Biraz garip geldi ne dersiniz?

Valla bilmiyorum karşıma çıktın dedi.
Bence biliyordu eklerken çalıştığım yeri.
Tesadüfün bu kadarı olamaz gibi geliyor.

Yani adam ya tutarsa diye ekliyor milleti. Ortak tanidik felan bile yok.

Ve böyle sapiği ekleyip konuşuyorsun, iş yerine kadar söylüyorsun. Adam seni buluşmaya bile çağirmiyor, iş yerine geliyor.

Ben korkudan artik titrerdim, sen "acep diğer bölüme berabermi gitsek" derdindesin.

Yani gerçekten yaş 20 olsa bir nebze anlardim ama 32 yaşindasin be kizim. Abazalar ile ne işin var? Yanlizlik bundan yeminle 10000 kat daha iyidir. Adami gerekirse engelle ve sakin iş yerine gelmemesini söyle.

Ayrica kamu spotu: TANIMADIGINIZ INSANLARI LUTFEN INSTADAN EKLEMEYIN.

memursa bir zarar gelmez görüşebilirsin.işini riske atamaz sapıklık yapıp.

Hahaha cidden böyle bisey varmi Türkiyede? Memursa sapik olamaz garantisi?

Yav bide online bu! Online herkes, herşey olabilir. Bende manken avukat olabilirim. Yani kiza halen "bir kahve iç" tavsiyesi vermen cidden pes yaa pes.

Yav bide online bu! Online herkes, herşey olabilir. Bende manken avukat olabilirim. Yani kiza halen "bir kahve iç" tavsiyesi vermen cidden pes yaa pes.
Adamın kim olduğunu biliyor . Pes mes değil. Netten ilk tanışan insan da olmayacak. Memursa evet hapisten çıkmış olamaz katil olamaz taciz suçu olamaz en azından. Gerisini kendi dikkat ederek çözecek

Adamın kim olduğunu biliyor . Pes mes değil. Netten ilk tanışan insan da olmayacak. Memursa evet hapisten çıkmış olamaz katil olamaz taciz suçu olamaz en azından. Gerisini kendi dikkat ederek çözecek

Adami bilmiyor. Hemde hiç. Güya adam konu sahibinide bilmiyordu. Rastgele eklemiş.

Adam sadece sohbette memur olduğunu söyledi. Ki herşey olabilir halen. Hadi diyelim memur, tacizci olabilir, stalker olabilir, küfür eden, döven söven bir tip olabilir. Hani bu tür şeylere çok ağir cezalar yokki. Ceza yemesi bile her zaman olan bişey değil.

Ki hadi diyelim evet hem memur, hem geçmişi temiz diyelim. Geçmiş, geleceği belirlemiyor ki. Tanimadiği kadini, iş yerinde görmek istemesi bile tacizdir. Başbaşa değil, iş arkadaşlarin arasinda tanişmak istemesi, bu adamin normal olmadiğini gösteriyor zaten. Tabi bana sorarsan rastgele birini sosyal medyada eklemekte zaten normal değil.

Adami bilmiyor. Hemde hiç. Güya adam konu sahibinide bilmiyordu. Rastgele eklemiş.

Adam sadece sohbette memur olduğunu söyledi. Ki herşey olabilir halen. Hadi diyelim memur, tacizci olabilir, stalker olabilir, küfür eden, döven söven bir tip olabilir. Hani bu tür şeylere çok ağir cezalar yokki. Ceza yemesi bile her zaman olan bişey değil.

Ki hadi diyelim evet hem memur, hem geçmişi temiz diyelim. Geçmiş, geleceği belirlemiyor ki. Tanimadiği kadini, iş yerinde görmek istemesi bile tacizdir. Başbaşa değil, iş arkadaşlarin arasinda tanişmak istemesi, bu adamin normal olmadiğini gösteriyor zaten. Tabi bana sorarsan rastgele birini sosyal medyada eklemekte zaten normal değil.
Kuzum sevdiğim üyesin şöyle açıklayayım sana. Benim sosyal medyam bile yok ama tüm ülke insta twiitter arkadaş siteleri vs de takılıyor yalan mı? Buralardan devamlı tanışıyorlar konuşuyorlar. Bu adamın kimliğine bakabilir küçük şehirdeyse kim olduğunu kolayca öğrenebilir gerçekten memursa. Diğer türlü adamlar kat kat tehlikeli zaten biliyorum. Konu sahibi 30 larında. 19 20 olsa kandırırlar seni sakın buluşma derdim ben de

Yani adam ya tutarsa diye ekliyor milleti. Ortak tanidik felan bile yok.

Ve böyle sapiği ekleyip konuşuyorsun, iş yerine kadar söylüyorsun. Adam seni buluşmaya bile çağirmiyor, iş yerine geliyor.

Ben korkudan artik titrerdim, sen "acep diğer bölüme berabermi gitsek" derdindesin.

Yani gerçekten yaş 20 olsa bir nebze anlardim ama 32 yaşindasin be kizim. Abazalar ile ne işin var? Yanlizlik bundan yeminle 10000 kat daha iyidir. Adami gerekirse engelle ve sakin iş yerine gelmemesini söyle.

Ayrica kamu spotu: TANIMADIGINIZ INSANLARI LUTFEN INSTADAN EKLEMEYIN.
Tercih meselesi gerçek hayatta tanıştıklarımız da pek farklı değil açıkçası. 32 yaşıma kadar çokça tecrübe ettim evet bunu.
Ben rastgele eklediğini düşünmüyorum profiline bakınca da anlaşılıyor az biraz
Muhtemelen görüp ekledi çalıştığım yeri de eklerken biliyordu.
Siz eklemezsiniz isteyen de ekler bu kadar basit :))

Kuzum sevdiğim üyesin şöyle açıklayayım sana. Benim sosyal medyam bile yok ama tüm ülke insta twiitter arkadaş siteleri vs de takılıyor yalan mı? Buralardan devamlı tanışıyorlar konuşuyorlar. Bu adamın kimliğine bakabilir küçük şehirdeyse kim olduğunu kolayca öğrenebilir gerçekten memursa. Diğer türlü adamlar kat kat tehlikeli zaten biliyorum. Konu sahibi 30 larında. 19 20 olsa kandırırlar seni sakın buluşma derdim ben de
Aynen adamı araştırdım baktım aynı yerdeyiz iyi bir konumda ve çalıştığım yere de gelmiş daha önce öyle ekledim. Abazamı değil mi anlarım ve kandırılmam bence de. Gerçek hayatta tanıştıklarımdan da ne abazalar gördük çocuk değilimki.

Olabilir tabi hepsi risk ve gerçek hayattada bu riskler var açıkçası. Bu yaşıma kadar çok şeylerde gördüm. Adamın isteğini kabul etmeden önce araştırdım küçük bi yerdeyiz. Muhtemelen görüp eklediğini düşündüm. Yani 32 yaşındayım heralde içeceğime ilaç atıp kandırmaz:))

Evet hapistan çıkmış olması katil olması filan imkansız öyle bir memur değil açıkça da yazmayayım:)
Kafama göre ne idüğü belirsiz biriyle konuşacak değilim kızlar, adam güvenli o anlamda sapıklığını bilemem zaten gerçek hayatta da alnında sapık yazmıyor neler gördük yani tanıyınca anlaşılır

Olabilir tabi bu riske giriyorum. Yüzyüze tanıştıklarımdan da çok sapık çıkan oldu. Online. sa yüzde yüz sapık diye bişey mi var? Ki detaylıca da yazdım küçük bi yerdeyiz görüp eklediğini düşünüyorum hala, söylemek istemedi bence bana. Aylar önce de ekleyip sonra çıkarmıştı hatta cesaret edememiş yazmaya. Yani nerde çalıştığımı bilmemesi imkansız.
Bakış açıları farklı olabilir pes pes demenize gerek yok bence o öyle siz böyle düşünüyorsunuz.

Tercih meselesi gerçek hayatta tanıştıklarımız da pek farklı değil açıkçası. 32 yaşıma kadar çokça tecrübe ettim evet bunu.
Ben rastgele eklediğini düşünmüyorum profiline bakınca da anlaşılıyor az biraz
Muhtemelen görüp ekledi çalıştığım yeri de eklerken biliyordu.
Siz eklemezsiniz isteyen de ekler bu kadar basit :))

Ben sosyal medyayimi hiç kullanmiyorum, arada sadece girip bakiyorum. Ve banada mesajlar geliyor.

Adam rastgele ya tutarsa diye millete mesaj yolluyor. Seni bir yemeğe bile çağirmiyor. Kendine biraz değer ver. Bu adam eğer stalker ise, senin iş yerine gelip, birsürü şey anlatmayacaği ne malum?

Yani sorun gercek hayat/online bile değil. Tinder gibi platform olsa anlayacagim, oda dişarda buluşulmasi.

Ve madem bu yola girdin, niye korkaklik yapiyorsun? Iş yerine gelmesini istemediğini söyle yada yoğunluktan görüsmeyeceğini. Bundan sonrada hiç tanimadiğin insanlarada nerede çaliştiğini hemen söyleme. Önce bir buluşma olsun, bir gör anla.

Ben sosyal medyayimi hiç kullanmiyorum, arada sadece girip bakiyorum. Ve banada mesajlar geliyor.

Adam rastgele ya tutarsa diye millete mesaj yolluyor. Seni bir yemeğe bile çağirmiyor. Kendine biraz değer ver. Bu adam eğer stalker ise, senin iş yerine gelip, birsürü şey anlatmayacaği ne malum?

Yani sorun gercek hayat/online bile değil. Tinder gibi platform olsa anlayacagim, oda dişarda buluşulmasi.

Ve madem bu yola girdin, niye korkaklik yapiyorsun? Iş yerine gelmesini istemediğini söyle yada yoğunluktan görüsmeyeceğini. Bundan sonrada hiç tanimadiğin insanlarada nerede çaliştiğini hemen söyleme. Önce bir buluşma olsun, bir gör anla.
Evet size de gelmesi çok normal aksini iddaa eden olmadı ki kullanıp kullanmamak kendi tercihiniz
Yemeğe çağırmadığını nerden çıkardınız?
Kaç kez söyledi bugün de söyledi hatta korkaklık yapmıyorum dışarda görüşücem ilk olarak iş yerimde karşılaşmak istemedim. Ve yoğunluktan görüşemediğimii söyledim dediğiniz gibi. O da tamam dedi ve kahveye davet etti. İlk yazmaya başladığından beri dedi zaten görüşelim diye o konuda sıkıntı yok. Sıkıntı önce iş yerime gelmek istemesiydi. Yoksa devamli yemek muhabbeti yapiyor sehir disindaydi yeni döndü

X