Bitmeyen dertlerim ! 2. bolum

eşiniz manipülatör bir akıl hastası.
narsist mi sorusunun cevabına gerek var mı karar vermeniz için ?
mesleğiniz varmış, işiniz varmış, yurtdışındasınız.. ee ?
ne duruyorsunuz bu manyak yaratıkla ?
Zaten doktorumda ayninisi soyluyor manipule ediyor ve kullaniyor sizi diyor.. ya adam gitmiyor evden.. ne zaman cocugu odasina goturup oyun oynatsam hemen pesimizden gelir..

Istekleride bitmiyor.. sunu gelir onu gotur.. gecen gun dedim kalk kendin al yoruldum dedim.. senin yine dilin uzadi diyor bana..

Yaptigim yemekleride begenmiyor bazen.. bende dedim begenmiyorsan git baska yerde git dedim..

Çok hatalısınız, konuyu okudukça kızdım size. Böyle giderse bu adama mahkum yaşayacaksınız, başka çocuk da olur, iyice gidemezsiniz.

Çaresiz kadınlar vardır, ayrılamazlar. Onlarla beraber üzülürüz biz de burada. Siz onlardan değilsiniz. Kendi başınıza açıyorsunuz dertleri.

Eşinizi bile suçlayamayız bir yerden sonra. Adam salak mı? Tabi gitmez. Ekmek elden, su gölden. Her türlü Aşağılamalarına katlanan, kağıt evrak işini takip eden, hala vicdan yapan biri var. Neden gitsin, siz göndermedikten sonra?

Hala kendisi anlasın diyorsunuz. Eşiniz emin olun çok akıllı. Gayet anlıyor. Çözmüş sizi de. Tam karar verdiğiniz noktada, bir iyilik yapıyor, tekrar kafanızı karıştırıyor. Bir müddet sonra sevgi bombardımanıyla da karşılaşırsınız. Etrafta herkes bu kadın salak mı, neden boşanıyor der.

Ama siz akıllı olmadıkça, babam ne olur, millet ne der dedikçe, hayatınız heba olur gider. İnsanın şu dünyada salak olmak gibi bir şansı yok. Yoksa kullanan çok bulunur. Bitmeyen dertlerim değil, bitrmediğim dertlerim demeniz lazım bu durumda.
kendisinden o kadar sogudumki 2.cocuk olmasi imkansiz gibi birsey.. arkadas gibiyiz ayni evin icerisinde.. cocuk olmasi icin afedersiniz yakinlik olmasi gerekiyor.. Birakin yakinligi adami gram arzulamiyorum.. BITTI

Merhaba arkadaslar BITMEYEN DERTLERIM'LE ilgili actigim birinci konumu okuyanlar biliyor :) Bu anlatacaklarim 2. bolumu

Evliligimdeki sorunlar bitmiyor arkadaslar. Ozetlicem hepsini :

- Esim ise girdi ancak hala kira ve fatura odemiyor. Kendisinin soylemesini bekliyorum ama adamda tik yok.. gecen gun turistleri gezdiren acik otobuse bindik.. parasini kendi odedi.. bana diyor bunuda bana odettinya sana helal olsun.. bak alirim parayi senden diyor.. sonra yemek almaya gittik baktim elini cebine atmiyor.. acaba yaniliyormuyum dedim ama gercektende yanilmiyorum artik.. isine gelince alisverisi oduyor oda nadir.. cocugun kresi odenecekmi diye soymuyorn. elektrik faturasindan bile haberi yok
- Is'ten geliyor, ah benim, ah kolum, ah ayakklarim, cok yorgundum surekli ayni
- Her tartisma esnasinda tehdit ediyor beni. Beni arabadan indirip kafami gozumu patlatirmis.. Olum'um onun elinden olcakmis, elinde kalacakmisim
- 2020 yilinda kolundan is kazasi gecirdi.. kolunda ufak bir sorun var.. guc kaybi ve kas yirtilmasi.. bugun ekografi yapildi yine ufak bir sorun cikti.. bu girdi depresyonlara.. Haline sukret, beterin beteri var dedim.. vay efendim neymis ben neden boyle konusmusum.. kolumu kiracakmis
- Ben neden cocukla ilgilendigim kadar kendisiyle ilgilenmiyormusum.. Gecen gun bebegimin bakim yapiyordum.. adam demezmi burnumu temizlesene !!! yani gercekten pes artik dedim, tamam ya tamam git isine diyor bana
- Ben neden yataklari ayirmisim, arkadas gibi yasiyormusuz evde, mutlu degilmis, bu sekilde devam edemezmis, bebegimi ona verecekmisim oyle ayrilacakmis benden, bende veremem dedim.. Soguttun beni herseyden, anla artik dedim..
- Arkadaslar ayrica bu adam ne zaman telefonumu elime alip birseye baksam benden suphelenmeye basladi.. halbuki kendi halimde bir insanim. Cocugumla vakit geciriyorum.. ya bu tehlikeli degilmi ?!
- Ailesine karsi saygisizmisim, halbuki saygimda hic bir zaman kusur etmedigimi dusunuyorum
- Gecen gun magazadayiz, pantolonunu duzeltiyor milletin icinde inanin utandim yetmedi bu sefer bokserini duzeltti.. bunu defalarca yapti uyarmama ragmen hala devam ediyor.. genirme huyuda var :KK43: SOGUDUMMMMMM
- Kanepe takimini begenmemis, degistirsekmi diyor.. masa aldim onun parasini bile odemedi
- Surekli beni asagiliyor.. nede olsa ben rahat islerde calismisim.. ben okudum diye kendimi birsey zannediyormusum.. kendisi gibi surunmemisim.. iftira ustune iftira
- Ailemin karsisina gecip mukemmel es rollerine giriyor.. psikolojimi bozup senin zaten psikolojin bozuktu diyor
- Ablam bize cekecek mesela, ufff niye geliyorki.. hafta sonu degilmi baska zaman gelsin diyor.. sonra ablamin karsisina gecip yine mukemmel insan rollerine giriyor
- Bu son 2 haftadirda surekli bebegimizin yanina bir tane daha gelsin istemezmisin diyor.. bana psikolojik siddet uyguluyor.. yeter artik diye bagirdim..
- ayrica inanclarima bagli oldugunu bile bile sen bosuna namaz kiliyorsun diyor, sana hakkimi helal etmiyorum diyor.. eslerin birbirlerinin uzerinde haklari vardir diyor.. ve hassas oldugum konular oldugu icin kendimi sucluyorum bu sefer.. acaba gunahmi istiyorum, acaba yatagi ayirmam gunahmi ..

arkadaslar bu arada gercekten 0 detaylara girmek istemiyorum.. SOGUDUM ISTEMIYORUMMMMMM

Son konu beyefendi Turkiye'ye tatile gitmek istiyormus.. bende dedimki calisiyorsunya dedim.. karisma benim isim diye bagirdi bana.. hatta ve hatta bebegimide goturecekmis ben gelirsem gelirmisim gelmezsem annesi kiz kardesi bakarmis.. Cocuk bensiz durmaz dedim.. Seni ilgilendirmez diyor.. bende nasil ilgilendirmez evladim o benim dedim.. Inanin kendisiyle gitmek istemiyorum.. ve cocugumu kesinlikle gonderemem.. adam resmen kendi cikarlari icin calisiyor.. evin yuku yine bende..

Pazartesi bende ise basliyorum sukurler olsun.. ekonomik ozgurlugum var ama karsimdaki insan SORUMSUZ.. NARSIST OLABILIRMI ? CUNKU GECEN GUN SEN NARSISTSIN DEDIM. cok alindi
Normal bir psikolojide olmadiği çok açik. Ama sen de doktor degilsin onun deliliğini tedavi etmeye. Çekilmez bu adam. Ama ayrilsaniz bile sorun yaratacaği kesin

Hangi ülkedesiniz ? Ve bunca hakarete ve terbiyesizliğe dur demeyip neden boşanmıyorsunuz?
Ulkeyi soylemezsem ama kadin haklari yuksek olan bir ulkede yasiyorum..
Kendisi laflariyla saldirdigi zaman zaten altinda kalmiyorum.. bu sefer dik basli, cok yakinda gorursun, sus lan kes lan seklinde laflar ediyor..

Galiba ben doktorumun bana tavsiye ettigi siddet goren kadinlar kurumuna basvurucam.. Kendisinden hic birsey talep etmiyorum yeterki byby

Normal bir psikolojide olmadiği çok açik. Ama sen de doktor degilsin onun deliliğini tedavi etmeye. Çekilmez bu adam. Ama ayrilsaniz bile sorun yaratacaği kesin
Ben senin bozuk psikolojini cekmek zorunda degilim gidip tedavi ol dedim..

Bazende millettin icinde bagiriyor bana.. cocugumun yanindada yapiyor.. :KK43:

Bak diyor kul hakki diyor.. yataklarida iyice ayirdin diyor.. Yani kendi yaptiklarini soylemiyor..

Ya ap acik soyledim sogudum soguttun beni dedim.. artik eskisi gibi olamaz dedim ama o yasananlar eskide kaldi onumuze bakmamiz lazim diyor pffffff
Yap yap eskide kaldı de hiç hoş değil. Bence bir yolunu bulup gerçek yüzünü çıkartın herkesin önünde

Herşeyi geçtim çocuğun için kurtul bu adamdan
Evladim icin cok uzuluyorum zaten.. boyle huzursuz bir ortamda buyumesi mumkun degil
Yap yap eskide kaldı de hiç hoş değil. Bence bir yolunu bulup gerçek yüzünü çıkartın herkesin önünde
Aynen yapiyor yapiyor sonra kalkmis ben adamim diyor..

Eve birsey alsam millete gidiyor sunu aldik bunu yapti evde alacagiz Insallah diyor.. nefret ediyorum be adam neyle alacaksin evi ?!

Ayrica dugunlerde takilan takilardada banane senin akraban sen tak takiyi diyor.. ben neden takayimki diyor.. Su an kendisiyle sohbet etmek istemiyorum
Ama konu acip benimle konusmaya calisiyor.. cevap vermedigim zamanda sana diyorum heyyyyyyy diyor

Bir gun hamileyim hic unutmam tam namaza durdum niyet edecekken bana laf atti.. Bende dedimki Allah seni islah etsin dedim.. Ulann sen ne diyorsun dedi beni aldi kapiya dayadi, kolu bogazimda..

Sonra ne oldu kolundan is kazasi gecirdi simdide guc kaybi var..

Evladim icin cok uzuluyorum zaten.. boyle huzursuz bir ortamda buyumesi mumkun degil

Eve birsey alsam millete gidiyor sunu aldik bunu yapti evde alacagiz Insallah diyor.. nefret ediyorum be adam neyle alacaksin evi ?!

Ayrica dugunlerde takilan takilardada banane senin akraban sen tak takiyi diyor.. ben neden takayimki diyor.. Su an kendisiyle sohbet etmek istemiyorum
Ama konu acip benimle konusmaya calisiyor.. cevap vermedigim zamanda sana diyorum heyyyyyyy diyor

Bir gun hamileyim hic unutmam tam namaza durdum niyet edecekken bana laf atti.. Bende dedimki Allah seni islah etsin dedim.. Ulann sen ne diyorsun dedi beni aldi kapiya dayadi, kolu bogazimda..

Yuh diyorum. Her türlü şiddet var. İnanamıyorum size.

Allah cezasını veriyor ama uslanmıyor Allah sizi kurtarsın inşallah

Bu nedir ya 🤐 Umarım en yakın zamanda bu garip canlıdan kurtulur ve buraya kurtuldum yazarsınız... Okurken boğulur gibi oldum lütfen bunu kendinize daha fazla yapmayın içten içe tüketiyor sizi yavaş yavaş :KK43: Bir avukat eşliğinde ilerlemeye başlayın ve kurtulun bu insanımsı pislikten 🤬

Allah cezasını veriyor ama uslanmıyor Allah sizi kurtarsın inşallah
O gun icimden yanlis hatirlamiyorsam o kolun kirilsin dedim.. cunku artik hem fiziksel hemde psikolojik siddet, birde hamileyim..

Butun bu sorunlarin uzerine birde preeklampsi oldu.. hala akillanmadi ve hala bana sen kendini annemi zannediyorsun dedi.. bu kadar basit bir insan..

Bu nedir ya 🤐 Umarım en yakın zamanda bu garip canlıdan kurtulur ve buraya kurtuldum yazarsınız... Okurken boğulur gibi oldum lütfen bunu kendinize daha fazla yapmayın içten içe tüketiyor sizi yavaş yavaş :KK43: Bir avukat eşliğinde ilerlemeye başlayın ve kurtulun bu insanımsı pislikten 🤬
Ben zaten hergun bu psikolojinin icinde yasiyorum.. sogumus oldugum ve duzelmeyecegini bildigim bir insanla yasamak zorunda kaliyorum.. Ama bu sekilde devam edemez.. daha kac yil devam edebilirki :KK43:
Doktorumda soyledi aynisini eger birseyler yapmazsaniz 2 sene sonra halinizi dusunemiyorum dedi...

Ya birde gelmis bana sen sukretmiyorsun.. millettin kocasi bunu bunu yapiyor benim ickim yok kumarim yok yaranamiyorum sana diyor..

Hem kendini hapsediyor hemde beni..

O gun icimden yanlis hatirlamiyorsam o kolun kirilsin dedim.. cunku artik hem fiziksel hemde psikolojik siddet, birde hamileyim..

Butun bu sorunlarin uzerine birde preeklampsi oldu.. hala akillanmadi ve hala bana sen kendini annemi zannediyorsun dedi.. bu kadar basit bir insan..
O kendisini insan mı zannediyormuş utanmaz valla çok sinirlendim keşke ağzına ağzına vurma ihtimalimiz olsa

O zaman psikolojik ve ekonomik şiddet gördüğünüzü kanıtlayın ve boşanma davanızı açın karşı tarafın umrunda bile değilsiniz çünkü parazit gibi sizi kemiriyor maddi manevi sizde akıllı uyanık olun kusura bakmayın ama yiyip giden ömrünüz kabul edip susmak yerine davayı açın bu o kadar zor değil

Gecen gun bana diyorki sen ne bicim bir insansin beni kiskanmiyorsun, esini kiskanmayan tek hayvan domuzdur diyor..

Birde ben kendisini egitiminden dolayi hic asagilamadim asagilamamda.. ama kendisi bana laflariyla saldirir.. beni ezmeye, asagilamaya calisir.. egolu biri
Egolu değilde ezik biri bence..kıskanma olayı banada saçma geliyor şahsen bende kıskanmam hiç,eşimin kıskançlığından da hazetmem..kıskançlık göreceli bir durum ve bana göre kendine güveni olmayan insan kıskanır

X