Biri bana da yardım etsin :(

inspectorgadget

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
235
2
öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama en uygun yer burası gibi geldi. sorun eşim değil tabii ki ama sevgilim. baya süredir devam eden anlatsam sayfalrca yazabileceğim bir konuda sorunum var. arkadaşımı falan arayıp uzun uzun anlatmaktan sıkıldım artık. yüzyüze olmamak ve tarafsız insanların yorumlarıyla daha sağlıklı düşünebileceğime inanıyorum. ve anlatıyorum

benim 2.5 yıllık bir ilişkim var. genelde problemsiz bir ilişkimiz var.onun bir arkadaşı var 9-10 yıllık arkadaşı ama çocuk ne okur ne çalışır aklı fikri sadece karı kıza ve içip gezmeye çalışır. parka gider bir kız bulup evine gider çıkmaya başlar 3-5 gün çıkar falan böyle bir tip. sevgilimle benim beraber olduğumuzu bildiği için arayıp 2 kız bul al bize getir, msnde bir kız buldum soydum resimlerini aldım sana da atayım mı falan der. ben hiç hoşlanmıyorum ondan sevgilim de biliyor istemiyorum görüşmesini aslında 2 yıl falan hiç sesimi çıkartmadım arkadaşları hakkında kötü bir şey dememek için. o çocuk askere gitti ama arada hastaneye falan gitmesi gerektiği için ayda bir falan geliyor. çocuk gidince benimki hemen tamam haklısın görüşmeme falan diyor, o çocuk geliyor dakika bir gol bir görüşüyorlar. 10 kere eğer görüşmeye devam edersen olmayacak artık bıktım istemiyorum falan dedim ama ondan sonra çeşitli sebeplerden geri adım attım neyse. bu sefer yine aynı şey oldu ben istemiyorum dedim o da görüştü ama sadece böyle toplu bir ortamda görüşüyoruz erkek erkeğe falan dedi, kim çağırdı onu dedim biz aradık dedi. sonra yok kafede yer kalmamış dışarıda takılacağız falan dedim baştan belliydi böyle olacağı. 10 dakika kalıp eve gideceğim dedi ben daha fazla konuşmak istemiyorum yeter artık dedim hiçbir şey demedi daha sonra eve gidince hiçbir şey olmamaış gibi naber ne yapıyorsun falan dedi cevap vermedim aradı istemiyorum dedim sana anlamadın dedim konuştuk biraz söylediklerime cevap ver o zaman dedim maç başladı kapatıyorum dedi izlemeyiver dedim başlıyor dedi gitmeseydin benle konuşsaydın o zaman dedim off pof falan kapatıyorsan ben senle daha fazla konuşmuyorum bu kadarmış bitti dedim kapattım telefonu komple :gitme: ne yapsam bilemiyorum şimdi kaldım böyle

biliyorum belki çok saçma belki çok uzun oldu ama tarafsız yorumlara ihtiyacım var :1no2: :sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgilinizin arkadaşı epey tehlikeli bir tipe benziyor. Ama benim tecrübelerim malesef erkekler arkadaşlarından kolay kolay ayrılamıyorlar. Hatta sizin baskı yapmanız sevgilinizi erkek arkadaşına daha da yakınlaştırmaktan başka bir işe yaramaz.
Kendi haline bırakın, eminimki düzgün bir insansa sevgiliniz, mutlaka arkadaşının terbiyesiz yüzünü görecek ve arkadaşlığını kesecektir.

Sevgilinizin arkadaşı epey tehlikeli bir tipe benziyor. Ama benim tecrübelerim malesef erkekler arkadaşlarından kolay kolay ayrılamıyorlar. Hatta sizin baskı yapmanız sevgilinizi erkek arkadaşına daha da yakınlaştırmaktan başka bir işe yaramaz.
Kendi haline bırakın, eminimki düzgün bir insansa sevgiliniz, mutlaka arkadaşının terbiyesiz yüzünü görecek ve arkadaşlığını kesecektir.

ya o da biliyor ve kabul ediyor. bir çok saçma ve terbiyesiz davranışını o anlattı zaten bana. öyleyse ne yapayım diyor

Herkes kendi bahçesine,kendi çiçeğini ekiyor tatlım.
Erkek arkadaşın,arkadaş olarak bu şahısla görüşüyorsa,frekansları tutuyor demekkki
Yoksa zorla kimse kimseyele kanka olmuyor.
Paylaşımlar onunda hoşuna gidiyorki,devam ediyor görüşmeye.
Sen ne yapabilirsin?
Bence fazla birşey yok yapacağın
Ya resti çekersin,ya sessiz kalırsın.
Resti çekince,yaralanan taraf sende olabilirsin
Çünkü erkekleri ortamlarından koparmak pek kolay değil

cnm haklısın cocuk sinir bozucu bi tipmiş..hadi kendisi yapıyo bide sevgilini işin içine katması katlanılacak gibi değil..ama 9 senelik arkadaşı diosun erkekler için arkadaşları cok değerli cok önemlidir..sevgilinin bu arkdaştan tamamen kopması zor olur, ama şunu yapması gerek arkadaşıyla adamakıllı konuşmalı bu rahatsız edici hareketlerin sizi etkilemesine izin verdirmemeli bence..burda herşey sevgilinde bitiyor..seni kaybetmeyi göze almayıp arkadaşına ii bi fırça çekmesi lazım cnm..

Herkes kendi bahçesine,kendi çiçeğini ekiyor tatlım.
Erkek arkadaşın,arkadaş olarak bu şahısla görüşüyorsa,frekansları tutuyor demekkki
Yoksa zorla kimse kimseyele kanka olmuyor.
Paylaşımlar onunda hoşuna gidiyorki,devam ediyor görüşmeye.
Sen ne yapabilirsin?
Bence fazla birşey yok yapacağın
Ya resti çekersin,ya sessiz kalırsın.
Resti çekince,yaralanan taraf sende olabilirsin
Çünkü erkekleri ortamlarından koparmak pek kolay değil

benim erkek arkadşaım o çocuğun aksine sessiz sakin bir tip. ama çocukluktan arkadaşlar 3 arkadaş 10 yıldır falan. resti çektim ama ne yapacağım şimdi bilemiyorum. ya benimkinin bir şey yaptığı yok aslında allah için hiçbir şeyini görmedim şimdiye kadar (o çocukla ilgili ) ama kimin hoşuna gider ki sevgilisinin böyle bir adamla bir bekar evine gitmesi böyle bir çocukla takılması

canım ya kıyamam seni çok iyi anlıyrm üzerine gitiikçe o arkadaşlık ona daha cazip gelicektir ama hakkaten aşırı terbiyesiz ve ahlaksız biriymmiş arkadaşı...bi sorum olucakk sevgilin arkadaşıyla bir olup onun gbi davranıyormu onu mrk ettim eğer davranmıyorsa bence problem yok..ama onun gbi davranıyrsa kötü..bide anladğm kadarıyla sevgilin arkadaşıyla biraraya geldiğinde seni unutyr sanki daha snra seninle biraraya gelmicek gbii...9-10 senelik arkadaşlık söz konusu bitiremez sanmıyorum yanii..çok üzgünüm ama bence bu arkadaşlık bitmez canım fikrim bu allah yardımcın olsun inşşş en kısa zamanda aralarında bi problem çıkar ve arkadaşlıkları biter.....

erkek arkadaşının farklı bir yönünü tatmin ediyor demek arkadaşı, onunla arkadaşlığını (yanlışları olduğunu bilmesine rağmen) kesemiyor, bu durumda yaabileceğiniz fazla bir şey yok arkadaşlarımın da dediği gibi; daha fazla üstelerseniz ya ilişkiniz kopar ya da erkek arkadaşınız size yalan söyleyerek gizli gizli görüşür.

cnm haklısın cocuk sinir bozucu bi tipmiş..hadi kendisi yapıyo bide sevgilini işin içine katması katlanılacak gibi değil..ama 9 senelik arkadaşı diosun erkekler için arkadaşları cok değerli cok önemlidir..sevgilinin bu arkdaştan tamamen kopması zor olur, ama şunu yapması gerek arkadaşıyla adamakıllı konuşmalı bu rahatsız edici hareketlerin sizi etkilemesine izin verdirmemeli bence..burda herşey sevgilinde bitiyor..seni kaybetmeyi göze almayıp arkadaşına ii bi fırça çekmesi lazım cnm..

ya evet ama 2.5 yıldır çıkıyoruz onun öncesinde 2.5 yıllık da arkadaşlığımız var eder 5 yıl. arkadaşı laftan sözden anlamaz bir tip. çocuk işte ne güzel senin sevgilin var kimseyle böyle ilişkim olmuyor, ecemin kuzeni falan yok mu demiş benimki de sen önce adam ol bu halinle olmaz tabii öyle ilişkin demiş, ben de öyle bir adama harcayacak kuzenim yok dedim. çocuk gülüyor arsız anacım arsız

canım ya kıyamam seni çok iyi anlıyrm üzerine gitiikçe o arkadaşlık ona daha cazip gelicektir ama hakkaten aşırı terbiyesiz ve ahlaksız biriymmiş arkadaşı...bi sorum olucakk sevgilin arkadaşıyla bir olup onun gbi davranıyormu onu mrk ettim eğer davranmıyorsa bence problem yok..ama onun gbi davranıyrsa kötü..bide anladğm kadarıyla sevgilin arkadaşıyla biraraya geldiğinde seni unutyr sanki daha snra seninle biraraya gelmicek gbii...9-10 senelik arkadaşlık söz konusu bitiremez sanmıyorum yanii..çok üzgünüm ama bence bu arkadaşlık bitmez canım fikrim bu allah yardımcın olsun inşşş en kısa zamanda aralarında bi problem çıkar ve arkadaşlıkları biter.....

yok hiç uymadı yani en çok uyduğu şu oldu o da 1kaç kere o çocuk askere giderken vs o çocuğun kuzeninin evinde 4-5 arkadaş içtiler. çıkmıştı bir keresinde 1-2 ay konuşmadılar ne kadar rahattık anlatamam. ya davranmasa da rahatsız oluyorsunuz düşünsenize biri sevgilini arıyor afedersin 2 kız bul al getir diyor. olur mu böyle şey ya

erkek arkadaşının farklı bir yönünü tatmin ediyor demek arkadaşı, onunla arkadaşlığını (yanlışları olduğunu bilmesine rağmen) kesemiyor, bu durumda yaabileceğiniz fazla bir şey yok arkadaşlarımın da dediği gibi; daha fazla üstelerseniz ya ilişkiniz kopar ya da erkek arkadaşınız size yalan söyleyerek gizli gizli görüşür.

çocuk askerdeyken buraya yollanıyor sık sık çünkü guatr kanseri olmuş. bir yandan ben de yazık diyordum ama baktım sonra çocuk hastalığını takmıyor nerede akşam orada sabah aynı karılar kızlar afedersiniz. dedim o takmıyorsa ben mi takacağım. biraz duygusal yönü var mıdır olayın diyorum ama benim erkek arkadaşım pek takılmaz böyle şeylere

ya evet ama 2.5 yıldır çıkıyoruz onun öncesinde 2.5 yıllık da arkadaşlığımız var eder 5 yıl. arkadaşı laftan sözden anlamaz bir tip. çocuk işte ne güzel senin sevgilin var kimseyle böyle ilişkim olmuyor, ecemin kuzeni falan yok mu demiş benimki de sen önce adam ol bu halinle olmaz tabii öyle ilişkin demiş, ben de öyle bir adama harcayacak kuzenim yok dedim. çocuk gülüyor arsız anacım arsız

cnm arsız bildiğinden şaşmayan bi tip oldgu belli..erkek arkadaşın da gerekeni sölemiş cocuk da değişme yoksa o zman bisüre görüşmeyecek , eger böle devam edersn senin yüzünden sevgilimi kaybetcem dicek ve resti çekicek başka yolu yok..umarım aranız düzelir yerimseniben

bence herseyi kendi akısına bırakın kesinlikle zorla olmayacagını biliyorum siz ne derseniz deyin o arkadasınla görüşecektir ,2,5 senedirde ilişkinize bir zararı olmamıssa bundan sonra olacagını sanmam

yok hiç uymadı yani en çok uyduğu şu oldu o da 1kaç kere o çocuk askere giderken vs o çocuğun kuzeninin evinde 4-5 arkadaş içtiler. çıkmıştı bir keresinde 1-2 ay konuşmadılar ne kadar rahattık anlatamam. ya davranmasa da rahatsız oluyorsunuz düşünsenize biri sevgilini arıyor afedersin 2 kız bul al getir diyor. olur mu böyle şey ya

o ne yaparsa yapsın ne derse desin uymuyo sevgilin demekki ona sen sevgiline güveniyosan ama bundan eminsen güven konusunda yani bence rahat ol canım yaa.biliyrm için gider,birlikte oldukları zaman ama sevgiline güveniyosan rahat ol..yok kız al gel bilmem ne bunlarada takılma iğrenç erkek muhabbettleri işte..

birbirinin dilinden anlayan insanlar sadece bir arada olur ve görüşür bana göre ve arkadas olurlar o arkadasta baya tehlikeli bir tip sevgilinde seni takmıyorsa dicek cok bişe3 yok acıkcasıı

o ne yaparsa yapsın ne derse desin uymuyo sevgilin demekki ona sen sevgiline güveniyosan ama bundan eminsen güven konusunda yani bence rahat ol canım yaa.biliyrm için gider,birlikte oldukları zaman ama sevgiline güveniyosan rahat ol..yok kız al gel bilmem ne bunlarada takılma iğrenç erkek muhabbettleri işte..

sevgilimle bir yere giderken ya dur 2 dk benim sevgilime uğrayacağım deyip emrivakiyle 2 gün önce parkta bulup evine gittikten sonra çıkmaya başladığı bir kızın yanına götürüyorsa peki.? ben erkek muhabbetine bir şey demem gördüm duydum her şeyi paylaşırız çünkü, tamam ben ona güveneyim o bir şey yapmasın hiçbir erkeğin zaafı yok mu o kız ya da başka bir kız sen kalk bekar evinde şurada burada kız getirsin biri aklın kalmaz mı

bence herseyi kendi akısına bırakın kesinlikle zorla olmayacagını biliyorum siz ne derseniz deyin o arkadasınla görüşecektir ,2,5 senedirde ilişkinize bir zararı olmamıssa bundan sonra olacagını sanmam

ilişkimize zararı olmaz mı oldu bir kere erkek arkadaşım o çocuklayken zerre kadar huzur kalmıyor ben de. senin yüzünden sevgilimi kaybedeceğim düzel dese arkadaşına benim sevgilim benim için onla ilişkisini kesmiyorken elalemin çocuğu yola gelip adam olur mu sizce

Son düzenleme:
ilişkimize zararı olmaz mı oldu bir kere erkek arkadaşım o çocuklayken zerre kadar huzur kalmıyor ben de. senin yüzünden sevgilimi kaybedeceğim düzel dese arkadaşına benim sevgilim benim için onla ilişkisini kesmiyorken elalemin çocuğu yola gelip adam olur mu sizce

ama zararı siz yaratmıyormusunuz? siz her görüşmelerini olay haline getirmeyip eve dönünce sizi aramasını bekleyip hayatına bu kadar müdahale etmeseniz bence sorun yok
herkesin kendine ait hayatı var adamın 10 yıllık arkadasınla görüşmesine bence karısmaya hakkınız yok ,sizin sevgilinize güveniz yoksa arkadasını bahane etmeyin kalkıpta sevgiliniz parkta tanıstıgı kızla sizi aldatacak adamsa zaten orda kalsın yani

ama zararı siz yaratmıyormusunuz? siz her görüşmelerini olay haline getirmeyip eve dönünce sizi aramasını bekleyip hayatına bu kadar müdahale etmeseniz bence sorun yok
herkesin kendine ait hayatı var adamın 10 yıllık arkadasınla görüşmesine bence karısmaya hakkınız yok ,sizin sevgilinize güveniz yoksa arkadasını bahane etmeyin kalkıpta sevgiliniz parkta tanıstıgı kızla sizi aldatacak adamsa zaten orda kalsın yani

mantıken söylediklerinize katılıyorum. bugüne kadar bu çocuk hariç hiçbir arkadaşına karışmadım kötü bir yorum getirmedim gitme gelme vs demedim 3te 5te eve geldiği bile olur. 10 yıllık arkadaşıyla çok saçma bir sebepten 2 ay konuşmayabiliyor istemese görüşmeyebiliyor. bana çocuk her gittiğinde tamam haklısın diyor. gelince işler değişiyor. benim, onun hoşlanmadığı arkadaşım varsa onunla görüşmenden hoşlanmıyorum diyor eğer bir sorun çıkarsa anla işte sende o arkadaşını söyleyerek ondan hoşlanmıyorsun onun gibi diyor. zararı yaratmam için çabalmıyor mu sanıyorsunuz bir keresinde -ilk defa arkadaşlarının yanındayken- telefon ettim arkadaşının evinden çıkıp karşı sokağa geçip konuştu benimle siz olsanız altında bir şey aramaz mısınız.? ben arkadaşlarıylayken aramıyorum onu madem onlarla onlarla vakit geçirsin ben vıdı vıdı yapmayayım şimdi diye arada 1-2 msg atarsa cevap veriyorum ya da atıyorum o da 2 saatte 1 falan

sevgilimle bir yere giderken ya dur 2 dk benim sevgilime uğrayacağım deyip emrivakiyle 2 gün önce parkta bulup evine gittikten sonra çıkmaya başladığı bir kızın yanına götürüyorsa peki.? ben erkek muhabbetine bir şey demem gördüm duydum her şeyi paylaşırız çünkü, tamam ben ona güveneyim o bir şey yapmasın hiçbir erkeğin zaafı yok mu o kız ya da başka bir kız sen kalk bekar evinde şurada burada kız getirsin biri aklın kalmaz mı

sende haklısın canım ya ne diim ama akışına bırak ama tavrınıda belirt yane yüz verme okonuda tepkini koy ortaya

X