Güneş Kremleri Birkaç dakikada bronzluk

Güneş kremleri, bronzlaşma

arzutr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
471
9
47
sprey tabanca ile tüm vücuda uygulanan bu yöntemle birkaç dakikada minimum 4 gün kalabilen bronzluğa ulaşabiliyorsunuz. denemedim ama eğer maliyeti büyük bişey değilse hemen denemeyi düşünüyorum.

digitürkte entertainment diye bir kanal var ve orada estetik progarı var. belki bilenlerniz vardır ben hastayım o programa. orada uygulamasını gördüm canlı olarak muhteşemdi. hemen bette araştırdım burdada yapılıyormuş. deneyenler varsa paylaşırsa sevinirim

::::SUNMAKE-UP::::

Evet bende biliyorum o kanalı..mankenlere bu uygulamayı yapıyolardı..bende çok merak ediyorumm arkadaşlar..bu şekilde bronzlaşma yapan yerler varmı maliyeti ne kadar sonuçları nasıl??? deneyimi olan arkadaşları bekliyoruz lütfeeenn...:enbuyukkk:

valla ben yurtdisindayim burada var ve inanilmaz birsey, once 11 dk. cok etkili bir makinaya giriyorum sonra 2 dakika sprey kabinine giriyorum ve sonuc 1 kerede muhtesem bir bronzluk!!
tabii ben kendim de esmerim ama boyle tam bronz oluyorum.. tr'ye temelli donus yapinca gittigim solaryum merkezlerine anlaticam valla bu makinalardan alsinlar o ne oyle 20dk. solaryumda beklemek falan cok zararli...

X