Biraz da vajinismus olmayan kadınlara sorsak?

Sizin korkunuzdan dolayı öyledir veya alışmıştır. Afedersiniz ama daha önce hiç mi alamadınız? Azını bile mi? Yoksa acı duyup bıraktınız mı?
Hiç tam olarak alamadım. Normalde penis oraya dokununca kaslar gevşeyerek onu içeri almalı. Ben istemeden sıkıyorum ve sanki duvar var gibi ilerlemiyor. Böyle deneyip deneyip yapamayınca denemelerin de arası açıldı, bi süre sonra tamamen bitti. En başta sıcağı sıcağına keşke üstüne gitseymişiz diyorum, bu kadar mesele olmazdı. Ama ah vah edince bir şey olacağı yok, terapiye başladım ben de. Şimdi de biraz cesaret arıyorum burda😊 cesur kadınlardan gaz alırım biraz inş

yahu kimsenin vajinasında kumpas yok çapını ölçecek :KK70: aynı adamın bile çok sertleşmiş hali farklı yarı sertleşmiş farklı olur olayın heyecanı ile o hissedilmiyor zaten. farkı gördüm diyen penis boyutunu değil de partnerinin işi bilmesini görmüştür penis boyutu diye yanlış yorumlamıştır bence
😬😬 dimi 2 cm eksik fazla fark etmiyordur heralde.

Hiç tam olarak alamadım. Normalde penis oraya dokununca kaslar gevşeyerek onu içeri almalı. Ben istemeden sıkıyorum ve sanki duvar var gibi ilerlemiyor. Böyle deneyip deneyip yapamayınca denemelerin de arası açıldı, bi süre sonra tamamen bitti. En başta sıcağı sıcağına keşke üstüne gitseymişiz diyorum, bu kadar mesele olmazdı. Ama ah vah edince bir şey olacağı yok, terapiye başladım ben de. Şimdi de biraz cesaret arıyorum burda😊 cesur kadınlardan gaz alırım biraz inş
Kaç yıllık evlisiniz ? Bu durum ne zamandan beridir var ? Cinsellik evliliğin %60’ını oluşturur bence, ötelemeyin daha fazla.

Olabiliyorum, mastürbasyon yapıyorum klitoral yolla. Gayet keyif alıyorum, isteği olmayan aseksüel biri de değilim. O yüzden hiç tahmin etmezdim bunu yaşayacağımı. Normalde sorun yok ama o an gelip çattığında ıslanamıyorum bile gerginlikten.
Eşinizin yapmasına izin veriyor musunuz yoksa eşle olmasına tamamen kapalı mısınız? Bu sayfada çok faydalı yazılar var konuyla ilgili. Bir arkadaş üstte kendisi olup kayganlaştırıcı kullanarak yenmişti

Anladım.. Terapi hepimizden iyi sonuç verir size. Fakat kadın vücudunu araştırın derim bir de. Çok farklı ve derin haz alıyoruz. Kendinizi bu zevkli şeyden daha fazla mahrum etmeyin :)

Ben de şunu merak ediyorum, hiç dişinize dolgu kanal yaptırmadınız mı, yada lazer epilasyon, ağda, dövme tarzı şeyler yaptırmadınız mı? Ben dövme yaptırmadım ama bütün bunlar ilk ilişkiden daha çok acı veriyor. Ki bir süre devam ediyor. Akışına bırakın, kayganlaştıran yağ sürün, en önemlisi eşinize güvenin.

Eşinizin yapmasına izin veriyor musunuz yoksa eşle olmasına tamamen kapalı mısınız? Bu sayfada çok faydalı yazılar var konuyla ilgili. Bir arkadaş üstte kendisi olup kayganlaştırıcı kullanarak yenmişti
Evet çoook konu okudum buradan. Yazan şeyleri denedim üstte de oldum, afedersiniz ama üzerine oturunca içeri o kadar girmiyor ki az daha otursam kırılır😬 resmen ilerlemiyor çok garip. Adam sanki vücudunun tüm ağırlığı şeyimin üzerinde dedi denerken🤦🏻‍♀️

Ben de şunu merak ediyorum, hiç dişinize dolgu kanal yaptırmadınız mı, yada lazer epilasyon, ağda, dövme tarzı şeyler yaptırmadınız mı? Ben dövme yaptırmadım ama bütün bunlar ilk ilişkiden daha çok acı veriyor. Ki bir süre devam ediyor. Akışına bırakın, kayganlaştıran yağ sürün, en önemlisi eşinize güvenin.
Gerçekten tüm bunlardan daha az acı veriyorsa aşırı umutlanırım🤓

Evet çoook konu okudum buradan. Yazan şeyleri denedim üstte de oldum, afedersiniz ama üzerine oturunca içeri o kadar girmiyor ki az daha otursam kırılır😬 resmen ilerlemiyor çok garip. Adam sanki vücudunun tüm ağırlığı şeyimin üzerinde dedi denerken🤦🏻‍♀️
Alkol alıyor musunuz? Alkol alıp deneseniz

Denedim, kafa olarak biraz rahatlama olsa bile kendimde olduğum için o an gelince yine olmadı, kastım. Anca kendimden geçip bayılmam lazım müdahale edememem için, o zaman da onun adı ilişki olmaz zaten.
Yok bayılmak değil de hatırlama ile hatırlamama arasındaki sarhoşluktan bahsediyorum. Bir kez yapabildiğinizi anlayınca psikolojik direnç de kırılır belki

Gerçekten tüm bunlardan daha az acı veriyorsa aşırı umutlanırım🤓
Emin ol hepsinden daha kolay ve daha az acılı, ki bir kez olduktan sonra zevk alıyorsun. Ki benim de canım kıymetlidir, çok cesur değilim. İnsanlar ne ameliyatlara giriyorlar, sağlık için güzellik için öyle düşün. Bu onların yanında eline iğne batması gibi.

Yok bayılmak değil de hatırlama ile hatırlamama arasındaki sarhoşluktan bahsediyorum. Bir kez yapabildiğinizi anlayınca psikolojik direnç de kırılır belki
Valla bilmiyorum ki belki denerim biraz daha sarhoş olmayı. Zaten şu an terapide ilişki denemenin yasak olduğu aşamadayız. Denemelere geçince nolcak çok merak ediyorum. Kontrolü hiç karşı tarafa bırakamıyorum ki adam bişey yapsın🤦🏻‍♀️ O anlık kendime engel olmayı başarmam lazım dişimi sıkmam lazım sanırım bi sekilde.

Valla bilmiyorum ki belki denerim biraz daha sarhoş olmayı. Zaten şu an terapide ilişki denemenin yasak olduğu aşamadayız. Denemelere geçince nolcak çok merak ediyorum. Kontrolü hiç karşı tarafa bırakamıyorum ki adam bişey yapsın🤦🏻‍♀️ O anlık kendime engel olmayı başarmam lazım dişimi sıkmam lazım sanırım bi sekilde.
İnşallah tedavinizden olumlu sonuç alırsınız. Güzel haberinizi alırız biz de

Emin ol hepsinden daha kolay ve daha az acılı, ki bir kez olduktan sonra zevk alıyorsun. Ki benim de canım kıymetlidir, çok cesur değilim. İnsanlar ne ameliyatlara giriyorlar, sağlık için güzellik için öyle düşün. Bu onların yanında eline iğne batması gibi.
Şu an zevk almak resmen ütopya gibi geliyor,zar zor başarmayı geç acaba zevk alacağım günler gelir mi ki😳 ben ki kendi göbeğini kulagını delen bi insanım, bu olayı nasıl bu kadar abarttım vallahi anlamıyorum. Mantıkla düşününce her şey tamam, olmaması icin sebep yok, vajina esnek diye düşünüyorum. ama iş oraya gelince mantık bitiyor bedenim kendini sıkıyor. Afedersiniz ama esimin penisi de normalden kalın olunca, yok diyorum girmicek bu ilerlemicek mümkün değil😓

Şu an zevk almak resmen ütopya gibi geliyor,zar zor başarmayı geç acaba zevk alacağım günler gelir mi ki😳 ben ki kendi göbeğini kulagını delen bi insanım, bu olayı nasıl bu kadar abarttım vallahi anlamıyorum. Mantıkla düşününce her şey tamam, olmaması icin sebep yok, vajina esnek diye düşünüyorum. ama iş oraya gelince mantık bitiyor bedenim kendini sıkıyor. Afedersiniz ama esimin penisi de normalden kalın olunca, yok diyorum girmicek bu ilerlemicek mümkün değil😓
Ben 4 kilo bebeği normal doğurdum. İnsan vücudu inanılmaz. Daha fazla erteleme, zevk aldığın zaman bu kadar beklediğine pişman olacaksın.

Vallahi hiç acımıyor ya. Benim zarım ekstra kalındı (mış) bilmiyordum. İlişki devamında lekelenme devam ettiği için doktora gidip öğrenmiştim. Ona rağmen en ufak bir acı bile hissetmedim. Doktorun dediğine göre benim özel durumum sebebiyle yapamamamız veya acı duymam gerekiyormuş, ama yaptık ve ben öyle moda girmiştim ki heralde heyecandan hiç bir acı hissetmedim.

Ben de ilk günkü tedirginlikle o duvar hissi dediğiniz şeyi yaşadım. Hatta aşırı korkmuştum vajinusmus muyum diye. Sonrasında ilk işimiz bir kayganlaştırıcı almak oldu😄 kolaylaştırmak varken niye zorlayalım dedik. Ve öncesinde parmakla yardım edebilir eşiniz, böylece o vücuduma bir şey girebilir algısını oluşturuyorsunuz. Korkuları yeniyorsunuz. Canınızın yanmadığını zevk aldığınızı anlıyorsunuz. Her şey beyinde bitiyor gerçekten. Cinsellik olmadan bir evlilik maalesef yürümez, iki kişiye de yazık olmuş olur.

Ben de ilk günkü tedirginlikle o duvar hissi dediğiniz şeyi yaşadım. Hatta aşırı korkmuştum vajinusmus muyum diye. Sonrasında ilk işimiz bir kayganlaştırıcı almak oldu😄 kolaylaştırmak varken niye zorlayalım dedik. Ve öncesinde parmakla yardım edebilir eşiniz, böylece o vücuduma bir şey girebilir algısını oluşturuyorsunuz. Korkuları yeniyorsunuz. Canınızın yanmadığını zevk aldığınızı anlıyorsunuz. Her şey beyinde bitiyor gerçekten. Cinsellik olmadan bir evlilik maalesef yürümez, iki kişiye
Vallahi hiç acımıyor ya. Benim zarım ekstra kalındı (mış) bilmiyordum. İlişki devamında lekelenme devam ettiği için doktora gidip öğrenmiştim. Ona rağmen en ufak bir acı bile hissetmedim. Doktorun dediğine göre benim özel durumum sebebiyle yapamamamız veya acı duymam gerekiyormuş, ama yaptık ve ben öyle moda girmiştim ki heralde heyecandan hiç bir acı hissetmedim.
aynen benim de ilk seferden sonra hafif kanamam devam etti ama sıfır acı. Fizyolojik farklılıklar olabiliyor,ben minyonum eşim iki katım biridir mesela. Böyle şeyler de etkileyebiliyor ama sonuç olarak o duvarı aşınca aslında öyle bir duvar olmadığını görüyorsunuz, aslında o duvar sizin kasınız🤣 bence konu sahibi önce parmak egzersizi sonra bol kayganlaştırıcı sonra tam o esnada nefes ver kapı aralanıyormuş gibi düşün zihninde ve hooooop, oldu da bitti maşallah 🤣🤣🤣

X