Biz şimdi neyiz?

bir skeçte mi izledim neydi hatırlamıyorum ama 3 gün kuralı diye bir şey. 3 gün yazmıyorlar. kız sinirlenip yazıyor vb ve erkek peşinde koşulan taraf oluyor böyle bir tarife mi uyguluyor su anda bilemedim
Bİlmiyorum sabah biraz gergindim çekinmiş olabilir. Biriyle fazla yakınlaşınca istemsiz geriliyorum ben

Evet ben de senin yorumlarını hatırlıyorum. Bu kişinin farkı daha önceden de arkadaş olmamız sanırım. İkinci yakınlaşma falan düşünmüyorum ama nasıl davranmam lazım diye arada kalıyorum. Çünkü neden ona sürekli yazmadığımı sorup durmuştu otururken
Kendisi yazıyordu da siz mi cevap vermiyordunuz ? Yoksa boş boş yazsana kızım bana ya mi diyordu ?

Evet ben de senin yorumlarını hatırlıyorum. Bu kişinin farkı daha önceden de arkadaş olmamız sanırım. İkinci yakınlaşma falan düşünmüyorum ama nasıl davranmam lazım diye arada kalıyorum. Çünkü neden ona sürekli yazmadığımı sorup durmuştu otururken
şimdi bak bu durum sende en az 2 kere oldu biliyorum ben
bi bu konun bi de eski konun
bilmediklerimiz de olabilir
yakınlaşma sonrası karşı taraf yazmıyor etmiyor işin peşini bırakıyor
bu konunda da soğuk davrandım , gerildim falan demişsin
senin yakınlaşma sonrası hareketlerin karşı tarafı uzaklaştırıyor olabilir
çünkü düşünüyorum, yakınlaşma sonrası karşımdaki insan gergin olsa bana soğuk yapsa
ve özellikle özellikle bu ilk yakınlaşma ise , yaşadığımız şey hoşuna gitmedi herhalde diye düşünüp geri çekilirim
burda hep erkek üstüne düşsün yazsın etsin isteyen adam çabalar yazar falan diyoruz ama
adamların bu soğuk davranış karşısında gurur yapıp kendini geri çekebileceğini atlıyoruz
yani kendini bilen adamlar istenmedikleri duygusuna kapıldığında o kadının üzerine düşüp daha da itici bi imaj bırakmaktan kaçınıyorlar
bunu da unutmamak lazım

şimdi bak bu durum sende en az 2 kere oldu biliyorum ben
bi bu konun bi de eski konun
bilmediklerimiz de olabilir
yakınlaşma sonrası karşı taraf yazmıyor etmiyor işin peşini bırakıyor
bu konunda da soğuk davrandım , gerildim falan demişsin
senin yakınlaşma sonrası hareketlerin karşı tarafı uzaklaştırıyor olabilir
çünkü düşünüyorum, yakınlaşma sonrası karşımdaki insan gergin olsa bana soğuk yapsa
ve özellikle özellikle bu ilk yakınlaşma ise , yaşadığımız şey hoşuna gitmedi herhalde diye düşünüp geri çekilirim
burda hep erkek üstüne düşsün yazsın etsin isteyen adam çabalar yazar falan diyoruz ama
adamların bu soğuk davranış karşısında gurur yapıp kendini geri çekebileceğini atlıyoruz
yani kendini bilen adamlar istenmedikleri duygusuna kapıldığında o kadının üzerine düşüp daha da itici bi imaj bırakmaktan kaçınıyorlar
bunu da unutmamak lazım
Evet işte nedense ben de böyle düşünüyorum ama napayım iş cinsel yakınlaşmaya kayınca ben geriliyorum ve karşıdan beklemeye başlıyorum. Daha doğrusu bir şeyler ciddiye binmeye başlayınca ama ortada adı konmamış bir durum varken nasıl davranacağımı bilemiyorum. Arkadaşça davransam olmaz sevgili gibi davransam olmaz garip bir ruh haline bürünüyorum

Benim pesimist bakış açım, kalan sağlar senindir, önüne bak diyor direkt.
Olumsuz bir hava sezdim ben çünkü, neymiş, nedenmiş demeden kestirip atardım kesin :KK70:

Evet işte nedense ben de böyle düşünüyorum ama napayım iş cinsel yakınlaşmaya kayınca ben geriliyorum ve karşıdan beklemeye başlıyorum. Daha doğrusu bir şeyler ciddiye binmeye başlayınca ama ortada adı konmamış bir durum varken nasıl davranacağımı bilemiyorum. Arkadaşça davransam olmaz sevgili gibi davransam olmaz garip bir ruh haline bürünüyorum
ya bazı ilişkiler yakınlaşmalarla başlar
yakınlaşmak için illa sevgili olmaya gerek yok
ama aslında yaptığınız şeyler aşırı ufak tefek şeyler
sarılma, öpüşme falan
sevişmek, seks bunun çook daha ilerisi
bu konularda tabuların olabilir , eğer öyleyse bunun yaşanabileceği ortamlara girmemelisin erkeklerle
bence kendi içinde bi karar ver
ya içinden geldiği gibi yaşayacaksın o an, yarını düşünmeden
yarını düşüneceksen de yaşamayacaksın veya bazı durumlar dahilinde yaşayacaksın (örneğin sevgili olduktan sonra yaşamak gibi)

ben senin yerinde olsam yapar geçerdim, gerçek bir seksten bahsediyorum
birkaç kez yaptıkça sen de bişileri aşmaya başladığını farkedeceksin

bence izin vermeseydiniz yani ben erkekle kadının çok arkadaş olacağını düşünmüyorum ve hele böyle sorular soran bir adam kesinlikle arkadaş değildir,sessiz kaldn ve zaten isteyen erkek öyle arada bırakmaz

böyle bir tavsiyeye şok oldum yapmayın tabiki de beden özel isimsiz sıfatsız erkeklerle işimiz olmamalı
ya bazı ilişkiler yakınlaşmalarla başlar
yakınlaşmak için illa sevgili olmaya gerek yok
ama aslında yaptığınız şeyler aşırı ufak tefek şeyler
sarılma, öpüşme falan
sevişmek, seks bunun çook daha ilerisi
bu konularda tabuların olabilir , eğer öyleyse bunun yaşanabileceği ortamlara girmemelisin erkeklerle
bence kendi içinde bi karar ver
ya içinden geldiği gibi yaşayacaksın o an, yarını düşünmeden
yarını düşüneceksen de yaşamayacaksın veya bazı durumlar dahilinde yaşayacaksın (örneğin sevgili olduktan sonra yaşamak gibi)

ben senin yerinde olsam yapar geçerdim, gerçek bir seksten bahsediyorum
birkaç kez yaptıkça sen de bişileri aşmaya başladığını farkedeceksin

Selam,
Uzun süredir arkadaş olduğum ama ara sıra konuştuğum biri vardı. Son görüşmemizde biraz yakınlaştık. Tabii öncesinde normal oturduk ettik. Aslında bu kişiyle hiç böyle bir şey beklemiyordum çok ani oldu. Sabah biraz tedirgin gibiydik yani ben öyleydim en azından ve durgundum. Normal şekilde eve gittim bana yaz gidince dedi yazdım ama devamı gelmedi. Böyle bir tuhaf durum yani. Niyeti iyi mi kötü mü anlamıyorum. Kendisini severim ama bu tip durumlarda insanlara belli olmuyor. Ben nasıl davranmalıyım?
Yakınlaşmadan kasıt nedir ? Senin durgunlugun onu korkutmus olabilir mi ? Kaybetme korkusundan konuyu açmaya cesaret edememiştir ?

bir skeçte mi izledim neydi hatırlamıyorum ama 3 gün kuralı diye bir şey. 3 gün yazmıyorlar. kız sinirlenip yazıyor vb ve erkek peşinde koşulan taraf oluyor böyle bir tarife mi uyguluyor su anda bilemedim
Evet filmdi ama hangi filmdi ben de hatirlamaya calisiyorum.

Yazıp etsem acaba bir şeylere zorluyor gibi mi olurum, yazmasam ilgisiz gibi mi olurum diye arada kaldım. Otururken neden ona hiç yazmadığımı falan sorup duruyordu ama çekiniyorum işte.
Bırakın ilgisiz gibi mi olurum diye o düşünsün yazsin siz neden düşünüyorsunuz? Bu ilişkiler neden böyle garipleşti anlamıyorum.

sakın yazma. iki gün sonra mesaj gelecek. ahanda buraya yazıyorum. bu bir taktiktir. ve bu kadar erkekleri kafaya takmaya gerek yok, yazarsa yazar yazmazsa yazmaz. Erkeklerin nazını mı çekeceğiz ya.

X