Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Ac karnına kiraz sapı çap

Kahvaltı 1 su bardağı süt
2 yk yulaf
3 hurma
1 ceviz lapa pişirdim

Ara öğün 10 kaju 3 hurma 1 yesil çay

Akşam
1 dilim karpuz
1 kase büyük yayla çorbası
Salata

30 dk yürüyüş
3.5 lt su
11.383 adim
Dutt Dutt Chocolita Chocolita

Eklentiler

• 20240523_224137.jpg
    20240523_224137.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 12
Bu diyet işi beni aşırı gergin sinirli ve alıngan yaptı ya, canım birçok şey istiyor fakat yiyemiyorum, gerçekten kendimi sorguluyorum bu hayatı yaşamak zorundamıyım niye böyleyim, başlıcam şimdi diyetine falan diye kendimle çelişiyorum, bi taraftan da kilo verdikçe seviniyorum inceldikce mutlu oluyorum, ama yedikçede mutlu oluyorum, of çıkmazın içine girdim, ne yapmam lazım nasıl telkin olmam lazım Bılmıyorum, 1 haftadır diyetteyim spor işindeyim, bu saatte mesela aklıma kısır geldi nerden düştüyse, önceden olsa kalkıp yapardım yerdim saat farketmezdi, şimdi kendime dur demek sinirli gergin alıngan yapıyor, aç olmasamda aklıma düştüğü için sanki sabahtan beri hiçbirşey yememiş gibi hissediyorum karnım kazınıyor inadına, tabi bu halimin regl etkiside var 🤦🏼‍♀️

Diyet uzun soluklu bir surec aslinda, hele de almaya elverisli bir vucudun varsa.

Atıyorum kimisi bir hastaligindan, kullandigi bir ilactan oturu kilo alir, o kisiye kilo vermesi kolay, geri de almaz zaten.

Ama diyelim ki hafif kilolu bir yapisi varsa insanin o is zor, verse de geri aliyor. Kisi kendinden bilir 🫣

Velhasili benim geldigin sonuc her seyden yiyerek kilo vermek, en azindan aklinda kalmaz. Gunluk 100 kalori diyet disini kullan, sonra patlamasin. Dengeli oldugu surece faydasini gorursun zararini gormezsin.

🚶‍♀️Günlük Adım Sayısı 🚶‍♀️:10092Günlük 2.5 Litre Su 💦✅

⭕Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su
❗1 KERE SPOR❗
⭕Sabah Kahvaltısı 11.30
⏺1 Haşlanmış Yumurta
⏺4 Adet Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺Biraz baharatla Haşlanmış Domates
⏺Yeşil Çay
❗3 KERE SPOR ❗
⭕Öğlen Atıştırmalık 14.30
⏺1 Kase Çorba
❗3 KERE SPOR❗
⭕Akşam Yemeği 18.30
⏺ Yeşillikli Nohut Salatası
⏺2 Hurma
❗3 KERE SPOR❗

Chocolita Chocolita
Dutt Dutt
Eki Görüntüle 3431539
Senin şu menülere ve spor rutinine bayılıyorum 🥰
Bu diyet işi beni aşırı gergin sinirli ve alıngan yaptı ya, canım birçok şey istiyor fakat yiyemiyorum, gerçekten kendimi sorguluyorum bu hayatı yaşamak zorundamıyım niye böyleyim, başlıcam şimdi diyetine falan diye kendimle çelişiyorum, bi taraftan da kilo verdikçe seviniyorum inceldikce mutlu oluyorum, ama yedikçede mutlu oluyorum, of çıkmazın içine girdim, ne yapmam lazım nasıl telkin olmam lazım Bılmıyorum, 1 haftadır diyetteyim spor işindeyim, bu saatte mesela aklıma kısır geldi nerden düştüyse, önceden olsa kalkıp yapardım yerdim saat farketmezdi, şimdi kendime dur demek sinirli gergin alıngan yapıyor, aç olmasamda aklıma düştüğü için sanki sabahtan beri hiçbirşey yememiş gibi hissediyorum karnım kazınıyor inadına, tabi bu halimin regl etkiside var 🤦🏼‍♀️
Sinir çok normal. Bu arada kısır az yağlı olduktan sonra yiyebilirsin. Şöyle bol sebzeli müthiş olur. Saate dikkat ettikten sonra bir öğün gibi yapılabilir. Bulgur sonuçta. Pirinçten iyidir.
Bu arada doktorlar bağırsak için 2. Beyin diyor. Hissettiklerimizin önemli bir kısmı bağırsak sağlığından gelirmiş biliyor musun. Bundan Depresyona girip iyi hissedelim diye yediklerimiz daha kötü daha depresyonda hissetmemizi sağlarmış. Bağırsak mutsuzsa sende mutsuzsun. Yani anlık gelen kandırmacalara inanmamak lazım. Sonrasında 2 katı üzüntü gelecek. Bunlar kanıtlanmış gerçekler. Şuan hissettiğimiz gerginlik tamamen bizim alışma sürecimiz. Gerçek duyguyu yansıtmıyor. Cunku sağlıklı sonuç hem bizi hem vucudumuzu organlarimizi çok mutlu ediyor. Ama eski yeme düzenimize dönmek bagirsaklara mesaji gönderip o depresif duyguyu gerçeğe dönüştürecek

Son düzenleme:
Diyet uzun soluklu bir surec aslinda, hele de almaya elverisli bir vucudun varsa.

Atıyorum kimisi bir hastaligindan, kullandigi bir ilactan oturu kilo alir, o kisiye kilo vermesi kolay, geri de almaz zaten.

Ama diyelim ki hafif kilolu bir yapisi varsa insanin o is zor, verse de geri aliyor. Kisi kendinden bilir 🫣

Velhasili benim geldigin sonuc her seyden yiyerek kilo vermek, en azindan aklinda kalmaz. Gunluk 100 kalori diyet disini kullan, sonra patlamasin. Dengeli oldugu surece faydasini gorursun zararini gormezsin.
Katılıyorum. Kacmaktansa tadını alacak kadar yemek ve durmak. Iste o kısımda da irade devreye giriyor. Buralarda olmamızın sebebi.
100 kalori de durursak ceza yok bu arada genel eklemiş olayım. O payı bunun için bıraktık

Son düzenleme:
Senin şu menülere ve spor rutinine bayılıyorum 🥰

Sinir çok normal. Bu arada kısır az yağlı olduktan sonra yiyebilirsin. Şöyle bol sebzeli müthiş olur. Saate dikkat ettikten sonra bir öğün gibi yapılabilir. Bulgur sonuçta. Pirinçten iyidir.
Bu arada doktorlar bağırsak için 2. Beyin diyor. Hissettiklerimizin önemli bir kısmı bağırsak sağlığından gelirmiş biliyor musun. Bundan Depresyona girip iyi hissedelim diye yediklerimiz daha kötü daha depresyonda hissetmemizi sağlarmış. Bağırsak mutsuzsa sende mutsuzsun. Yani anlık gelen kandırmacalara inanmamak lazım. Sonrasında 2 katı üzüntü gelecek. Bunlar kanıtlanmış gerçekler. Şuan hissettiğimiz gerginlik tamamen bizim alışma sürecimiz. Gerçek duyguyu yansıtmıyor. Cunku sağlıklı sonuç hem bizi hem vucudumuzu organlarimizi çok mutlu ediyor. Ama eski yeme düzenimize dönmek bagirsaklara mesaji gönderip o depresif duyguyu gerçeğe dönüştürecek
Teşekkür ederim elimden geldiğince menülerime ve sporuma dikkat ediyorum 😊düşünceler istekler bazen yanıltsada,yanılmadan pes etmeden devam😅 yarın inşallah canım isterse öğlen arası olarak değerlendireceğim bunu 😅 zaten irademe sahip çılabiliyorum 2-3 Kaşık yeterli olacaktır 😊dediğin gibi bol sebzeli yeşillikli zaten bende öyle seviyorum 😅 yanınada ayran oldumu tamamdır 😊

Elimden geldiğince sporla menülerle dengelemeye çalışıyorum mesela yarın yapsam 2-3 Kaşık yeterli diye düşünüyorum bol sebzeli yeşillikli😊ben bi ara hastalıktan aldım sonra verdim, sonra hamilelik oldu onda aldım sonra lohusalık derken aldı başını gitti 🤦🏼‍♀️şimdi tekrar verme sürecinde bakalım nasıl geçicek, 75 ile başladım gelen hafta perşembe, salı tartıldım 73 e düşmüştüm şimdi durumlar nasıl bilmiyorum, aslında tartı gününde sabırsızlıkla bekliyorum 😅

Iyi geceler
Sabah 1kiripeynir’4 zeytin’az domates’ az ekmek
ogle 3 4uzum ‘yulafli bar kahve
Aksam bulgur pilavi. Karniyarik 1bardak ayran
1lt su anca içebildim buhun ostahim cok acik ama acliktan cok sikintidan yiyorum
Adim 4900adim
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• IMG_5711.png
    IMG_5711.png
    73,2 KB · Görüntüleme: 10
Persembe menum
11:00 tavuklu dürüm(nohut unundan yapılmış lavaş)
Limonata (stevialı ev yapımı)
17:00 köfte kırmızı patates fırında.
Limonata.
Arada zencefil elma limon yeşil çay- 2 hurma.
Yürüyüş 10600. Artık yürümekten sıkılmaya başladı. Hayırlısı
Dutt Dutt Chocolita Chocolita

Eklentiler

• 9543FBDA-D5D6-44DC-B48D-D7E43BC097B2.jpeg
    9543FBDA-D5D6-44DC-B48D-D7E43BC097B2.jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 6
Persembe menum
11:00 tavuklu dürüm(nohut unundan yapılmış lavaş)
Limonata (stevialı ev yapımı)
17:00 köfte kırmızı patates fırında.
Limonata.
Arada zencefil elma limon yeşil çay- 2 hurma.
Yürüyüş 10600. Artık yürümekten sıkılmaya başladı. Hayırlısı
İp atlayabilirsiniz. Ben iki gündür 1000 kere atlıyorum. Epey terletiyo 😄

X