Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bu arada doktorlar bağırsak için 2. Beyin diyor. Hissettiklerimizin önemli bir kısmı bağırsak sağlığından gelirmiş biliyor musun. Bundan Depresyona girip iyi hissedelim diye yediklerimiz daha kötü daha depresyonda hissetmemizi sağlarmış.
Feci bir kısır döngü yani. Ben duygusal yiyicilerdenim. Mutlu olsam da üzgün gergin stresli olsam da yiyerek rahatlıyorum. Kontrol
edemediğim şeyler olunca sanki ne yiyeceğime karar vermek ve özgürce yemek fikri mutlu ediyor. :)

Feci bir kısır döngü yani. Ben duygusal yiyicilerdenim. Mutlu olsam da üzgün gergin stresli olsam da yiyerek rahatlıyorum. Kontrol
edemediğim şeyler olunca sanki ne yiyeceğime karar vermek ve özgürce yemek fikri mutlu ediyor. :)

ben de.
stesliyken mesela yerim,
esim stresliyken hemen kilo verir, yemekyten kesilir, bende tam tersi.

Bir de ben bir seyden oturu uzgunsem cok yerim, kendimi cezalandirir gibi boyle negatif bir duyguyla. Eskiden bununla savasmaya calisirdim, simdi o kadar takmiyorum, o gunu atlatmama yardimci olduysa iyidir diyorum. Cok stresli biri degilim allahtan, bosvermisim azicik ahahaha :süslü:

ben de.
stesliyken mesela yerim,
esim stresliyken hemen kilo verir, yemekyten kesilir, bende tam tersi.

Bir de ben bir seyden oturu uzgunsem cok yerim, kendimi cezalandirir gibi boyle negatif bir duyguyla. Eskiden bununla savasmaya calisirdim, simdi o kadar takmiyorum, o gunu atlatmama yardimci olduysa iyidir diyorum. Cok stresli biri degilim allahtan, bosvermisim azicik ahahaha :süslü:
Ben böyle zamanlarda yiyorum. Ne istiyosa canım, beni ne rahatlatacaksa yiyorum. Ama sonra telafisini de yapıyorum. Bakıyorum yediğim yemek kaç kalori. Ona göre kalkıyorum ya ip atlıyorum ya kardiyo. Ne moralim bozuluyo yiyemedim diye nede yedim diye vicdan azabı çekiyorum. Dengelerseniz o süreci daha iyi atlatabilirsiniz.

Günaydın kızlar. Artık erken uyuyorum menü kontrollerim yarim kalıyor. Gece 12 ye kadar göndermeye çalışalım. Saat farkı olanlar yazsın bana ayrı tutayım onları

Günaydın bir şey rica edebilir miyim :)) Tabloda hedef kilomu 65 olarak düzeltme şansınız var mı :)) Asıl hedefim 65 kısa vadeli 72-74 :)

Bugün kısır yemenin acısını çıkarıyorum süpriz bir sonuçla geleceğim menü adım sayısıyla😅 azmim herkese örnek olur inşallah 😊😅 dün şikayet eden kız bugün yakıyor yediklerini 😅 muhtemelen 9.30 gibi sporum biter yazacağım 😊

🚶‍♀️Günlük Adım Sayısı 🚶‍♀️: 17137Günlük 3.5 Litre Su 💦✅
⭕Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu su
❗1 KERE SPOR❗
⭕Kahvaltı Saat 11.00
⏺1 Yumurta
⏺4 Adet Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺Yeşil Çay
❗3 KERE SPOR❗
⭕Öğlen Atıştırmalık 14.00
⏺3 Kaşık Bol Yeşillikli Kısır
⏺1 Bardak Bol Mineralli Sade Maden Suyunda Ayran Ve Üstüne Nane
❗3 KERE SPOR❗
⭕Akşam Yemeği 18.00
⏺3 Kaşık Pilav
⏺ 3 Tane Yeşil Mercimek Köftesi (Yeşil mercimekleri haşladım, blendırdan soğan ve baharatlarla geçirdim, fırına yağsız şekilde attım)
⏺2 Kaşık Yoğurt

❗3 KERE SPOR+ 2 kere 30 Dakikalık Adım Videosu❗
Dutt Dutt
Chocolita Chocolita
IMG_20240524_214006.jpg

24 Mayıs

Sabah
2 Haşlanmış yumurta
yarım dilim peynir
Domates-Salatalık

Öğle
1 kase nohutlu köz patlıcan salatası

Akşam
1.5 ızgara tavuk but
sebze sote
10 tane diyet dışı

Ara
1 ince dilim diyet dışı (ailemiz için özel bir gündü)

Arada yeşilçay içtim

Eklentiler

• cc.jpg
    cc.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 10
X