Biraz da vajinismus olmayan kadınlara sorsak?

Ben hiç parmakla denememiştim, hep dilatatörle çalışmış 4.ye kadar gelmiştim. Şimdi doktorum parmağın daha uygun olduğunu söyledi, girişi geçtikten sonra içerisinin boş olduğunu ancak parmakla farkedebilirsin dedi. Ona başlayacağım ben de, eşimle de parmakla yapabilecek miyim bakalım.
İlk denemede bile farkı göreceğinizi düşünüyorum. Umarım işe yarar sizdede.

Merhabalar. 2 yıldan uzun süredir vajinismus ile uğraşıyorum, cinsel terapiye başladım yakın zaman önce. Doktorumun kurduğu ve haklı buldugum bir cümle oldu, genelde ilk ilişkilerinde olumsuzluk yaşayan canı acıyanlar hep anlatıyor, rahat geçirenler sorun yaşamayanlar çok anlatmadığı için hep olumsuz tecrübeleri duyup korkuyoruz dedi. Ben de buraya danışmak istedim.

İlk ilişkilerini sorunsuz atlatan,keyifli bir cinsel yaşamı olan kadınlar biraz cesaret verebilir mi:) penis ne kadar kalın olursa olsun gercekten kolayca girip çıkabiliyor mu? Nasıl bir his oluyor ilk başlarda? O kadar büyütüyorum ki gözümde, bazen ben bu sorunu hiç çözemeceğim gibi geliyor. Milletin keyif aldığı iş bana eziyet oldu.

Benim gibi olan arkadaşlarla dertleşmek yerine bu konuyu hiç dert edinmeyen kadınlardan cesaret almak istiyorum şu aşamada.
Sevgi ilgi ile hiç alakalı değil bende başta çok zorlanıyordum.kafşı tarafı seviyor ama cinsel yönden hiç arzulamıyordum sürekli kasıldupım için inanılmaz acı ve işkenceyi zerre zevk yoktu. Başka ilşkşmde çok sevgi yoktu ama cinsel olarak tutku çoktu kendimi kasamayo bıraktım çok rahat hatta harika bence büyük daha iyi emin ol 😂ayrıca adama da bak kimisinde sertleşme problemi falan olunca zerre zevk almıyor aldırmıyor çünkü yapamıyor kiii 😂

Sorunsuz bi ilişki yasamıs biri olarak sunu söyleyebilirim... ilk kez yasadıgım o ilk anda içeri giden bişi vardı ve bu henuz zevk ya da acı vermedi sadece zorlanma hissi... 2 3 gidip gelme de artık iyice ıslandı ve tamamen zevke döndü... ( ( bilmiyorum bu kadar acık yazabiliyor muyuz banlamayın nolur :KK43: )

Sorunsuz bi ilişki yasamıs biri olarak sunu söyleyebilirim... ilk kez yasadıgım o ilk anda içeri giden bişi vardı ve bu henuz zevk ya da acı vermedi sadece zorlanma hissi... 2 3 gidip gelme de artık iyice ıslandı ve tamamen zevke döndü... ( ( bilmiyorum bu kadar acık yazabiliyor muyuz banlamayın nolur :KK43: )
Bunu vajinusmus olan kişide biliyor beyne sinyal gönderiyor acımıycak diye ama vücut istemsizce kasılıyor ve zorlaşıyor bende cok sıkıntı çektim ama Allaha şükür aştım🙏

Yani şöyle ki oradan bebek çıkıyor düşünün bebegin kafası penisin kaç katı. Kendinizi hic kasmayın ben hiç üstünde durmadım düşünmedim direk oldu en önemlisi de tabi arkadaşım önceden kayganlastirici almamızı önerdi sagolsun ilk bilgisiz olunca ıslanma falan olmuyor o yüzden jel çok önemli gerisi kendinizi rahat bırakmanız a kalmış. Sadece keyif almaya bakın

evlenmeden önce ben de endişeliydim bu konuda. işin kilit noktası eşinize güvenmeniz, ve kesinlikle zihninizi ay şimdi olacak şimdi acıyacak gibi cümlelerle o an meşgul etmemeniz. ben o akşam doktor tavsiyesi olan bir kas gevşetici içmiştim o mu işe yaradı bilmiyorum ama çok kolay oldu. ama kendimi hiç kasmadım. birleşme olacağı an bacaklarınızı açarak doğum yapıyormuş gibi ıkınarak kendinizi ileri doğru itin bedenen. ve eşiniz mutlaka kayganlaştırıcı kullansın. acı hissi değil aslında yaşanan yanma gibi düşünün sanki idrar yolu enfeksiyonu olmuşsunuz da yanma varmış gibi. yani onun yanında ne acılar yaşıyoruz inanın ki bu hiç bi şey :)

😁😁😁😁

Zenci hatunlarda birşey yok aslında erkeklerinde var. Bilimsel anlatayım siyahi erkekler de üreme organları beyaz erkeklerin ortalamasından çok daha fazla. Hem boy olarak hemde genişlik olarak çok daha büyük organlara sahipler. Onların kadınları bizimle benzer yapıdayken , ilişkide sorun yaşamıyorlarken bizim çok daha rahat olmamız lazım🤭
Zencilerinki büyük olduğu İçin kan basıncı yeterince sertleştiremiyormuş gevşek kalıyormuş diye duymuştum 😂
Sert olması daha çok zevk verir diye kendimizi avutalım bari 😅

Penis ne kadar kalın olursa olsun, vajina çok esnek bir organdır, sonuçta oradan bebek çıkabiliyor, öyle dizayn edilmiş. Eğer ön sevişme ile yeterince hazırlanmışsanız, vajina hem genişler hem de kayganlaşır ve ilişki kolay hale gelir. İlk ilişkilerde acı olmuyor dersek yalan olur, ancak bir kere kızlık zarının yırtıldığını hissetmiyorsunuz, ben hissetmedim; acı penis girerken bir yanma hissi tarzında bir acı. O anda insan daha çok acıyacak zannedip korkuyor halbuki hissedilen acı o kadarcık bir şey. Eğer güzellik salonuna gidip de ağda yaptırdıysanız, hele kaş aldırdıysanız mesela bunların acısına katlanıp da ilişkide hissedilecek acıdan korkmak bunlara kıyasla çok anlamsızdır. Rahat olun.

Merhabalar. 2 yıldan uzun süredir vajinismus ile uğraşıyorum, cinsel terapiye başladım yakın zaman önce. Doktorumun kurduğu ve haklı buldugum bir cümle oldu, genelde ilk ilişkilerinde olumsuzluk yaşayan canı acıyanlar hep anlatıyor, rahat geçirenler sorun yaşamayanlar çok anlatmadığı için hep olumsuz tecrübeleri duyup korkuyoruz dedi. Ben de buraya danışmak istedim.

İlk ilişkilerini sorunsuz atlatan,keyifli bir cinsel yaşamı olan kadınlar biraz cesaret verebilir mi:) penis ne kadar kalın olursa olsun gercekten kolayca girip çıkabiliyor mu? Nasıl bir his oluyor ilk başlarda? O kadar büyütüyorum ki gözümde, bazen ben bu sorunu hiç çözemeceğim gibi geliyor. Milletin keyif aldığı iş bana eziyet oldu.

Benim gibi olan arkadaşlarla dertleşmek yerine bu konuyu hiç dert edinmeyen kadınlardan cesaret almak istiyorum şu aşamada.
Ilk deneyimim gayet guzel, sakin, yumuşak oldu. O kadar acısız oldu ki ben once olmadi sandim :KK70: yeterince islaninca gerçekten kolayca girip çıkabiliyor.

Ilk sevismemden once de benim bu konuda hicbir gerginligim, stresim, endişem yoktu. Seksin olmamasi icin hicbir neden yoktu aklımda. Oyle de oldu. "Tamam artik seviseyim ben" dedim ve sevistim :KK70:

Eşiniminki kalın demişsiniz de eminmisiniz olsa olsa ne kadar kalın olabilir çocuk kafası kadar mı tabi ki hayır
Sanki görünce kalın gelmiş gözünüze korkmussunuz gibi geldi bana
Ön sevişme de neler yapıyorsunuz mesela oralın gevşemeye faydası çok olur
Eşinizinkini elinize alıp siz sokmayı denediniz mi hiç sanki mastürbasyon yaparken kendi elinizmis gibi düşünerek

Eşiniminki kalın demişsiniz de eminmisiniz olsa olsa ne kadar kalın olabilir çocuk kafası kadar mı tabi ki hayır
Ön sevişme de neler yapıyorsunuz mesela oralın gevşemeye faydası çok olu
Eşinizinkini elinize alıp siz sokmayı denediniz mi hiç sanki mastürbasyon yaparken kendi elinizmis gibi düşünerek

Canim bende yasadim 2 ay ama sorunu kendim cozum boyle bi evlilik omur boyu surmez dedim ilk basta kendi kafanda bitirmelisin ben oyle yaotim oradan koca bi cocuk cikiyor yani okadar esnek dusunki kucuk bi sey nekadar aci verebilir sana aldigin zevkde yanina kar😅okadar kadın bu isi aci verse yapar mi yapmaz hem kendine hem esine zehir etme bu hayati akisina birak sana tavsiyem iyice kremle o bolgeyi ben hala hindistancevizi yagi kullanirim cokda ise yara kendini gevsek birakmaya calis rahatla kafandan bitir uzerindeki senin kocan ve ikinizde birbirinizi seviyorsunuz mutlulugunuzu alevlendirmek icin bu isde yaninaza kar kafanda hep rahat birak rahat birak kelimeleri tekrar et bisey olmayacak diyerek kendini motive et bu isi yuzleece insan yapiyor nekadar aci verebilir ki en fazla bi tadini aldin mi sen birakmiycan sonra emin ol😅

Evlenmeden once korkuyordum vajinismus olur muyum acaba diye. İlk gece korktum tabiki gayet dogal bir duygu birkac kez denedik olmadi bacaklarim nasil titriyor 😅 esim sonra deneriz acelesi yok falan diyerek beni rahatlatmaya calisti. Ben ilk gece olmazsa daha sonra korkum giderek artar diye dusundugum icin zorladim kendimi biraz. Yanma gibi bir aci oluyor ama ilk girisle ilgisi yok sadece o kaslar sıkı oldugu icin. Neyse sonuc olarak ilk gece iki kere yapmistik🙈 Kanama cok az oldu lekelenme seklinde.

Ön sevişme de neler yapıyorsunuz mesela oralın gevşemeye faydası çok olu
Kendi elimi sokarak mastürbasyon yapamıyorum ki zaten😬 Aslında olayın kalınlıktan dolayı olmadığını biliyorum, tek derdim kalınlık olsa 1 parmak dilatatörü sokmak için dakikalarca uğraşmazdım zamanında. Demek ki ince de olsa sorun yaşayacaktım. Ama ne bileyim normalden biraz kalın oldugu icin ekstra korkuyorum. Ben 50 kg oldukça zayıf bir kadınım, benim el bilegimden biraz daha kalın eşiminki öyle söyleyeyim.

Kendi elimi sokarak mastürbasyon yapamıyorum ki zaten😬 Aslında olayın kalınlıktan dolayı olmadığını biliyorum, tek derdim kalınlık olsa 1 parmak dilatatörü sokmak için dakikalarca uğraşmazdım zamanında. Demek ki ince de olsa sorun yaşayacaktım. Ama ne bileyim normalden biraz kalın oldugu icin ekstra korkuyorum. Ben 50 kg oldukça zayıf bir kadınım, benim el bilegimden biraz daha kalın eşiminki öyle söyleyeyim.
Normal masturbasyon yapıp yani klitorisi okşayarak yapıp sonra kayganlaştırıcı sürüp deneseniz. Kayganlaştırıcıyı eşiniz sürerse siz de uyarılırsınız ayrıca içine de sürmek için parmağıyla da genişletir. Bir de mesela eşiniz memenize dokunarak ya da öperek denese siz de klitorisi okşarken deneseniz 2- 3 yerden uyarıldığınız için belki daha rahat olabilir . Aklınız başka şeylere kayar ki zaten kaymadığı için cinsel şeyler düşünemediğiniz için stress yapıyor olabilirsiniz.

Bir de vajinanın içi zaten hissizmiş siz girişten dolayı acı hissedeceğinizi düşünüyorsunuz büyük ihtimalle ve uyarıcı kısımda gene ilk kısım yani kalınsa kalın inceyse ince o şekilde hissediliyor.

Son düzenleme:
Önceden beri kk okuduğum için ilk ilişkimin acısız veya sinek ısırığı gibi bir acıyla olacağını sanmıştım. Ancak yanılmışım. İslandığım halde çok acıdı ve ilk 3 seferde hep kan geldi. Hissiyat olarak şu an sadece yanma hissediyorum. Hoşuma gitmeye başladı diyebilirim. Bunun yönteminin de benim üstte olduğum pozisyonlarla başlamak olduğuna kanaat getirdim. Kontrol sizde olunca daha kolay oluyor.

X