Bir yıldır devam eden kronik mantarı nasıl yendim?

Merhabalar bende yorumları gördüm ve yardımcı olmak için üye oldum. Ben de aylardır mantar ile uğraştım her türlü fitil tedavisi krem vajinal ozon kullandım. Ama 6 ay boyunca tekrar eden ataklar gecirdim. Ama çok şükür iki aydır iyiyim sebebi şekeri hayatımdan çıkardım. Kesinlikle çok faydası oldu. Daha sonra çamaşıra nioli yağı adında bir yağ var sentetik yağ hergun devamlı damlatiyorum bakteri mikrop oluşumunu engelliyor. İkisini bir uyguladigim için hangisi daha faydalı bilmiyorum. Ben bu şekilde faydasını gördüm inşallah siz de görüşünüz 😌
Bende şekeri hayatımdan çıkardım ama benim bakteri kaynaklıymış

Merhabalar bende yorumları gördüm ve yardımcı olmak için üye oldum. Ben de aylardır mantar ile uğraştım her türlü fitil tedavisi krem vajinal ozon kullandım. Ama 6 ay boyunca tekrar eden ataklar gecirdim. Ama çok şükür iki aydır iyiyim sebebi şekeri hayatımdan çıkardım. Kesinlikle çok faydası oldu. Daha sonra çamaşıra nioli yağı adında bir yağ var sentetik yağ hergun devamlı damlatiyorum bakteri mikrop oluşumunu engelliyor. İkisini bir uyguladigim için hangisi daha faydalı bilmiyorum. Ben bu şekilde faydasını gördüm inşallah siz de görüşünüz 😌
Çok teşekkür ederim şekeri zaten tüketmiyorum nioli yağını bir kaç kere kullandım sonra ara verdim ama tekrardan devam edeyim

merhaba vajinal ozon u nerede yaptırdınız acaba

merhaba ben kurtuldum bundan düzenli olarak nbl gynobiotic kullanıyorum, ilaç değil antibiyotikten ölen bakterilerimi yerine gönderen bir yararlı bakteri deposu sanırım 15. kutum 3.kutudan itibaren tamamen kurtuldum
Tekrarladı mi peki şimdi nasilsini aradan bayağı zaman geçmiş ama o kadar yoruldum bıktım ki bende üc yıldır çekiyorum inşallah hala aktifsinizdir bana vereceğiniz cevap çok onemli

Bende aynı sorunu 1sene yaşadım hatta bana kanser başlangıcı denildi,sonra sıra beklerken yaşlı bir teyze vardı konuşurken konuşurken birşeylerden bahsetti koca karı işi dedim neyse eve gelince netten hepsini ayrı ayrı araştırdım evet yapanlar vardı bende ne olur deneyim dedim hepsini tek tek yaptım 7sene felan oldu ne kadar devam ettim hatırlamıyorum ama atlattım .Neden ilaç kullanmadığıma gelince 1 sene içinde içmediğim kullanmadığım fitil krem hap antibiyotik kalmadı onlar daha kötü yaptı .Yaptıklarımı yazmadım çünkü alternatif tıp olduğundan kimseyi yönlendirmek istemem diye .Ama şükür atlattım ya o değilde ne iğrenç bir illet şu mantar 😔 inşallah bir daha yaşamam amin .
Lütfen banada yazın alternatif tipi nolur

Tekrarladı mi peki şimdi nasilsini aradan bayağı zaman geçmiş ama o kadar yoruldum bıktım ki bende üc yıldır çekiyorum inşallah hala aktifsinizdir bana vereceğiniz cevap çok onemli
merhaba, son zamanlarda tekrarlamadı ancak antibiyotik tarzı ilaçlar olursa o tekrar florayıu bozuyor ben sürekli borik asit kullanarak düzelttim arada bir kez işte ilaç falan içmişsem oluyor hemen birkaç tane borik asit kullanıyorum, şimdi nioli yağı aldım onu da çamaşırıma damlatıcam bir de asidik vajina temizleyici aldım içine değil ancak yüzeyine bile bazik birşey değdirmicem, vajinanın iç phnın asidikde kalması gerek aksi taktirde bu rhatsızlık oluyor benim için,

merhaba, son zamanlarda tekrarlamadı ancak antibiyotik tarzı ilaçlar olursa o tekrar florayıu bozuyor ben sürekli borik asit kullanarak düzelttim arada bir kez işte ilaç falan içmişsem oluyor hemen birkaç tane borik asit kullanıyorum, şimdi nioli yağı aldım onu da çamaşırıma damlatıcam bir de asidik vajina temizleyici aldım içine değil ancak yüzeyine bile bazik birşey değdirmicem, vajinanın iç phnın asidikde kalması gerek aksi taktirde bu rhatsızlık oluyor benim için,
Yediklerinize de dikkat ediyormusunuz borik asiti eczaneye mi yaptiriyorsunuz asidik vajina temizleyici borik asit mi peki tam olarak nasıl kullanacaksınız nioliyi de kullandiginizda deneyimlerinizi yazabilirsimisiniz birde doktor takiplimisiniz kusura bakmayın çok soru sordum cevaplayabilirseniz çok sevinirim

bende 2.5 yıl bunu cektim o kadar iyi anlıyorum ki herkesi.Bende bununla alakalı başlık açıp hikayemi yazdım zaten okumak isteyen olursa ordan okuyabilir.Diyeceğim tek şey şu dogru doktorla ilerdiginizde geçip gidiyor inanınki.Yeterki doktor iyi olsun

Yediklerinize de dikkat ediyormusunuz borik asiti eczaneye mi yaptiriyorsunuz asidik vajina temizleyici borik asit mi peki tam olarak nasıl kullanacaksınız nioliyi de kullandiginizda deneyimlerinizi yazabilirsimisiniz birde doktor takiplimisiniz kusura bakmayın çok soru sordum cevaplayabilirseniz çok sevinirim
öncelikle sakin olun, sizinkide geçer. ben çok uzun zaman mücadele ettim borik asidi düzenli uzun zaman kullandım birkaç 20 lik part sonra geçti evet şekerli şeyler fabrika şeylerinden uzak duruyorum ama artık o da düzeldi yesem de çok şükür geçti, borik asit fitil şeklinde içine yerleştiriyorsun evet eczane yapıp gnderiyor buzdolabında saklıyorum . reglden sonra sabah akşam kullanıyorsun açıklıyor ztn eczacı geçmiş olsun iyi günler

öncelikle sakin olun, sizinkide geçer. ben çok uzun zaman mücadele ettim borik asidi düzenli uzun zaman kullandım birkaç 20 lik part sonra geçti evet şekerli şeyler fabrika şeylerinden uzak duruyorum ama artık o da düzeldi yesem de çok şükür geçti, borik asit fitil şeklinde içine yerleştiriyorsun evet eczane yapıp gnderiyor buzdolabında saklıyorum . reglden sonra sabah akşam kullanıyorsun açıklıyor ztn eczacı geçmiş olsun iyi günler
Allah razı olsun cevapladiginiz için çok mutlu oldum inanın o kadar cagresiizim ki doktorlar bile bir yol gostermiyor bıktım hayattan bezdim ve bu hastalık korkusu beni iyce haste edecek diye korkuyorum

Ayrica beni motive ettiniz çok teşekkür ederim Allah razı olsun bana sadece bu fitili 7 adet verip kullandirmislardi oda ve günde tekaraladi kullanırken siZde ilk kullanımda kesti mi gynoflor da kullaniyormusunuz probiyotik tarzı şeyler

ben 8 sene falan çektim 19 yaşından 28 yaşına kadar bu yıl şükürler olsun bitti şeker falan yediğimde de zıplamıyor hatalı antibiyotik kullanımı vb seviyelerden oldu ben borik asit tedavisine ısrarla devam ettim bilmiyorum en ağır vaka benmişim ben de çok uzun sürdü 4 5 part almak zorunda kaldım. defalarca farklı kadın doğumculara gittim klasik ilaç tedavileri antibiyotik tedavileri haplar kremler vsvsvs kullandım daha beter oldu hepsine bağışıklık kazandı. Şimdi hepsi şükürler olsun geçti. Borik asit aldığım eczanenin numarasını vereyim detaylı bilgi alabilirsiniz geçmiş olsun ( mantar rahatsızlığı ciddi psikoloji bozuyor mutsuz hissettikten birkaç gün sonra mantarım zıplıyordu yani hormonlrı inanılmaz etkiliyor o yüzden bu rahatsızlık bitince inşallah yeniden doğmuş olursunuz allah binlerce kez şifa versin, bana da dua ederseniz sevinirim, benimki bile geçtiyse sizinki de geçer merak etmeyin) özlem hanım eczane iletişim:0533 604 97 47 ben bu olayı unutmak istediğim için tekrar bu konularla ilgili de konuşmak istemiyorum yapacağım tek şey şifa bulduğum yerin numarasını vermek tekrar geçmiş olsun.. Yeni yılda kurtulmuş olun sevgiler

Borik asit fitil gerçekten etkili ve bence daha az zararlı bir tedavi yöntemi. Ben de buradan bir tavsiye üzerine lattawin borik asit fitil ve canditon fitil kullanıyorum adet sonrası 7 tane falan. Her adet sonrası tekrar ederdi. Bu fitillerden biri olur(içerik aşağı yukarı aynı) her adet sonrası kullanın. Biraz pahalı bir süreç.oluyor.ama her ay özel hastaneye para vermektense ve çözüm bulamamaktansa verilir. İnternetten sitelerinden sipariş veriyorum. Böyle bir çözüm buldum. 4-5 aydır ilk defa bu ay adet bitimi kullanmama rağmen biraz hortladı. Ama fitillere devam ettim gün arısı. Fitil 2 gün etkili.oluyor kullanmayinca tekrar başlıyor.gibi. bakalım adetim yaklaştı. Bitiminde yine 5-7 gün kullanacağım. Umarım olmaz.

Borik asit fitil gerçekten etkili ve bence daha az zararlı bir tedavi yöntemi. Ben de buradan bir tavsiye üzerine lattawin borik asit fitil ve canditon fitil kullanıyorum adet sonrası 7 tane falan. Her adet sonrası tekrar ederdi. Bu fitillerden biri olur(içerik aşağı yukarı aynı) her adet sonrası kullanın. Biraz pahalı bir süreç.oluyor.ama her ay özel hastaneye para vermektense ve çözüm bulamamaktansa verilir. İnternetten sitelerinden sipariş veriyorum. Böyle bir çözüm buldum. 4-5 aydır ilk defa bu ay adet bitimi kullanmama rağmen biraz hortladı. Ama fitillere devam ettim gün arısı. Fitil 2 gün etkili.oluyor kullanmayinca tekrar başlıyor.gibi. bakalım adetim yaklaştı. Bitiminde yine 5-7 gün kullanacağım. Umarım olmaz.
Her adet sonrası mı 7 gün kullanıyorsunuz?

Ben 30 adet yaptırdım ama fayda etmedi çok pahalı lattawini kullandım tam iyileştim dedim antibiyotik kullanmak zorunda kaldım tekrarladı bende şaştım inanın

Peki birşey soracağım iltihap neyden kaynaklı oluyor acaba . Mantar değil kaşıntı yok sadece iltihap

X