Bir umut

Minnos Hnl

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
311
110
Kızlar reglime 3 gün var dün kaset tıp gebelik testi yaptım negatif ama belirtilerim var psikolojik değil eminim 🙂 ovulasyonda iki gün önceye gore daha koyu çıktı (umut fakirin ekmegi) acaba diyorum. ovulasyon testimi atacam ama atamıyorum

Sessiz melekkk

Tam kimsem yok derken,"EZAN" okundu,utandım... 🤲
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
684
647
Kızlar reglime 3 gün var dün kaset tıp gebelik testi yaptım negatif ama belirtilerim var psikolojik değil eminim 🙂 ovulasyonda iki gün önceye gore daha koyu çıktı (umut fakirin ekmegi) acaba diyorum. ovulasyon testimi atacam ama atamıyorum
Uygulamadan değil de web sitesinden gir de dene atmayı canım. 🌹

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PembeAnkaKusu

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
509
620
Normal gebelik testi yaptıysan çıkmayabilir kuzum erken gebelik testi yapsaydın inşallah bebiş vardır 🙏🏻🥰

Minnos Hnl

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
311
110
Günler geçmek bilmiyor dün umudumu yitirdim ama bugün yine umutlandim bakalım.Erken gebelik testim elimde yok kan için de pandemide reglim geçmeden gidemem hastaneye