Bizden bi gelecek olabilirmi

Haklisiniz boşa evham yapıyorum sınırlarımı aştırmayıp sadece karşı tarafı tanımaya çalışmalıyım
Aynen şekerim sen kendi değerini bil senin değerini karşındaki belirlemez. Seni olduğun gibi kabul etmeyecekse karşındaki zaten hiç olmasın. Kendini ezdirme ve üzme senin hiçbir eksiğin yok çünkü. Umarım her şey istediğin gibi olur 🌸

Aynen şekerim sen kendi değerini bil senin değerini karşındaki belirlemez. Seni olduğun gibi kabul etmeyecekse karşındaki zaten hiç olmasın. Kendini ezdirme ve üzme senin hiçbir eksiğin yok çünkü. Umarım her şey istediğin gibi olur 🌸
Çok teşekkür ederm güzel yorumunuz için 😊🥰

Adamin boşanmiş olmanizi sorun edip etmedigini anlayamazsiniz, daha çok yenisiniz zaten.
Sevgili olurken böyle şeyleri pek kimse sallamaz cunku.
Evliliğe uzak bakiyorsaniz neden "evlenirsek sorun olur mu?" Muhabbeti yapiyorsunuz? Her şeyi baştan konuşalim netleşelim kafasindasiniz ama karşi tarafin her agzindan cikanil doğru olmayabilir, sizin her dediginize okey demesi bunlari kabul ettiği anlamina gelmez. Size ok diyip "ikna ederim" ya da biraz takilir gecerim diye dusunuyor olabilir.

Yaşayip goreceksiniz bunlari ama sözlere kendinizi kaptirmayin.

Şuan evet evlilik düşünmüyorum ama ilerisi için varsayım olarak düşündüm oldu da çok sevdik düşündük demek istedim konu çok yanlış anlaşılmış olay çok hızlı gelişti neye ugradigimi şaşırmış durumdayım
Valla ben onu bunu bilemem.
Bildiğimi tek şey erkekler evlenmek isterse gelir seni bulur.
Zaten başından bir iş geçmiş.
Yok cinselik istemem yok bunu istemem demişsiniz ilk bulusmada elini tutuşsun.
Adam kim bilir ne düşünüyordur simdi

Şuan evet evlilik düşünmüyorum ama ilerisi için varsayım olarak düşündüm oldu da çok sevdik düşündük demek istedim konu çok yanlış anlaşılmış olay çok hızlı gelişti neye ugradigimi şaşırmış durumdayım

bakış açın yanlış.
şu an evlilik düşünmüyorsan yaşarsın ve görürsün.
ilerisi için varsayımda bulunmaya gerek yok. sevgili olmak için bu kadar ileriyi beriyi düşünmek saçma.

Ben daha önce evlilik yaptığım için kimseyle muhatap olmuyordum 22 yaşındayım bu çocukla bir senedir bir kaç ayda bir naber nasılsın falan diye konusuyorduk ötesi olmadı arkadaştık bir nevi.. bir kez buluşucaktik ekti beni çok sinirlendim işte bana saygısızlık bu hazırlandım vs özür beklerken üste çıkmıştı engelledim watsaptan 7 ay kadar da sosyal medyayı dondurmustum sadece ınstegram kullanıyordum zaten ve bir süre önce açıp story atmıştım bu çocuğu unutmuştum instegramda da ekli mi değil mi diye duusnmedim cunki hatırlamıyordum konuşmadan önce mi kapattım sonra mi diye bu arkadaşta Ekliymis hikaye mi gördü msj yazdı.. ben de msji görmeden o an hem takipten çıktım hem de çıkardım gerek yok diye baktım yazmış işte çok umursamadım ertesi gün cevap verdim tatildeydim zaten sonra baya sohbet ilerledi şakalar espiriler vs çocukla ilk defa görüştük tüm gün birlikteydik güzel zaman geçirdik avmler yemekler vs kırık yıllık arkadaş gibi konuşup sevgili gibi el ele gezdik. Ben bu arkadaşa daha önce evlendigimden bir senedir bahsetmedim... gerek duymadım eve gider gitmez dank etti bana çocuğa yazdım böyleyken böyle geçmişim kimseyi alakadar etmez ayıp günah birşe yapmadım resmi nikahla evlendim anlaşamadım ayrıldım ilerde oldu da ciddi düşündük sen veya ailen bunu sorun edecekse, başlamadan bitsin dedim çocuk üstünde bile durmadi benim için bir sorun teşkil etmiyor elalem veya başka biri için sorun teşkil ederse yine benim için sorun teşkil etmiyor yasayacak olan benim ben seni tanımayı istiyorum dedi iyi dedim.. buraya kadar güzel olsada kafamda soru işaretleri var bu çocuk hemşire evlilik yaşamamış ilerde meslek yönünden veya evlenmiş ayrılmış olduğum için bir sorun çıkarır diye çocuğa sıcak davranmıyorum bir de aklımda devamlı şu var cinsel yaklaşmaya calisirsa diye en irite olduğum konu bu cunki herkesi fikrine saygı duyarım ama ben sevgili iken cinsellik fikrine sıcak bakan birisi değilim bunu ona da belirttim anlayışla tamm dedi ama biraz tavır yaptı gibi kafam cok karışık kızlar paronya mi yapıyorum bu ilişkinin geleceği olur mu? Çocuğa da sürekli evliliğe uzak baktığımı söyledim sessiz kaldı bu duruma ben mi çok negatif düşünüyorum yoksa yanlıziga çok alıştığım için mi ? Bu şekilde oluyor anlam veremiyorum ( konu yanlış anlaşılmış hemen evlenmek gibi düşüncem yok ilerisi için soruyorum bu ilerisi belkide bir kaç sene sonrası evlilik meraklısı değilim tam tersi tranvalarim olduğu için korkuyorum ama bu şahsın davranış sekilini ve dusunce şeklini beğendim acaba diyorum)
İlk izleniminiz neyse o hep doğru çıkıyor, yani şu an bu endişeleri yaşayıp kendinizi bırakamıyor olmanızın bir sebebi var ve bu doğru bence..

Kuşkularınız varsa demek ki yerine oturmayan bir şeylerde var ama acele etmeyin biraz daha zaman tanıyın elbette..

Daha sonra senin mesleğin yok daha önce evlenip ayrıldın vs derse ve ben bu çocuğa o dönem yoğun duygu hissedersem cook üzülürüm diye korkuyorum
Daha once evlenip ayrilmayi gec ama mesleginin olmamasi senin icin kotu.daha 22 yaşındasın.bu yaşta insanlar okuyor,yüksek lisans düşünüyor, dil öğreniyor.ehliyet aliyor.senin uğraştığın şeylere bak.

Sadece konu özelinde değil genel olarak yaptığınız yorumlardan yola çıkarak söylüyorum ki düzgün bir karar verecek olgunlukte değilsiniz asla. Daha yaşınız kaç okul, eğitim düşünmeniz gerekirken ikinci kez evlilik düşünüyorsunuz ki bir kere buluştuğunuz biriyle. Onda da el ele gezmissiniz, kendiniz bile garipsemişsiniz bu durumu. Kesinlikle görüşmeyi kesin boşanma travmasinin üzerine yeni bir travma daha yaşamayın

Sadece konu özelinde değil genel olarak yaptığınız yorumlardan yola çıkarak söylüyorum ki düzgün bir karar verecek olgunlukte değilsiniz asla. Daha yaşınız kaç okul, eğitim düşünmeniz gerekirken ikinci kez evlilik düşünüyorsunuz ki bir kere buluştuğunuz biriyle. Onda da el ele gezmissiniz, kendiniz bile garipsemişsiniz bu durumu. Kesinlikle görüşmeyi kesin boşanma travmasinin üzerine yeni bir travma daha yaşamayın
😒 yorumları okusaydiniz bu şekilde konuşmazdiniz özellikle evlilik şuan için istemediğimi kpss ye hazırlandığımı aynı zamanda üniversite de okumak istediğimi görürdünüz sadece ilerisi için bahsettim ve evet korkularım olduğu için buraya yazdım daha önce bir evlilik yaptığım için cinsel anlamda herşeye açık biri olduğumu düşünmesinden korkuyorum bu konu da cunki çok ketumum ayrıca insanlar okuyup aynı anda ilişki yürütemiyorlar mi ?? Ben buraya evlilika istemediğimi belirterek bir paylasim yaptım daha yeni tanıştıgim bir adamla evlenecek kadar akılsız biri değilim ki herkes evlilik üzerinden yorum yapmış ben sadece duygusal bir arkadaşlıktan bahsediyorum evlilik uzak bir varsayım

Sosyal medyada story atmak koca aramak mi denek oluyormuş düşünceniz de ki sığlık da beni benden aldı sanırım siz o yüzden kullanıyorsunuz
Shshjd koca aramak demedim cocuga buralardayım haberin olsun süsü vermişsin gibi olmus demek istedim. 15 yasında evlilik yapmıs 22 yasında 2.kez evlilik peisnde dolasan kadın mı bana sıg dusunceli diyor.

X