Birlikte yaşamak, düzenli ilişki her şeyi öldürüyor mu?

Yani bunları sürekli yapiyoruz ve hatta genelde o teklif ediyor.
Dün gece neden artık beraber olmadığımızi sordum, dediği şey söyle bir şeydi.
Çok yorgunum iyi uyumuyorum, biriyle uzun suredir birlikte yatmamistim. Ve her gün sevisemeyiz filan.
Ben de birlikte yaşamak zorunda degiliz biliyorsun değil mi dedim.
Hayir seninle beraber yasamaktan mutluyum dedi.
Ne iş yapıyor cokmu ağır?

Güzel kardeşim horhor çeşmesi mi bu her an hazır ve nazır olsun adam? Haftada bir sevişmekle her gün sevişmek aynı olabilir mi?

Haftada bir baklava yemekle her gün baklava yemek aynı tadı, aynı doyumu verir mi? Mümkün mü böyle bişey?

Ergen de değilsiniz koskoca kadının bu arşa çıkan beklentileri normal mi sizce?
Sanki rahmetli Haydar Dümen'i okudum, onun cümleleri

Keşke siz de evlenmeden önce birlikte yaşasaymışsınız da yıllar boyu kalasın biriyle evli kalmak zorunda olmasaymışsınız.
Kalasın biriyle nikahsız zina edeceğime kalasın biriyle evli biriyle aynı evde yaşarım. Ha kalasligindan bıktım mi o zaman da devletin bana verdiği Hakları da alıp boşarım

Kalasın biriyle nikahsız zina edeceğime kalasın biriyle evli biriyle aynı evde yaşarım. Ha kalasligindan bıktım mi o zaman da devletin bana verdiği Hakları da alıp boşarım

Aynen peşinden de bir kac cocukla boşanmak, mahkameyle aileyle ugrasmak birlikte yaşamaktan cok daha kolay oluyor zaten hep okuyoruz. 🙄

Otellerin de sayısı arttı, rezervasyon da kolay tabi. Açıyorsun interneti iki dakikada oteli, uçağı, transferi satın alıp gidiyorsun tatile. Eskiden böyle miydi, gazetedeki reklamlara bakacan, otel seçecen, arayacan falan çok zordu. Çok şükür artık kolayca rezervasyon yapıp sevişmeye ay pardon tatile gidebiliyoruz 🙄

Ay bi de daha eskiyi düşün. Adama mendil atacaksın, sonra o mektup yazacak, sen yazacaksın, o yazacak, yeri kararlaştıracaksınız falan, cevap gelene kadar libidosu ölür insanın.
Günümüzde her şey artık bir tıkla elimizin altında 😌

İşte seçerek evlenince kalassa evlenmeden kutluyorsun. Sonuç olarak kalas olmayan bir kocan oluyor. Daha temiz mantık nasıl

Zaten genelde devletin verdiği haklara pek ihtiyacı olmayan, kendine yeten kadınlar bu tip adımları atabiliyor çok da şey yapmayın siz

selam sevgili kk hanimlari,

Üç aydır her haftasonu birlikte geçirdiğim ve görece heyecanlı istekli bir iliski içinde olduğum kişiyle geçen hafta aynı eve taşındım.
Normalde ne zaman bulussak, tüm zamanlarda uyurken bile dokunun adam, heyecanla seviştiğim adam bu, uyanınca yarim saatte kollarinda filan geçiriyordum hemen kalkmiyorduk ya da sevistikten sonra bile uzun uzun süre sariliyorduk.
İlk dört gün yine heyecanla seviştik, birlikte güzel zaman geçirdik
Ama şimdi ne olduysa bir mutsuzluk var bunda, sevişmek istemiyor dokunmuyor öylesine öpüşler gunaydin iyi geceler yanaktan.
Christmasi annesinde geçirdik üç gün, haftaya arkadaşıyla tanistirmak istiyor.
Ama biz ev arkadaşı gibi bir şeye döndük.

Uzun süre evinde yalnız yaşadıktan sonra biriyle yaşamak zor gelmiş olabilir.

Ben 31 yaşındayım o 38 belki yaşından dolayi artık isteksiz mi bilmiyorum, kaç gündür sürekli yorgunum diyor.

Yani ne oluyor anlamıyorum, ayni evde birlikte yaşamak iliskiyi öldürüyor mu heyecanı öldürüyor mu?
Bir ben mi böyleyim herkesin başına geliyor mu?
Ne yapmaliyim taşınmalı mıyım yoksa anlamaya mi çalışmalıyım?
Zaman kaybı mi?
İki insani bir arada tutan şey nedir

Not: bu arada yılbaşı dolayısıyla izinli ve biz 7x24 yanyanayiz
Neden sormuyorsunuz?

Yani bunları sürekli yapiyoruz ve hatta genelde o teklif ediyor.
Dün gece neden artık beraber olmadığımızi sordum, dediği şey söyle bir şeydi.
Çok yorgunum iyi uyumuyorum, biriyle uzun suredir birlikte yatmamistim. Ve her gün sevisemeyiz filan.
Ben de birlikte yaşamak zorunda degiliz biliyorsun değil mi dedim.
Hayir seninle beraber yasamaktan mutluyum dedi.
Adam haklı her gün sevisemeyebilir :)

Bie zaman sonra ilişkiler seda sayanında dediği gibi"kalk git be adam" işine dönüyor. Biraz zaman verin alışsın size baktınız aynı öküzlükte yorganınızı alıp gidin 🤷‍♀️

Güzel kardeşim horhor çeşmesi mi bu her an hazır ve nazır olsun adam? Haftada bir sevişmekle her gün sevişmek aynı olabilir mi?

Haftada bir baklava yemekle her gün baklava yemek aynı tadı, aynı doyumu verir mi? Mümkün mü böyle bişey?

Ergen de değilsiniz koskoca kadının bu arşa çıkan beklentileri normal mi sizce?
Beraber yaşamadan önce her haftasonu beraber geçiriyorduk, bütün gece bana dokunrak uyuyordu, sabah uyandığında yarım saatte kollarinda geciriyordum bana romantizmin doruklarini yaşattı, şimdi ise iyi geceler günaydın öpücüğü, sokakta filan da öpüyor ama tutku yok artık bitti bir şeyler buna üzülüyorum hem de bir iki haftada

Bence de bir yargıya varmak için erken.

İnsanın modunun düşük olduğu an olur, yüksek olduğu an olur. Sonuçta orası evi artık ,rol yapmaması, içinden geldiği gibi davranması gerekir. Beklentileriniz gerçekçi gelmedi bana .

Annesine hediye alacaktınız ne yaptınız?

Annesine beraber hediye aldik, kadın da bana üç tane hediye almış özenmiş yemek için filan. Üç gün orada geçirdik ama bir kere bile gece yaklaşmadi bana muhtemelen bir şeyden dolayi soğudu ama ne bilmiyorum.

Adam çok haklı. Siz sevişmeye odaklanmışsınız. Sanki yangından mal kaçırıyorsunuz. Aceleniz ne?
Konu sevişmek değil sadece her gece sevişmese bile sarilarak uyuyan adam gitti yerine arkasını dönüp uyuyan bir model geldi bir haftada, ama 7×24 beraberiz ayni evde

Öncelikle bence sıkılgan birisin. Burcun terazi, yay ise bu kesinlikle oluyor. Sıkılıyosun. Ben kimseyle aynı evde yaşamadım ama ilk 6 aydan sonra bayıyo valla. 🧿😁 Eccük çapkınım 🧿 iki insanı bir arada tutan şey evlilik kurumu bence. Başka bir şey değil. Kendi salt düşüncem.
Hahahhaha ikizleri de ekleyelim listeye lütfeen 😬✍🏻

Bie zaman sonra ilişkiler seda sayanında dediği gibi"kalk git be adam" işine dönüyor. Biraz zaman verin alışsın size baktınız aynı öküzlükte yorganınızı alıp gidin 🤷‍♀️
İşin acı tarafi hiç öküz değil kibar biri, sadece ilgisi bitti bir haftada.
Mesela bugün arkadaşlarına, evli bir çift, yılbaşı kutlamaya gidiyoruz beni tanıştırmakta bir sorun görmüyor ayni zamanda ki ben çok gerildim kız koreli erkek irlanda tam tuhaf tipler, koreli kadınlara ön yargım var maalesef.
Ya da markette alışverişte filan gelip öper sarılır ama yatakta arkasını dönüp yatmaya başladı.
Sıkılıyor mu sürekli beraber olduğumuz için yoksa bor şeyden dolayi soğudu mu onu bilmiyorum,.

X