet kendinize itiraf edemesenizde sadece cinsellik derdi emin olun erkekler avcidir ve herzaman avlanmayi sever bazilari bunu uzatip daha cok zevkine varmayida sever cok ciddi söyluyorum bukadar gizemli olmalar sadece ayak yani duygularini ifade edemiyo olusu tam bi suzme yalan seven bir insan tas olsa belli olur yani o yuzden bu adama degmez ve ona istedigini vermeyin siz sadece avsiniz

Aynen katılıyorum yazdıklarına, duygularını açamıyormuş, seviyorum diyemiyor ama, havada atarım tutarım deyip hiç utanmıyor beyefendi. Erkek net olmalı bşr adım daha önde isteğini belirtmeli normal olarak..

Bu nasıl bi yorum ki adamın şehrinde kadın yokmuş yazıp savunuyorsun, ebru92 nin şehrinde de erkek mi yokmuş ona yazdı mesajlaştı deyip bitirelim o halde konuyu. Şehrindekiler onun ne mal olduğunu anlamış olabilirler. Hem uzaktaki kişi ilw birliktelik yaşasa, geri dönüşte hiç sorun olmayacak, canı istemedipin de hiç açmayacak telwfonu tamaam. Ama şehrşn de olsa karşılacak o kişilerle. O yüzden ısrarla sexting yapıp, izin alıp gelemem her zaman tek seferde altın vuruş yapacak gibi hazırlıyor her lafıyla ebru92 yi.

Duygusal bir bağı olmasa niye kalkıp gelsin
Neyse noldu acaba görüşmüyor konu sahibi zaten herhalde

Adamin istedigi rahat iliski..
Duygusal bag olmasin; sex konusalim, sex yapalim..
Miy miy ugrasmiyim kafasinda
Sana uyuyorsa dvam et ama bundan bi romeo bekleme. Hele bir sevgili hic bekleme. Olsa olsa fuckbody olur .

Sizinle ilgilenmesinin tek nedeni sexting yapmak ve sizin gibi 4,5 tane daha vardir eminim.

Duygusal bir bağı olmasa niye kalkıp gelsin
Neyse noldu acaba görüşmüyor konu sahibi zaten herhalde
Kadınla erkek arasında ki her ilişki duygusal mı yani, duygusal olsa akkından çıkmaz her fırsatta arar aklına geldikçe, lazım oldukça aramaz, diye düşünüyorum.

Kadınla erkek arasında ki her ilişki duygusal mı yani, duygusal olsa akkından çıkmaz her fırsatta arar aklına geldikçe, lazım oldukça aramaz, diye düşünüyorum.
Olabilir de ben üşenirim değer vermedigim bir kişiyi ziyarete gitmeye ondan dediydim
Ayrıldılar galiba zaten emin değilim

Olabilir de ben üşenirim değer vermedigim bir kişiyi ziyarete gitmeye ondan dediydim
Ayrıldılar galiba zaten emin değilim
Haklısın, ben o kişinin yokluktan düz duvara tırmandığını düşündüğüm için. Garantili buluşma için, cümleler kurarak arkadaşımızı hazırlıyor gibi hissettim. Ama düşüncem hep doğru olsa burada fikir sormazdım, okumazdım tabiki de.

of boğuldum biri el versin .umarım ayrılmışssındır. Ömür törpüsü bu insan. Hemi de sevmiyor bacım, sana karşı hoşlantı bile yokkk.Birliktelik yaşayıp oflayarak bir sigara yakar. ayaklarını sürüye sürüye yataktan kalkar mutfağa doğru gider and the end

Vala insan olarak bile değer veren biri daha çok ilgi göstermesi gerekiyor..bencede sadece cinsellik amaçlı. Yani siz çok duygusala bağlamış olabilirsiniz..çok erken bir aşamada...ama oda bu şekilde sizinle görüşüp görüşmemekte özgür değilmi?? hem görüşüp yarım yamalak nedir bu..sevgilimi normal arkadaşmı..normal arkadaşsa neden çinsellik yaşıyorsunuz..sevgiliyse neden sevgili gibi davranmıyor?

Aynisi aynısı bende var abla. Dua ediyorum sadece. O da aynı aynı ayy

Adam özellikle bu kızı görmek için onun olduğu şehre gitmiyor. Anladığım kadarıyla zaten o şehirde iş sebebiyle bulunması gerekiyor. Oraya kadar gitmişken bir de cinsellik yaşamak istiyor.

Şu anda durumlar nasıl acaba, konu sahibi?
Umarım her şey istediğin gibidir. Ama ben kendi tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki; gerçekten hoşlanan adam bu şekilde davranmaz.
Gerçekten hoşlanan erkek seni görmek için daha önceden de vakit ayırırdı.

Sırf yaşınının ilerlemesinden korkup böyle davranan bir adama tolerans gösterme. 40 yaşında da hayatının aşkıyla karşılaşabilirsin. Dünyadaki tek erkek o değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…