Bir kaç tel dert

alt alta yaza yaza bitirememişsin meziyetlerini başka bi izlenim vermiyor bu yazdıkların dışarıdan ibri gibi okursan anlarsın sen de neden böyle düşündüğünü çoğu insanın. ayrıca 15 yaşındaki çocuğu da ciddiye almak nedir. görüşme olsun bitsin kaynanayla da çocukla da.

Sizi beğendiği için örnek alıyor olmasın. Sonuçta çocuk. Bazen bazı şeyleri olduğu gibi değil görmek istediğimiz gibi görüyoruz. Evlendiğinizde onbir şimdi onbeş yaşındaki bir çocuğun hareketlerinden anlam çıkardığınıza göre sizde yeterince olgun değilsiniz. Bebek meselesine gelince annesi olarak tabi ki söz hakkı sizin. Ama onları torun yeğen sevgisinden bebeğinizi de babaanne hala sevgisinden mahrum etmeye hakkınız yok.

Sayın konu sahibi, eğer kaynananız ile birlikte yaşıyor olsaydınız yukarıda saydığınız çift katlı pasta ve baklava yapabilme maddesi ve alıntıladığım mesajdaki savunmanız bir nebze inandırıcı olabilirdi. Onlar seviyor diye tüm bunları yapıyorum ama beni sevmiyorlar diyebilirdiniz.

Ama gel gelelim eşinizin ailesiyle ayrı şehirlerde yaşıyorsunuz ve sizin yaptığınız çift katlı pasta ile baklavanın bu insanlara hiçbir faydası ya da zararı yok. Tüm bunları geçtim sabahları yürüyüş yapmanız, psikolog videoları izlemeniz, sağlıklı beslenmeniz ne alaka? Bu yaptıklarınız sizi iyi bir insan yapmaz ki. Faydası yalnızca sizedir. Kötü insanlar da psikolojiyle ilgilenebilir, sağlıklarına dikkat edebilir ve düzenli yürüyüş yapabilir. Ve hatta çift katlı pasta bile yapabilirler. Değil mi?

Resmen kalem kalem kendinizi övmüşsünüz, rica ediyorum inkar ederek bu kadar insanı salak yerine koymayın. Psikolog videoları izlemenizden silahlı güvenlik sertifikası almanıza kadar pekçok şeyle övünmüşsünüz ve satırlarınızda açıkça bir kibir hissediliyor.

Eğer eşinizin ailesiyle konuşurken de satır aralarında kendinizi övüyor ve onlara tepeden bakıyorsanız sizi sevmeme sebeplerinin kıskançlık ya da haset değil, kibirli olmanızın verdiği yoğun iticilik olduğunu düşünüyorum.

Kendine dertmi arıyosun. Seven sever sevmeyen sevmez. Ayrıca mesafe iyidir. Bi zararını gören olmamıştır herhalde. Çocuğunuzuda bu konuda kullanmayın lütfen. Senin çocuğun olduğu kadar onlarında torunu.

35 yasimdayim biri bana kv olacagimisoylese neeee derdim 42 yaşında babanneligi banada garip gelir çok gencsiniz üni okumak varken mekanlarda takılmak Gezmek eğlenmek varken çok çok erken yaşıyorsunuz şuan üni okuyup arkadaşlarınızla takilmaniz lazımdı baklava nedir Ne bu evlilik meraki

Siz bence amannnnnnn diyip her şeyi bir bosverin gitsin

Belki kaçarak evlendiğiniz içindir.toplumumuzda pek hoş karşılanmaz ve kim ne derse desin erkek tarafı kaçan kızı ailesini hiçe saydığı için hor görür.bağrına basan da var tabi..

Cok merak ettim 3 katlı yaş pasta olmuyor mu, yapamıyor musun? 3 katlı yapabilen daha bir süper mi oluyor?
Ne kadar saçma geldi di mi böyle söyleyince. Keşke biraz büyümeyi bekleseydin evlenmek için ama olan olmuş artık. Bence enerjini kayınvalide-görümce derdine düşmektense, kendini geliştirmeye harca. Yapabiliyorsan üniversite bitir. Kendine yatırım yap. Kafana taktıkların incir çekirdeği doldurmayacak şeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…