Bıraksam hiç evden çıkmayacak

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.249
4.929
Merhaba sorunum eşimle ilgili.
Sürekli evde durmak istiyor.
Hani bıraksanız hiç bir yere gitmez.
Maddi durumu bahane ediyor.
İkimizde iyi kazanıyoruz.
İkimizde memuruz.
Çalışma saatlerimiz vardiya usulu bir yerlere gitmek için haftasonunu bile beklememize gerek yok.
Sadece dışarı çıktığımızda sürekli para harcıyoruz diye hiç bişey yapmak istemiyor.
Evlendiğimizden beri borç içindeyiz.
Ama bu şekilde de hayat geçmez ki.
Ya evimiz sahile yakın "gel biraz çıkalım yürüyüş yapalım" diyorum.
"Napacaz orada"diyor.
Deli oluyorum ya.
Konuştum. Derdimi de anlattım.
Ama yok aynı kafa.
Surat yapıyorum artık.
Bu seferde ben suçlu oluyorum.
İstediğim böyle ayda bir de olsa kafamıza esip gitmek ya.
Yeni bir yer görmek,yeni bir şey yaşamak.
Yok ama biz eve tıkılıp kalıyoruz.
Kafayı yedirtecek bana bu huyu.
Sizin bir çözümünüz var mı?
Ne yapayım ben bu herife.?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 868 gün geçti.

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
2.986
2.107
Bahar gelince belki kımıldar yerinden. Hep mi böyleydi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2122 gün geçti.

swesp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
249
140
Ikinizde calisiyorsunuz aslında haftasonlari çıkmak bişeyler yapmak degisiklik olur stres atarsiniz para harcamayada gerek yok sahile yakinsaniz bi sahil turu yapsanız aksamlari o bile yeter ama Evci erkek tiplerinden esiniz galiba siz bide kendiniz çıkın sen gelme ben gidiyorum ozaman deyin kendinize komşu ark başka birini bulun yaniniza belki evde tek sıkılır da bende geleyim der

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.249
4.929
Yok anacım. Adama bahar,yaz,kış farketmiyor ki.
Evlenmeden önce değildi.
Evlenince borçlara girdik.
Halbuki düğün bile yapmadık. Onun yerine ev aldık. Tam onu atlattık dedik. Anne-babalarımızın sağlık sorunlarıyla uğraştık vs. Sürekli bir borç halimiz var. Ama durumumuz kötü değil. İki ev var+babadan kalacak ev var. Adam hala ev alayım derdinde. Ama iki dışarı çıkalım biraz değişik biley yapalım yok. Para gidiyor çünkü.

champagneshimmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
16.027
5.086
Merhaba sorunum eşimle ilgili.
Sürekli evde durmak istiyor.
Hani bıraksanız hiç bir yere gitmez.
Maddi durumu bahane ediyor.
İkimizde iyi kazanıyoruz.
İkimizde memuruz.
Çalışma saatlerimiz vardiya usulu bir yerlere gitmek için haftasonunu bile beklememize gerek yok.
Sadece dışarı çıktığımızda sürekli para harcıyoruz diye hiç bişey yapmak istemiyor.
Evlendiğimizden beri borç içindeyiz.
Ama bu şekilde de hayat geçmez ki.
Ya evimiz sahile yakın "gel biraz çıkalım yürüyüş yapalım" diyorum.
"Napacaz orada"diyor.
Deli oluyorum ya.
Konuştum. Derdimi de anlattım.
Ama yok aynı kafa.
Surat yapıyorum artık.
Bu seferde ben suçlu oluyorum.
İstediğim böyle ayda bir de olsa kafamıza esip gitmek ya.
Yeni bir yer görmek,yeni bir şey yaşamak.
Yok ama biz eve tıkılıp kalıyoruz.
Kafayı yedirtecek bana bu huyu.
Sizin bir çözümünüz var mı?
Ne yapayım ben bu herife.?
borclrınız bittiginde düzelir gibi.. borc depresyonuna benziyor hali...

swesp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
249
140
Evlenmeden önce değildi.
Halbuki düğün bile yapmadık. Onun yerine ev aldık. Tam onu atlattık dedik. Anne-babalarımızın sağlık sorunlarıyla uğraştık vs. Sürekli bir borç halimiz var. Ama durumumuz kötü değil. İki ev var+babadan kalacak ev var. Adam hala ev alayım derdinde. Ama iki dışarı çıkalım biraz değişik biley yapalım yok. Para gidiyor çünkü.

Bırak canım sen çık kafanı dağıt dolaş boşver evde otursun kendi sanki kazandigin parayi harcayıp birazda keyif yapmadiktan sonra ne anladım ot gibi ev is olmuyorki daha fazla alismasin sen çık durma evde belki öyle yanında gideyim fazla para harcamasın der :) durumunuzda ıyiymis halbuki Pinti biraz heralde

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.249
4.929
Memuruz ama vardiyalarımız müsait bize tam bir gün boş kalıyor. Bazen iki gün. Ya bi kaçamak yapmak zor geliyor.
Ben onunla bir şey yapmayacaksam niye evlendim ki.
Kısa kaçamaklar yapmak istiyorum eşimle.
Ne bileyim. Boş olduğumuz bi hafta bir tarihi yer görelim.
Beraber başbaşa vakit geçirebileceğimiz bişey yapalım. yok en fazla çarşıya geliyor. O da zorla. Yada işimiz varsa. Robot gibi işe git gel evde otur işin varsa dışarı çık.
Arada arkadaşlar sayesinde bir yere gidiliyosa gidiliyor o da ben surat yapmayayım diye. Ama başbaşa sıfır.

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.901
7.087
Evlenmeden önce değildi.
Ne yapacak parayı mezera mi götürecek bizim ev kira üstelik eşim asgari ücret aliyor ben memurum yine de vaktimiz olduğu zaman dışariya çıkıyoruz..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

aykumsal

Annesi minik sıpasını bekliyor ;)
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2014
1.722
1.761
Evlenmeden önce değildi.
Tam bir cimri malesef

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1378 gün geçti.

Elispo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
1.043
1.484
Hmm zor keske gezıp tozup oyle evlenseydınız. Bwnımkı de evci. Iyıkı zamanında coook gezdım. Hafta içi kızlarla takılmak yetıtor artık bir gunbile olsa

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.249
4.929
Bekarken böyle değildik. Bişeyler yapardık. bende gereksiz para harcamasına karşıyım. Ama zaten öyle abuk subuk şeylerede para vermem. Ama yani ufak keyfi turlad insanın ruhuna iyi gelir. Atlarsın gidersin değişiklik olur. Sürünmüyoruz. Maaşlarımız da iyi. Bugün oraya verdiğimiz para bi sonraki ay çıkar. Ama anlatamıyorum. Yok anlamıyor. Sıkılıyorum bende. Fotoğraf hobim vardı o da yalan oldu. Bir yere gitmiyorum ki foto çekeyim.

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.249
4.929
Hmm zor keske gezıp tozup oyle evlenseydınız. Bwnımkı de evci. Iyıkı zamanında coook gezdım. Hafta içi kızlarla takılmak yetıtor artık bir gunbile olsa
GeZdim tozdum zaten. İşe girmeden önce param olmadığı için bir yere gidemezdim. İşe girip paramı kazanınca gezdim epey. Ama diyorum ya artık evde oturmak beni bunaltıyor. Bir de stresli bir hayatımız var. Böyle şeyler iyi gelir insana. Kafamız dağılır diyorum. Ama nerdeee

JustPeace

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
2.838
32.648
Ev üstüne ev almis masallah ama hersey ev değil eşinin gönlünü hos tutup bi seyler yapmakta mutluluğunaza,huzurunuza yatirim.
Eşiniziniz değişmez hep ayni gider gibi ses etmesseniz her şeyin zamani gelmiş gerekirse siz planlar yapin emrivaki yapin elinden tutup çikarin güzelce üzüldüğünüzü daraldiğinizi belirtin sizi seviyorsa zaten cani istemesede yapar birşeyler bi çekirdek aliriz yürüyüş yapariz illa çok paraya gerek yok beraber birseyler yapmak için.
Evde meşgale yaptiği birşeyler mi var pc maç oyun bağimliliği gibi bunlar mi neden oluyor yoksa ?