Bizim olmayan tapu masrafı yüzünden eşimle tartıştık 🤷

Babasının anasının hakkını yiyen de el oğlu değil ya onun babasının kardeşi. Onlar niye babasını kardeşine düşman ediyor yazık değil mi o zmaan onları doğuran da ana değil mi???
İdrak edemiyor işte bizim hakkimizi amcalara yedirdi diye kinliler bende yarın öbür gün iki çocuğunda karşına dikilip bizim hakkimizi halama yedirdin derseler ne cevap vereceksin babanın annene size yaptığını bize reva görüyorsun ama doğru onu gormussun onu uyguluyorsun dicem yani konu aramzda çözüme kavuşmasını için hala çok sinirliyim ve sürekli bizi düşünmediği için ona karşı kuruluyorum

Bu arada bildigim kadariyla altin bileziginiz varsa zaten izin vermezseniz satamaz kadının kisisel mali kabul edilir
Hatta bilezikleri takip fotograf çektirin elinizde size ait olduğuna dair delil olsun
Aklima da baska bir sey gelmedi
Ah ahh ben anlatsam niye böyle yaptığımi.. zamanında eşim ablasindan 100gram bilezik aldı araba almak için. Okadar söyledim altın borç alınmaz benim rizam yok diye aceleye getrdi gitti aldı biz bozdurduk 11bine geri öderken 30bin ödedik bunu ödemeye başlamadan kaza yaptı arabada pert oldu. Bu altınlar bilezik değil eşim pandemide işten çıkarıldı tazminattan gelenle aldık hatri sayilir miktar yani bundada beni dinlemeyip bildiğini okursa ne halin varsa gör bu iki etti çocuklarımın rızkını çöpe attigin diye söyleyeceğim anne babasının yanında bakalm belki onların vicdanı rahatsız olur birzcik ödemesine ses cikarmazsalar

Ah ahh ben anlatsam niye böyle yaptığımi.. zamanında eşim ablasindan 100gram bilezik aldı araba almak için. Okadar söyledim altın borç alınmaz benim rizam yok diye aceleye getrdi gitti aldı biz bozdurduk 11bine geri öderken 30bin ödedik bunu ödemeye başlamadan kaza yaptı arabada pert oldu. Bu altınlar bilezik değil eşim pandemide işten çıkarıldı tazminattan gelenle aldık hatri sayilir miktar yani bundada beni dinlemeyip bildiğini okursa ne halin varsa gör bu iki etti çocuklarımın rızkını çöpe attigin diye söyleyeceğim anne babasının yanında bakalm belki onların vicdanı rahatsız olur birzcik ödemesine ses cikarmazsalar
Yine de fotografini cekin
Elinizde delil.olsun

Altın falan verme açıkça kayınvalidemin durumuna düşmek istemiyorum de Kendiside yanlış yaptığının farkında ki sonrasında kuruyemiş vs soruyor Bu arada tapu masrafı deyip geçme baya tutuyor

X