Bitmesini bekleyemedimm :)

AAAyyyy çokkk teşekkür ederimmmm :KK16:

Ama bizim daha zigon sehpamızzz yokkkiiiii :KK23: düğünden sonra alırız artık dedik oturma odasındada yokk oda kaldııı :26:

amannn canım o da şimdilik eksik oluversin,nazar olmayın.
İleride alınır.Şimdi ilk hevesler ya,insan şunuda alayım bunuda tamamlayım diyor ama yine bitmiyor alıcak edicek.bende oturma odama kırlentler ve ufak tefek aksesuarlar alıcaktım,evleneli 8 ay oldu hala yapıcam :KK1: dediğim gibi bazen maddi değeri çok bişi olmasada,sıra gelmiyor ona :)

HUHUUUUUUUUU :21: :KK48: bizimki dört gözle bakıyoda ben stres içindeyim hatta ona kalsa 10 da düğünü bitiricek :KK70: demek öle oluyoo ablamda aynı şeyi söylüyor düğünden önce aldırdın aldırdın diye bir daha bekleme diyoo ama ben zigon değilde Eki Görüntüle 1104232 bu fıskosu istiyorum ama çok pahalı yaaa 780 tl bakalım bekleyelim dedik biraz daha :KK70:

benimki de 4 gözle bekliyordu ama 3 gün ekstradan bekledi :KK1:
altın rengi olan daha gösteriyor kendini ama ikinciside çok güzelmiş. fiyatı da çokmuş yaa borcunuz çoksa bekleyin bence de, düğünden sonra pek olmuyor ama insan sevdiğiyle olunca pekte gözü görmüyor eksikleri.

İleride alınır.Şimdi ilk hevesler ya,insan şunuda alayım bunuda tamamlayım diyor ama yine bitmiyor alıcak edicek.bende oturma odama kırlentler ve ufak tefek aksesuarlar alıcaktım,evleneli 8 ay oldu hala yapıcam :KK1: dediğim gibi bazen maddi değeri çok bişi olmasada,sıra gelmiyor ona :)

aynen öyle neler tasarlamıştım ama 5 aydır almadım hiçbir şey henüz :KK1: Evim o kadar boş ki aksesuar yönünde :)

Kesinlikle haklısın öle birşeyki herşeyi almak istiyorum mesela o hole bi reforanje bi gazetelik almak istiyorum ama malesef oda düğünden sonra öle işte sırası ile herşey olur ama ben ev konusunda çok meraklıyım muhtemelen okadar beklemem gibi geliyor

altın rengi olan daha gösteriyor kendini ama ikinciside çok güzelmiş. fiyatı da çokmuş yaa borcunuz çoksa bekleyin bence de, düğünden sonra pek olmuyor ama insan sevdiğiyle olunca pekte gözü görmüyor eksikleri.

Çok şükür yaaa benim borçlarım hariç hiç borcumuz yok :) ben araba almıştım daha nişanlım hayatımda değildi onun kredisine devam edicem onun haricinde çok şükürr ama dediğin gibi çok pahalı hatta bu sitede evlere bakarken bi arkadaşın evindi vardı kıza sordum altın rengi olan nerden aldın diye oda sokakta bi adam satıyodu 30 tl ye aldım dedi şok oldummm bi bana denk gelmedi öle amcalar :KK15:

neden 3 günn sonra olduuu :KK5: okadar kötümüüüüüüüü :KK14:

benım evımde turkuaz .cok sevıyorum:)
senın evınde cok güzel olmuş. hersey çokta kalıtelı görünüyor.
onemlı olan mutlulukla oturman tabıkı.
korktuğun konudada rahat ol.
bende korkuyodum kadın doğum uzmanı dedıkı "mılyonlarca kadın yapıyo demekkı korkulacak bısey yok":)
sonra olan oldu. ev baslığında hos olmadı yazım ama ıdare et.:S:KK70:

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH ayyy süpermiş yaaaaa doğru söylemişşşşş milyonlarca kadın yapıyor milyonlarcada çocuk oluyoo :KK9::KK9::KK9: ammmaaannn ne güzell sohbet ediyoruz işte.......

Buarada bende turkuaz hastayımmmm bayılırım ferah eve o yüzden duvarlarımda beyaz :KK70: :KK76:

canım herseyın cok güzel salon takımına bayıldım. agız tadıyla oturun inşallah.

Çok şükür yaaa benim borçlarım hariç hiç borcumuz yok :) ben araba almıştım daha nişanlım hayatımda değildi onun kredisine devam edicem onun haricinde çok şükürr ama dediğin gibi çok pahalı hatta bu sitede evlere bakarken bi arkadaşın evindi vardı kıza sordum altın rengi olan nerden aldın diye oda sokakta bi adam satıyodu 30 tl ye aldım dedi şok oldummm bi bana denk gelmedi öle amcalar :KK15:

Oh ne güzel benimde hayalimdi arabayı alıp öyle evlenmek ama nasip işte :)) bizim ilişkimiz seneler öncesine dayandığı için daha fazla beklemek istemedik çeyiz- düğün hazırlıkları başlayınca fırsat kalmadı arabaya. Belki daha fazla beğendiğin bir modeli öyle ucuza bulursun canım ileride, zaten biz kadınların zevkleri sürekli değişiyor :)

neden 3 günn sonra olduuu :KK5: okadar kötümüüüüüüüü :KK14:

yok kız değil gerçekten. Regl dönemimdi :KK1::KK17:

olurrr anaaammm olurrr yaparsınnn :) yaş kaç buarada :KK15:
valla çocuk olana kadar aldım aldım daha zor :KK1: 24 senin kaç?

Canlarımmm sonunda herşey bittiii haydiii 7 sayfaya :)

Kızlarrrrrrr, Perdelerim takıldıı 6. Sayfada yorumlarınızı çok merak ediyorum öpüldünüzzz

:nazar: Önce mutfağımdan başlayım Eki Görüntüle 1056957 Eki Görüntüle 1056958 Eki Görüntüle 1056959 Eki Görüntüle 1056960 Eki Görüntüle 1056961 Eki Görüntüle 1056962 Perdem gri simdi zebra perde :)

:nazar:Oturma odam Eki Görüntüle 1056964 Eki Görüntüle 1056965 Eki Görüntüle 1056966 Eki Görüntüle 1056967 Beyaz hafif simli duvarlarımda bu arada beyaz gri simli perdem uzun yere kadar düz hafif simli Fon olarakta turkuazı terzih ettik

Yatak odamEki Görüntüle 1056969 Eki Görüntüle 1056970 Eki Görüntüle 1056971 Yatak odasında boydan boya halıları pek sevmediğim için beyaz sadece kapı girişiyle ebeveyn banyosu önüne gelecek kadar 1 metrelik halı aldık oda beyaz perdelerim krem uzun yere kadar fonlarım pudra pembe :)

Misafir odam Eki Görüntüle 1056973 Eki Görüntüle 1056974 Eki Görüntüle 1056975 Eki Görüntüle 1056976 Bu odamında perdeleri hafif Krem yere kadar yerden 1 karış yukarı kadar dantel fonları ise sütlü kahve

Gelelim hole gerçi pek resim yok artık olanı ekleyeceğim Eki Görüntüle 1056978 Eki Görüntüle 1056979 dresuarın üzerinde gri aynamız var

Evim tamamı ile bitsin herşeyiyle paylaşacağımm :) :KK16: Güzel yorumlarınızı bekliyorummmmm
Eviniz çok çok güzel avizenizi ne kadar ücrete aldınız ?

Oh ne güzel benimde hayalimdi arabayı alıp öyle evlenmek ama nasip işte :)) bizim ilişkimiz seneler öncesine dayandığı için daha fazla beklemek istemedik çeyiz- düğün hazırlıkları başlayınca fırsat kalmadı arabaya. Belki daha fazla beğendiğin bir modeli öyle ucuza bulursun canım ileride, zaten biz kadınların zevkleri sürekli değişiyor :)

yok kız değil gerçekten. Regl dönemimdi :KK1::KK17:

valla çocuk olana kadar aldım aldım daha zor :KK1: 24 senin kaç?

ahh o araba varya oaraba ocağıma incir ağacı dikti benim bizimde sadece 4 ay sevgililik sürdü işte 8 aydırda nişanlıyız biraz ani oldu yoksa belki çok daha iyisi bile olabilrdi... inşallah bulabilirim aynen hele benim daha beter sürekli değişir...ooooyyyyy durdu durduda ogünümü bullldu :KK43: buarada bende 23 yaşındayım :KK16:

ahh o araba varya oaraba ocağıma incir ağacı dikti benim bizimde sadece 4 ay sevgililik sürdü işte 8 aydırda nişanlıyız biraz ani oldu yoksa belki çok daha iyisi bile olabilrdi... inşallah bulabilirim aynen hele benim daha beter sürekli değişir...ooooyyyyy durdu durduda ogünümü bullldu :KK43: buarada bende 23 yaşındayım :KK16:

Hızlı olmuş baya canım, ya da bizimki fazla sürdü bana öyle geliyor. ama ne olursa olsun zamanın öenminin olmadıgını düşünüyorum sevgii-saygı varsa gerisi hikayee. Herşeyin çok güzel olmuş bırak o eksik kalsın zamanı gelince olur ya. O günü buldu malesef ya beni en çok sıkan fotoğraf çekimi artı havanın soğuk olmasıydı, bu da üstüne gelince zor bir gün geçirdim.

Hızlı olmuş baya canım, ya da bizimki fazla sürdü bana öyle geliyor. ama ne olursa olsun zamanın öenminin olmadıgını düşünüyorum sevgii-saygı varsa gerisi hikayee. Herşeyin çok güzel olmuş bırak o eksik kalsın zamanı gelince olur ya. O günü buldu malesef ya beni en çok sıkan fotoğraf çekimi artı havanın soğuk olmasıydı, bu da üstüne gelince zor bir gün geçirdim.

Evet canım bizimki biraz anii oldu ahhh birde tanışma hikayemizi duysan şoka girersinn :) düşünebiliyorum canım benimde çok ağrılı geçer gerçi 4 yada 5 ayda bir olduğu için bende pekte sıkıntı yaratmıyor

Evet canım bizimki biraz anii oldu ahhh birde tanışma hikayemizi duysan şoka girersinn :) düşünebiliyorum canım benimde çok ağrılı geçer gerçi 4 yada 5 ayda bir olduğu için bende pekte sıkıntı yaratmıyor

merak ettim, anlatırsın bir ara :KK34:

X