Bir yanlış yüzünden bitirmeli miydim?

Eğer önceden sorsaydınız seni aldatmış affetme , yalandan bahanelerine inanma derdim. Hastalığını kullanıyor, rahatsızsa ailesi ilgilensin. Annesinin kalp hastası oğlunu güya evden kovması çok komik. İnanma bunlara eğer affedersen bir sorun olunca yine hastalığını kullanır falan derdim.

hastalığını kullanmıyor, kendisinde kalp pili vardı ve o güne kadar ne ben ne kendisi bilmiyorduk. ailesi gizlemişti. ama eminim bunun da yalan olduğunu düşünen yazarlar çıkacaktır.
teşekkürler umarım siz de mutlu olursunuz🙏🏻
kalp pılı var ve bunu kendısı bıle bılmıyordu oyle mı :KK70: :KK70:

yahu kalp pılının bır omru var
kalp pılı olanların mangal yapması bıle yasak :KK70: kullanması gereken ılac yapması ve yapmaması gereken sey var
bılmemesı IMKANSIZ

kalp pılı olanların mangal yapması bıle yasak :KK70: kullanması gereken ılac yapması ve yapmaması gereken sey var
bılmemesı IMKANSIZ
hanımefendi

bılmemesı IMKANSIZ
hanımefendi.. size bütün hayat hikayesini anlatmamı ister misiniz? yoksa bir kez olsun inanmayı dener misiniz.. bence bunu yapmayacaksınız o yüzden 2019 senesinden kalbinden ameliyat oldu o ameliyatta pil takıldı. ve pil takıldığı o güne kadar kendisinden gizlendi. çok şükür 2 ay önce de ameliyat oldu pil çıkartıldı. daha fazla uzatmayalım lütfen

Ah sabahtan beri okuduğum şeylerden sonra bana iyi gelen bir mesaj. Çok teşekkür ederim. Umarım başarabilirim bunu
Rica ederim.
Aranızdaki ilişkinin detaylarına dikkat edin. Sizin sorununuz yalandan ziyade, kişisel durumunu sizin üstünüzde kullanan biriyle birliktelik gibi duruyor.
Uzman yardımı almak istiyorsanız alın, insan kendisinin neye ihtiyacı olduğunu bilir.

hanımefendi

hanımefendi.. size bütün hayat hikayesini anlatmamı ister misiniz? yoksa bir kez olsun inanmayı dener misiniz.. bence bunu yapmayacaksınız o yüzden 2019 senesinden kalbinden ameliyat oldu o ameliyatta pil takıldı. ve pil takıldığı o güne kadar kendisinden gizlendi. çok şükür 2 ay önce de ameliyat oldu pil çıkartıldı. daha fazla uzatmayalım lütfen
ha bu arada evet ilaçlar kullanıyor ama zaten kalbindeki tek sorun bu olmadığından doktoru pil var bu yüzden kullanıyorsun demiyordu. evet gizleniyordu.

Eğer önceden sorsaydınız seni aldatmış affetme , yalandan bahanelerine inanma derdim. Hastalığını kullanıyor, rahatsızsa ailesi ilgilensin. Annesinin kalp hastası oğlunu güya evden kovması çok komik. İnanma bunlara eğer affedersen bir sorun olunca yine hastalığını kullanır falan derdim.

hastalığını kullanmıyor, kendisinde kalp pili vardı ve o güne kadar ne ben ne kendisi bilmiyorduk. ailesi gizlemişti. ama eminim bunun da yalan olduğunu düşünen yazarlar çıkacaktır. teşekkürler umarım siz de mutlu olursunuz🙏🏻
Ailesinin böyle hassas bir durumu olan evlatlarını evden attığına inandın mı gerçekten? Ailesinin evden attığı ağır gelmeyecek miydi hassas kalbine?

ha bu arada evet ilaçlar kullanıyor ama zaten kalbindeki tek sorun bu olmadığından doktoru pil var bu yüzden kullanıyorsun demiyordu. evet gizleniyordu.
Ailesinin böyle hassas bir durumu olan evlatlarını evden attığına inandın mı gerçekten? Ailesinin evden attığı ağır gelmeyecek miydi hassas kalbine?
hanımefendi sadece kalbinden rahatsız ve kalp krizi geçirme riski var yatalak hasta değil bu çocuk dışarı çıkıyor geziyor eğleniyor. annesi evden kovdu bir daha eve almadı demiyorum. öyle anlaşıldıysa affola, anlık sinirle o da kovmuş demek istedim

Herkese teşekkürler, benim sorunumun insanlara anlatmakla çözülemeyeceğini anladım. İyi niyetinize inanıyorum ancak konu kapatılmıyor sanırım daha fazla yazmanıza gerek yok. Hoşçakalın

hanımefendi sadece kalbinden rahatsız ve kalp krizi geçirme riski var yatalak hasta değil bu çocuk dışarı çıkıyor geziyor eğleniyor. annesi evden kovdu bir daha eve almadı demiyorum. öyle anlaşıldıysa affola, anlık sinirle o da kovmuş demek istedim
Anası bir anlık sinirle evden kovuyor bişeycik olmuyor, ama sevgilisi engeli basıp ayrılınca ölecek. Bu adam yorar, hazır soğumuşken bırak gitsin. Canının istediği her ayılığı yapacak, üstüne gelirsen '' Hasta o hasta, senin oğlumun canına kastın mı var? '' diye üstüne gelecek o şimdi sana yalvar yakar olan ailesi. '' Ne zaman biliyor musun? Seni elde gördükleri zaman.

Konuda bazı noktalar kafamı karıştırdı. Kendisinde kalp pili olduğunu kendisi nası bilmiyor? Kalp pilini takmaları kan almak gibi bi işlem değilki. Ve ailesi böyle bir sebepten kalp hastası çocuğunu neden evden atıyor? Kalp hastası olmasa bile bu sebepten evden atılır mı?
Yardımcım, ahretliğimde var pil, öyle yıllardır haberinin olmaması çokkkkk imkansız.

Konuda bazı noktalar kafamı karıştırdı. Kendisinde kalp pili olduğunu kendisi nası bilmiyor? Kalp pilini takmaları kan almak gibi bi işlem değilki. Ve ailesi böyle bir sebepten kalp hastası çocuğunu neden evden atıyor? Kalp hastası olmasa bile bu sebepten evden atılır mı?

Şöyle anlatayım kendisinin kalp kapakçığı dar ve ritim bozukluğu var. 2019 senesinde ameliyat oldu kalbinden, 12 saatlik bir ameliyattı. Kalbi durdu hatta kaç kez. Her neyse çıktığında doktoru ilaçlar verdi günde 2-3 ilaç kullanıyor. Kalp pili içinmiş, bilmiyorduk evet. Kendisi ameliyatta kalbinin durduğunu bile bilmiyordu. Motivasyonunu kırmamak için söylenmemiş. O gün bu olay olduğunda ben öğrendim, yine kendisine söylenmedi; 2 ay sonra öğrendi. Çünkü artık gerek kalmadığını çıkartılacağını söyledi doktoru. Olay bu aslında, evden atılma dediğim gibi anlık bir şey. Temelli kovmadılar kendisi de çocuk sonuçta.

Sevgilinizin eski sevgilisiyle mesajları nasıldı? Ne kadar sıklıkla konuşmuşlar ve neler konuşmuşlar?
ayda iki kez mesaj atmış kız, 10dakikalık sohbet max. kötü hiçbir şey yoktu. zaten olsa neden devam etmek isteyeyim ki.. sorunum ondan ziyade bende, bunu net olarak anlatamamışım

yıllar yılı olan bir durum değil, anlattım aslında nedense kimse inanmamayı seçiyor. ben de buna anlam veremedim..
Çünkü canım kardeşim, bunun günlerdir aylardır saklanamayacağını da biliyoruz. Babam kalp hastası, yardımcım canımda pil var.

Çünkü canım kardeşim, bunun günlerdir aylardır saklanamayacağını da biliyoruz. Babam kalp hastası, yardımcım canımda pil var.
Hanımefendi size yalan söylemek için en ufak bir nedenim yok. 1 sene boyunca söylenmedi. Kalp pilini mi çıkartıp takıyorsunuz ne demek saklanamaz algılayamadım

Hanımefendi size yalan söylemek için en ufak bir nedenim yok. 1 sene boyunca söylenmedi. Kalp pilini mi çıkartıp takıyorsunuz ne demek saklanamaz algılayamadım
ahh ahh
yahu ınsanlar sıze yalan soyluyorsunuz demıyor
sıze yalan soylenıyor dıyor :olamaz:

bu saklanabılecek bırsey degıl ımkansız

X