biraz evhamlıyım da bi el atın bu konuya

ve benim psikologa gitmem gerektiğine inanıyorsunuz :)) süper teşekkür ederim

aslında ben de psikolog'a gitmen gerektiğine inanıyorum.hani bizi 2. nikle kandırmıştın ya:KK31:

neyse bu adamlarla iş olmayacak,başka iş ara:KK34:

Sapık mı değil mi orasını bilemem de hiç güvenli bir iş değil orası kesin daha başından o iptal yok şu zaman gel yok böyle bir gelişme oldu yok ötekine alalım okurken benim kafam durdu siz nasıl adapte olabildiniz duruma ne yapacağımı şaşırırdım o kadar konudan sonra :111:Başka bir iş bakın derim hiç profesyonel birilerine bir işe benzemiyor:KK14:

Son düzenleme:
Adamın sapık ya da art niyetli olduğunu düşünmüyorum da, sadece iş konusunda sağlam bir yer olmadığını düşündüm, amma karar değişmiş, okurken beynim döndü. :KK53:

Bir iş görüşmesi ve yanınızda nişanlınız ?????? Burası çok saçma olmuş. İş görüşmesi için gideceğiniz yerleri önceden araştırıp gitmeniz , gideceğiniz yerde karşılaşacağınız olası olumsuzlukları sıfıra indirebilir belki. Açıkçası ben bir işveren olsam, ilk sorum yanınızda ki bey kim? olurdu, nişanlım cevabından sonra da "biz sizi ararız" derdim.

Diğer mesele ise, sapık olduğunu düşünmedim de, profesyonellikten oldukça uzak, baya cıvık bir iş anlayışının olduğu bir yer sanırım. O yüzden daha güvenilir bir iş bakmanızda fayda var gibi görünüyor.

Güvenilir ve sağlam bir iş değil.... Uzak durun derim.

Dakka başı gelişmeler değişiyor, olmaz böyle bişey...:KK47:

Meslektaşız ve yıllarca edindiğim tecrübeye dayanarak bu adam hiç profesyonel değil. Bi kere bi bayan 9 da 10 da öyle zırt pırt aranmaz ki üstelik 10 dk da bir fikir değişiyor. Yaptıkları programda da istikrar yok sizi nerde çalıştıracağını bilmiyor cv almamış vs... Hiç güvenilir değil. onlarla çalışmak istemediğini söyle bi daha aramamalarını sağla

Meslektaşız ve yıllarca edindiğim tecrübeye dayanarak bu adam hiç profesyonel değil. Bi kere bi bayan 9 da 10 da öyle zırt pırt aranmaz ki üstelik 10 dk da bir fikir değişiyor. Yaptıkları programda da istikrar yok sizi nerde çalıştıracağını bilmiyor cv almamış vs... Hiç güvenilir değil. onlarla çalışmak istemediğini söyle bi daha aramamalarını sağla

meslektaşız demek harika :))) hangi kurumda çalışıyorsun şu an peki yani sektörde tutunabildin mi ben işimi çok seviyorum ama bu düzensizlik belirsizlikler çok sık oluyor özel sektörde kpss için zorlıcam

iyi geceler hanımlar, bir buçuk aydır işsizim. geçen hafta sonu bir iş görüşmesine gittim radyo-tv ciyim. iş görüşmem sadece 5 dakika sürdü, yanımda nişanlımda vardı ( bir iş görüşmesinde askıntılık ile karşılaştığım için bundan böyle görüşmelere yalnız gitmeye çekiniyorum, gidemiyorum) bir program için sunucu arıyorlarmış bende haber muhabirliği deneyimim var ama kamera önü tecrübem yok dedim. görüştüğüm kişide öyleyse ben sizin numaranızı alayım deneme çekimi yapalım ona göre karar verelim dedi gönderdi. akşam beni aradı 9 gibiydi saat. hafta sonu çekim olacak diye tamam dedim "bir evde kadınlar yöresel yemekler yapacak şoray uzun yolda tarzı dedi peki dedim. aradan bir yarım saat geçti tekrar aradı mamakta olacak biz offisten gideceğiz dedi yine tamam deyip kapattım. o gün sabah arayıp yemeği yapacak hanımın cenazesi varmış gidemeyeceğiz dedi. bugün sabah beni aradı bir gazete var benden bağımsız bi tanıdık aynı ofisteyiz onunla çalışabilir misin eleman ihtiyacı oldu dedi bi görüşelim olabilir dedm. yarın için görüşmeye çağırdı. on dakika sonra arayıp neyse gelme hafta sonu gel bi gelişme oldu dedi kapattı. on beş yirmi dakika sonra bir daha aradı seninle ilgili bir durum merak etme hem programda hem gazetede çalışssın dedi bende olmaz dedim açıkçası ben kendi ekibimde istiyorum seni kesinleşince haber vericem dedi. akşam telefonumu nişanlımda unuttum yine aramış telefonu alınca arasın demiş alınca aradım. bizimle ilgili bir hata kusura bakma senle çalışmaya karar verdik ama sen program hakkında hiç bişi bilmiyorsun perşembe gel programı izleteyim pazarda çekim var dedi. tamam dedim ama sonra pazar günü oy kullanacağımı ve köyde olduğumu hatırladım. aradım beyfendinin teli kapalıydı. bi yarım saat önce mesaj attı "beni aramışsın telefonumun şarjı bitmişti" "uyumadıysan arayabilirim" bende bu saatte uygun olmadığını düşündüğüm için hiç bir şey yazmadım.

ama beyfendinin bu tavırlarını garipsedim açıkçası. nişanlıma da aklımda dolanan bu düşünceyi paylaştım o da açıkçası bende bu saatte mesaj göndermesini yadırgadım çağrı bıraktığımız için mı aradı yoksa amacımı var bende düşünüyorum dedi.

sizce bu durumu nasıl yorumlamalıyım. bu beyfendi benden cv mi almadı, deneyimlerime dair hiçbir bilgisi de yok.

Seni insan olarak önemsemediginden bunlar...İşveren ya hani canını yedigim.

Bi benzeri basima geldi... Gittim gitmez olaydim.ya hep.nisanlinizla gidin.yada tamamen kacin.. Bu işten.şiddetle uyariorum:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bi benzeri basima geldi... Gittim gitmez olaydim.ya hep.nisanlinizla gidin.yada tamamen kacin.. Bu işten.şiddetle uyariorum:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla yarın cd mi ne verecekmiş işte program hakkında bilgi falan kim saçmalık derse desin ben nişanlıma gelmesini rica ettim durumu anlattım açık açık o da tamam dedi. siz neler yaşamıştınız tabi çok özele kaçmadıysam

bence adam için değil de iş için evham yap canım :KK9::KK9: ne biçim bi iştir bu dalga geçer gibi bi onu yapacaksın yok o olmadı bi bunu yapacaksın yok o da olmadı bide buna yap bakalım.daha adam kendi ne yapacağını bilmiyor sana nasıl iş verecek.

Bana normal geldi sonuçta sürekli herşey yolunda gitmeyebilir askıntı olcak adam neden yanında nişanlısıyla gelene olsun ki bence bu adamın rahatlığı

meslektaşız demek harika :))) hangi kurumda çalışıyorsun şu an peki yani sektörde tutunabildin mi ben işimi çok seviyorum ama bu düzensizlik belirsizlikler çok sık oluyor özel sektörde kpss için zorlıcam

özel sektörde uzun süre çalıştım. Ben daha çok dizi ve film setlerinde çalıştım çok kısa süreli de tv de haber bölümlerinde ama işimi sevmeme rağmen yaşım ilerledikçe fiziksel olarak yıprandığımı ve buna karşın maddi olarak tatmin olmadığımı düşünmeye başladım. Pek de istikrar yok açıkçası sektörde... Dizi bitiyor işsiz kalıyorsun vs..
Şuan belediyenin basın bürosundayım. Benim bölümün kpss ataması yok ama ben de deniycem o ihtimali.

X