Bir yanlış yüzünden bitirmeli miydim?

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.009
81.175
34
İntihar edicem numarası baydı artık. Numaradan oynadığını nasıl fark edemediniz? Her başı sıkışan da intihar edicem diyor zaten. Eski sevgilisiyle çatır çatır konuşmuş, sizi aldatmış işte. Hem elimdeki kız gitmesin hem eskisinden vaz geçmeyeyim derdinde.
ölmeyı bayılmak sanıyorlar heralde :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1915 gün geçti.

Mavigomlek

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
446
838
34
Eğer önceden sorsaydınız seni aldatmış affetme , yalandan bahanelerine inanma derdim. Hastalığını kullanıyor, rahatsızsa ailesi ilgilensin. Annesinin kalp hastası oğlunu güya evden kovması çok komik. İnanma bunlara eğer affedersen bir sorun olunca yine hastalığını kullanır falan derdim.
Ama affetmişsin zaten ne diyelim inşallah hep mutlu olursunuz.

nonickironick

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
32
16
tam nokta atısı tanımlama betımlemeler guzel guzel o kadar anlattınız anlattınız anlattınız
ve sonuc bu oldu

ben sızın yerınızde olsaydım boyle yok sıze uzuldum sız hayatı cozdugunuzu sanıyorsunuz gıbı ustden ve dik konusmak yerıne basımı ellerımın arasına alır bır dusunurdum bu kadar ınsanbana ne dıyor ne anlatıyor dıye

:işsiz:
bu insanların bana bunu anlatma nedeni benim bir öğrenci olarak terapiye seans başı 300-400₺ bayılmadan önce sizlerden yorum istememdi. belki kendi başıma halledebilirim diye.. bazılarınız sadece 'kandırılmışsın, ne safsın' dışında hiçbir şey yazmadı. belki de ben kendimi doğru ifade edemememişimdir. kusura bakmayın, sevgiler

nonickironick

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
32
16
Eğer önceden sorsaydınız seni aldatmış affetme , yalandan bahanelerine inanma derdim. Hastalığını kullanıyor, rahatsızsa ailesi ilgilensin. Annesinin kalp hastası oğlunu güya evden kovması çok komik. İnanma bunlara eğer affedersen bir sorun olunca yine hastalığını kullanır falan derdim.
Ama affetmişsin zaten ne diyelim inşallah hep mutlu olursunuz.
hastalığını kullanmıyor, kendisinde kalp pili vardı ve o güne kadar ne ben ne kendisi bilmiyorduk. ailesi gizlemişti. ama eminim bunun da yalan olduğunu düşünen yazarlar çıkacaktır. teşekkürler umarım siz de mutlu olursunuz🙏🏻

nonickironick

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
32
16
Yani iliski türk filmlerine dönmüş ama hatasız kulda yok.Madem açıklama yapmış ve bir yerde affetmissiniz yüzüne vurup vurup durmayın hiç yakisik bir şey değil.He kabullenemiosaniz bitirin böyle zaten sürmez saygısız sacma sapan sekilde biter
Evet yaptığımın çok yanlış olduğunun farkındayım, bu yüzden nasıl bir yol izlemeliyim insan affetmeyi öğrenebilir mi onu merak ediyorum. Teşekkürler

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.009
81.175
34
bu insanların bana bunu anlatma nedeni benim bir öğrenci olarak terapiye seans başı 300-400₺ bayılmadan önce sizlerden yorum istememdi. belki kendi başıma halledebilirim diye.. bazılarınız sadece 'kandırılmışsın, ne safsın' dışında hiçbir şey yazmadı. belki de ben kendimi doğru ifade edemememişimdir. kusura bakmayın, sevgiler
terapılık konu goremıyorum
duydugunuz ne safsınız kandırılmıssın sozlerının yanında bende abartmasanız mı dıye ekleyeyım tam olsun
ınsanlar ne desın kandırılmıssınız ve cocuk gıbı dusunuyorsunuz cogumuz coluk cocuk sahıbı bır noktaya gelmıs ınsanlarız oturmus sıze yanlıs yaptıgınızı soyluyoruz hayır yaptınız barı arkasında durun boyle davranmayın dıyoruz sız de ıyılıgınız ıcın konusan ınsanlara neler soyluyorsunuz ne dıyelım ?

Atlantistebiranka

Thank you mario but princess is in another castle.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
1.815
5.670
İki nokta var.
Birincisi sevgiliniz; mizacınızı tam bilmiyor demek ki gayet güzel saklamaya çalışmış, kız size mesaj atmasaydı söylemeyecekti.
Anasını, danasını, sülalesini ilişki içine sokan erkekten de tüylerim diken diken oluyor yemin ederim. Bizim toplumun erkeklerinde genel olarak, "kendi sorununu kimseye belli etmeden çözmek" diye bir opsiyon yok gibi. Ailesi aradığında, kötü bile olsa "bir şey yok, geleceğim" bilmem ne diyerek geçiştirip kapatabilirdi. Niye size kadar sarkıp "korkuyoruz da, intihar edecek de, kalp krizi de" bilmem ne diye darlıyorlar. Öff.
İntihar edeceğini söyleyen insanlara çok dikkatli yaklaşılmalı, bir yandan da bunu manipüle konusu mu yapıyor yoksa gerçekten yıkım mı yaşıyor bilmek lazım. Uzmana yönlendirmek lazım. Barıştıktan sonra intihar eğilimi fark ettiniz mi? Uzman görüşü aldınız mı?

İkincisi siz; üslup aşırı sert. Evet dik durmak, sözünü tutmak falan güzel erdemlerdir. Ancak birlikte yaşıyorsak bir toplumda biraz esneme payı olmalı. Hani kıvrıl fakat kırılma meselesi. Bu kadar keskin davranışlar gün sonunda sizi asosyalliğe, yalnızlığa mahkum edebilir. Bunun yerine insanlardan beklentinizi düşürün derim. Siz sonsuz güven içinde olma durumunu hissetmek için bu kadar kesinsiniz bana göre, yani birine tam anlamıyla güvenmek. Gerçek yalancıların yalanlarını yakalayamazsınız. Karşınıza bir gün o tip biri çıkar da yıllar sonra uyanırsanız kocaman bir travmanız olur.
Ne diyordum? İnsanlardan beklentilerinizi düşürün. Herkesin her şeyi yapabileceğini, insanların hata yapabileceklerini bir köşede hep bilin.
Affedilecek hatalar var, affedilmeyecek hatalar var.
Bunun ayrımını iyi yapmalısınız.

nonickironick

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
32
16
terapılık konu goremıyorum
duydugunuz ne safsınız kandırılmıssın sozlerının yanında bende abartmasanız mı dıye ekleyeyım tam olsun
ınsanlar ne desın kandırılmıssın ve cocuk gıbı dusunuyorsunuz cogumuz coluk cocuk sahıbı bır noktada gelmıs ınsanlarız oturmus sıze yanlıs yaptıgınızı soyluyoruz hayır yaptınız barı arkasında durun boyle davranmayın dıyoruz sız de ıyılıgınız ıcın konusan ınsanlara neler soyluyorsunuz ne dıyelım ?
Kimse iyilik için bir insana nefret kusar gibi paragraflar yazmaz. Ben zaten ne onu ne de kendimi savundum yazıda. Ben sadece nasıl aşabileceğime dair yardım istedim. Son paragraf dışında yazılan hiçbir şey mantıklı gelmedi. Bir şey demek zorunda değilsiniz ayrıca, belki de ben almak istediğimi alıyorumdur

nonickironick

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
32
16
İki nokta var.
Birincisi sevgiliniz; mizacınızı tam bilmiyor demek ki gayet güzel saklamaya çalışmış, kız size mesaj atmasaydı söylemeyecekti.
Anasını, danasını, sülalesini ilişki içine sokan erkekten de tüylerim diken diken oluyor yemin ederim. Bizim toplumun erkeklerinde genel olarak, "kendi sorununu kimseye belli etmeden çözmek" diye bir opsiyon yok gibi. Ailesi aradığında, kötü bile olsa "bir şey yok, geleceğim" bilmem ne diyerek geçiştirip kapatabilirdi. Niye size kadar sarkıp "korkuyoruz da, intihar edecek de, kalp krizi de" bilmem ne diye darlıyorlar. Öff.
İntihar edeceğini söyleyen insanlara çok dikkatli yaklaşılmalı, bir yandan da bunu manipüle konusu mu yapıyor yoksa gerçekten yıkım mı yaşıyor bilmek lazım. Uzmana yönlendirmek lazım. Barıştıktan sonra intihar eğilimi fark ettiniz mi? Uzman görüşü aldınız mı?

İkincisi siz; üslup aşırı sert. Evet dik durmak, sözünü tutmak falan güzel erdemlerdir. Ancak birlikte yaşıyorsak bir toplumda biraz esneme payı olmalı. Hani kıvrıl fakat kırılma meselesi. Bu kadar keskin davranışlar gün sonunda sizi asosyalliğe, yalnızlığa mahkum edebilir. Bunun yerine insanlardan beklentinizi düşürün derim. Siz sonsuz güven içinde olma durumunu hissetmek için bu kadar kesinsiniz bana göre, yani birine tam anlamıyla güvenmek. Gerçek yalancıların yalanlarını yakalayamazsınız. Karşınıza bir gün o tip biri çıkar da yıllar sonra uyanırsanız kocaman bir travmanız olur.
Ne diyordum? İnsanlardan beklentilerinizi düşürün. Herkesin her şeyi yapabileceğini, insanların hata yapabileceklerini bir köşede hep bilin.
Affedilecek hatalar var, affedilmeyecek hatalar var.
Bunun ayrımını iyi yapmalısınız.
Ah sabahtan beri okuduğum şeylerden sonra bana iyi gelen bir mesaj. Çok teşekkür ederim. Umarım başarabilirim bunu

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.009
81.175
34

hastalığını kullanmıyor, kendisinde kalp pili vardı ve o güne kadar ne ben ne kendisi bilmiyorduk. ailesi gizlemişti. ama eminim bunun da yalan olduğunu düşünen yazarlar çıkacaktır.
teşekkürler umarım siz de mutlu olursunuz🙏🏻
kalp pılı var ve bunu kendısı bıle bılmıyordu oyle mı :KK70: :KK70:

yahu kalp pılının bır omru var
kalp pılı olanların mangal yapması bıle yasak :KK70: kullanması gereken ılac yapması ve yapmaması gereken sey var
bılmemesı IMKANSIZ

nonickironick

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
32
16

kalp pılı olanların mangal yapması bıle yasak :KK70: kullanması gereken ılac yapması ve yapmaması gereken sey var
bılmemesı IMKANSIZ
hanımefendi

bılmemesı IMKANSIZ
hanımefendi.. size bütün hayat hikayesini anlatmamı ister misiniz? yoksa bir kez olsun inanmayı dener misiniz.. bence bunu yapmayacaksınız o yüzden 2019 senesinden kalbinden ameliyat oldu o ameliyatta pil takıldı. ve pil takıldığı o güne kadar kendisinden gizlendi. çok şükür 2 ay önce de ameliyat oldu pil çıkartıldı. daha fazla uzatmayalım lütfen

Atlantistebiranka

Thank you mario but princess is in another castle.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
1.815
5.670
Ah sabahtan beri okuduğum şeylerden sonra bana iyi gelen bir mesaj. Çok teşekkür ederim. Umarım başarabilirim bunu
Rica ederim.
Aranızdaki ilişkinin detaylarına dikkat edin. Sizin sorununuz yalandan ziyade, kişisel durumunu sizin üstünüzde kullanan biriyle birliktelik gibi duruyor.
Uzman yardımı almak istiyorsanız alın, insan kendisinin neye ihtiyacı olduğunu bilir.

nonickironick

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
32
16
hanımefendi

hanımefendi.. size bütün hayat hikayesini anlatmamı ister misiniz? yoksa bir kez olsun inanmayı dener misiniz.. bence bunu yapmayacaksınız o yüzden 2019 senesinden kalbinden ameliyat oldu o ameliyatta pil takıldı. ve pil takıldığı o güne kadar kendisinden gizlendi. çok şükür 2 ay önce de ameliyat oldu pil çıkartıldı. daha fazla uzatmayalım lütfen
ha bu arada evet ilaçlar kullanıyor ama zaten kalbindeki tek sorun bu olmadığından doktoru pil var bu yüzden kullanıyorsun demiyordu. evet gizleniyordu.

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
10.948
36.499
32

hastalığını kullanmıyor, kendisinde kalp pili vardı ve o güne kadar ne ben ne kendisi bilmiyorduk. ailesi gizlemişti. ama eminim bunun da yalan olduğunu düşünen yazarlar çıkacaktır. teşekkürler umarım siz de mutlu olursunuz🙏🏻
Ailesinin böyle hassas bir durumu olan evlatlarını evden attığına inandın mı gerçekten? Ailesinin evden attığı ağır gelmeyecek miydi hassas kalbine?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.