Biz şimdi neyiz?

olanlar olmamış gibi üstünü kapatarak yanı yüzyüze geleceksiniz gene arkadaşsınız o an yaşanmış bişeyler ve bitmiş geçmiş an bırakalım orada kalsın yanı geçmişte önüne bak

Günümüzde ilişkiler bir garip oldu. Ben en son 10 sene önce sevgili flört işlerindeydim o zaman çok farklıydı herşey. Çıkma teklifinin kullanıldığı son zamanlardı. O sebeple bana garip geliyor ama size de garip gelmiş. Arkadaşınız o anki duruma yükselmiş o kadar. Siz bu tarz şeyleri kaldıramıyorsunuz ama yapıyorsunuz. Ya anlam yüklemeyin ua da yapmayın.

Günümüzde ilişkiler bir garip oldu. Ben en son 10 sene önce sevgili flört işlerindeydim o zaman çok farklıydı herşey. Çıkma teklifinin kullanıldığı son zamanlardı. O sebeple bana garip geliyor ama size de garip gelmiş. Arkadaşınız o anki duruma yükselmiş o kadar. Siz bu tarz şeyleri kaldıramıyorsunuz ama yapıyorsunuz. Ya anlam yüklemeyin ua da yapmayın.
Yani öncesinde de bu yönde enerji almıştım sanırım o yüzden

böyle bir tavsiyeye şok oldum yapmayın tabiki de beden özel isimsiz sıfatsız erkeklerle işimiz olmamalı
şok olacak ne var hanımefendi ?
söylediğiniz şey sizin görüşünüz. herkes bedeni üzerinde kendisi karar verebilir. olmamalı etmemeli gibi konuşulmaz.
beden özel, sıfatsız erkeklerle işimiz olmamalı demişsiniz
ama konu sahibinin gayet de işi oluyor
yarım yamalak yapması onu daha kötü yapıyor olabilir
bişey başlıyor ama kızımız devamını getiremiyor
daha önce de benzer konular açtı demek ki cinsellikle alakalı aşamadığı bazı durumlar var
hem yaşamak istiyor hem ileri gidemiyor gibi bi de sonra geriliyor falan
ne demişim ben şok olacak ?
karar ver ya tamamen yaşa ya da yaşama, tabuların varsa bunların yaşanabileceği ortamlara girme demişim

en altta da kendi şahsi fikrimi söylemişim
ben dedim diye öyle yapacak değil ama şahsi fikrimi de söylerim kimseye soracak değilim .

söylediğiniz şey sizin görüşünüz. herkes bedeni üzerinde kendisi karar verebilir. olmamalı etmemeli gibi konuşulmaz.
daha önce de benzer konular açtı demek ki cinsellikle alakalı aşamadığı bazı durumlar var
karar ver ya tamamen yaşa ya da yaşama, tabuların varsa bunların yaşanabileceği ortamlara girme demişim

ben dedim diye öyle yapacak değil ama şahsi fikrimi de söylerim kimseye soracak değilim .
Özelden yazabilir miyim size

Selam,
Uzun süredir arkadaş olduğum ama ara sıra konuştuğum biri vardı. Son görüşmemizde biraz yakınlaştık. Tabii öncesinde normal oturduk ettik. Aslında bu kişiyle hiç böyle bir şey beklemiyordum çok ani oldu. Sabah biraz tedirgin gibiydik yani ben öyleydim en azından ve durgundum. Normal şekilde eve gittim bana yaz gidince dedi yazdım ama devamı gelmedi. Böyle bir tuhaf durum yani. Niyeti iyi mi kötü mü anlamıyorum. Kendisini severim ama bu tip durumlarda insanlara belli olmuyor. Ben nasıl davranmalıyım?
Anlık yukselmıştır
Ciddi olan Bi yolunu buluyor
Bi yol bulması da gereken bı durumda degıl Gercı
Sonucta savas donemi degil fi tarihi degıl

Şu aşamada ilişki istiyorsanız o aramayana kadar iletişime geçmemelisiniz. Bu şekilde hem niyetini anlarsınız hemde ne yapmanız gerektiğini daha görürsünüz.

ben bu cevabınızı çok takdir ettim. hayatta her şey var. "yarım yamalk yapması onu daha kötü ediyor." işte tam olarak da konu bu. hayatta arkadaşlık sevgilik sevlilik iş konu ne olursa olsun hayatın adımlarını takip edebilirsek sendelemeyiz.

ben bu cevabınızı çok takdir ettim. hayatta her şey var. "yarım yamalk yapması onu daha kötü ediyor." işte tam olarak da konu bu. hayatta arkadaşlık sevgilik sevlilik iş konu ne olursa olsun hayatın adımlarını takip edebilirsek sendelemeyiz.
Ben edeceğim de karşı taraf nanik yapınca olmuyor işte

Yaşınız kaç merak ettim? İlişkilerde fazla kasıyor olabilirsiniz ya da ülkedeki erkek profilini düşününce geneli sorumluluk almak istemeyen dişil enerjili tipler olunca normal karşılıyorum durumunuzu

Aslında ortada bir ilişki olmadan yakınlaşmak doğru olmuyor.
Yanlış anlaşılmasın bana göre normal doğal akışta yaşanmalı zaten.
Ama erkekler böyle muallakta bırakıyor kafalar karışıyor falan .
Biz şimdi neyiz olayı oluyor .

X