Bitmeyen dertlerim ! 2. bolum

peki ne bekliyorsunuz kurtulmak için

Zaten bana kotu davraniyor sonrada geliyor sen merhametlisik, vicdanlisin diyor..

MAHKUMUM ZATEN COCUGUMUN GOZLERI ONUNDE ROL YAPIYORUM.. SIRF O HISSETMESIN DIYE
Hiç mahkum değilsiniz. Ben kolay kolay ayrılın demem, çok sayılıdır böyle yazdığım mesaj. Kendi kendinize yapıyorsunuz.

Esiniz den resmen iğrendim. Boşan bacım. Adam hem kişiliksiz hem pinti

Yurt dışındasınız ve sizi öldürürüm diye tehdit eden bir malı gidip şikayet etmiyorsunuz :)
Hani Türkiye de olsa öldürür diye korkarsınız anlarım ama sizin ki bile isteye bu idiotu çekmek.
Narsist değil, siz korkaksınız. Sakın çocuk falan fişman demeyin. Hiç bir yasa anneyi çocuktan ayırmaz.
Benim tavsiyem hazır kocayı bulmuşken hemde böyle nadide bir tanesini hemen bi çocuk daha yapın. Hatta 2 de yetmez 3 e tamamlayın.

Bırakın bebeği götürüp baktırmayı, çantasını bile hazırlayamayacak bir adam var karşınızda. Sizi bebeğinizle korkutuyor, siz de oyununa geliyorsunuz. Burnunu temizlemekten aciz herif, onun zihniyetiyle yazıyorum "çocuğu başına bela etmez". Gidin düzeninizi kurun lütfen. Babalık yok, kocalık yok, sorumluluk yok, ne diye çekesiniz adamın kahrını.

Ya yemin ediyorum dişlerimi sıktım her yorumunuzu okurken. Hanımefendi siz iyi misiniz??? Adam leş, siz hala yok yemeğimi beğenmiyor yok bana para ödetiyor yok şu yok bu!!

Türkiye’de olsanız sizin için çok daha fazla üzülürdüm ama siz Avrupadasınız! Avrupanın en berbat ülkesinde bile yasaklar buradakilerden daha sıkı.

Adam sizin sayenizde gelmiş oraya, oturma izni almış. Şikayet etsenize adamı. Yollasınlar Türkiye’ye. Pasaportunu iptal etsinler.

Polise gidip maddi manevi şiddet görüyorum desenize. Hemen uzaklaştırma verirler hatta hapse bile girebilir.

Orada bu tarz yasalar çok sıkı denetleniyor. Adamı sınır dışı ettirmek elinizde hatta çocuk oyuncağı iken hala yok evladım için yok cart yok curt.

Yemin ediyorum delirdim burada. Tüm uykum kaçtı sinirden.

Siz acı çekmeyi seviyorsunuz, arada böyle gelip söylenip iç döküp deşarj oluyorsunuz. Sonra hayatınıza aynen devam ediyorsunuz.

Sizin boşanmaya niyetiniz yok.

Ha bol keseden sallamıyorum, çok yakın akrabam, eşi de doğma büyüme avrupa vatandaşı olmasına rağmen, bu söylediklerimi yaparak uzaklaştırma kararı aldı ve boşandı.

Kendisi Avrupa vatandaşı olup kocasını yanına alan bir başka yakınım ise kocasının pasaportunu iptal ettirip adamı sınır dışı ettirdi ve boşandı.

Öyle ülkelerde bu tarz şeyler atla deve değil yani.

Ama icraate geçmedikçe hiçbir şey yapamazsınız.

Esiniz den resmen iğrendim. Boşan bacım. Adam hem kişiliksiz hem pinti
Onun gozunde ben pintiyim..hani 3.5 yildir kira fatura odeyen benimya ! evin butun mobilyasini Alan benimya ! hersey kosturan benimya pintiymisim.. kadinlara ozel bir kurum var doktorum tavsiye etti oraya gidecegim..

Benim kurulu duzenim var zaten.. kendisi gitmiyor.. cekemiyorum artik.. helede bana kotu soz soyledigi gunler varya dahada cekilmez hale geliyor.. bende birseyler BITMIS KOPMUS ARTIK GERI DONUSU YOK..

Sevmiyorum, guvenmiyorup, sogudum.. kendisinede soyledim eskisi gibi olmamiz imkansiz diye..

Bazen inanin konusmak icin Bir konu aciyor, cevap vermeyecinde sana diyorum sen yine degistin yine, sana birseyler oldu diyor.. istemedigi seylere soyluyor beni.. mesela hadi disari cikalim diyor ya istemiyorum diyorum sonra evin icerisinde bagiriyor..

Onun gozunde ben pintiyim..hani 3.5 yildir kira fatura odeyen benimya ! evin butun mobilyasini Alan benimya ! hersey kosturan benimya pintiymisim.. kadinlara ozel bir kurum var doktorum tavsiye etti oraya gidecegim..
Boşanmayı da ihmal etme de bacim aman diyeyim

Benim bosanmaya niyetim var.. Ben kesinlikle kendisiyle tatile filan gitmek istemiyorum..

Bu aralar bana yumusak davranip beni o tatile ikna etmeye calisiyor FARKINDAYIM.. ISTEMIYORUM ve ne yapip edip engel olmam lazim..

Birde Turkiyeye gidiyoruz ev yok zaten, evde 30 yasindaki erkek kardesi var.. cocugumun yatagi bile yok.. hani bana kotumu davraniyor ailesi hayir ama olmaz artik..

Burada her imkan var ve bende yararlanicam.. artik birseylerin gercekten bittigini anlamasi lazim.. hani cocugundan ayri kalmak istemiyorsada gitsin kendine ev tutsun.. calisiyor ve artik ekonomik ozgurlugu var ama sirf kendine var.. bu evin giderlerine yok..

Sizce bu önemli mi?

Ciddi misiniz?
Dini konulara hassassiyetlerim var ve bu yuzden bu sorunu kendime sordum.. ama biliyorum oyle birsey olmasinin mantiksiz oldugunu cunku karsimdaki insan sorumsuz... kotu davranislari kaba davranislari var.. yani bu sadece bir parentezdi.. ondan dolayi yazdim.. yoksa direkt soru seklinde yazmadim

Çocuğu alıp tr ye gitme fikri bana masum gelmedi ya kaçıracaksa?
Çocuğunuzu sakın bırakmayın bu adam çekilmez.

su 2 3 Cocuk olayini keske yazmasaydiniz.. cunku zaten benim bu adamla yakinlasmam bile yok aylardir.. bu konuda cizgilerim sinirlarin cok NET bellidir..

Çocuğu alıp tr ye gitme fikri bana masum gelmedi ya kaçıracaksa?
Çocuğunuzu sakın bırakmayın bu adam çekilmez.
Diyelimki kacirdi cocugu Allah korusun, bir kere bu ulke asla izin vermez, ikincisi zaten polise aninda basvurursam havalimanindan geri cevirirler .. herseyi devreye sokarim ve onu bulurlar zaten.. sonuclarina katlanir..

Ama soyle bir durum var aylardir annemin karsisina gecip " anne ben bu cocugu alip gitsem Turkiyede annem kiz kardesim bakar diyor anneme.. Annemde dediki hayirrrr kesinlikle oyle birsey olmaz bir cocuk annede ayri kalamaz dedi.. sonra diyorki anneme saka yaptim..
Bunu 2 3 kez soyledi anneme..

Simdide son olay tatile gidecegim.. sen gelmezsen gelme ben 5 hafta kalacagim.. bunaldim buralarda.. cocuga annem kiz kardesim bakar.. hayir bakamazlar diyorum BAKARLARRRR neden bakamasinlar diyor.. sen calismayi dusunmuyorsun heralde dedim.. seni ilgilendirmez benim calisip calismamam dedi.. NIYET BELLI YANI cunku artik kendisine karsi birseylerin bende bittigini anladi..

Birde evde yaptigim islerede karisiyor.. evi neden boyle duzenledin, neden bu burada vsvs.

Yaptigi yerden bana iste cocukla ilgili bak atesi varmi, kiyafetlerini degistirdinmi blablabla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…