Bizim olmayan tapu masrafı yüzünden eşimle tartıştık 🤷

Kimse için evladının rızkını harcama eşini ikna etmen gerekiyor yoksa bi kere elinden para çıktımı bu işin sonu gelmiyor
Eşimi ikna etmek pek mümkün değil o kafasında bı olan kurmuş onun olacağına inanıyor ablasida göğüs gerer o benim kardeşim istediğini yapsın istediğini alsın diyecek diye bekliyor salak. Ben kayinvaldemi yuzlemeyi düşünüyorum son noktada baktım benim çocuklarımın hakları gidiyor sen yeni gelin gibi gez bileziklerinle ben çocuklarımın ihtiyaçlarını göreceğim parayı hibe ederim diyip ipleri koparacagim

Maleseff öyle görünüyor
Benim aklıma altınları kurtarmaktan başka bişey gelmiyor.onlar yesin birbirini ama sizin çocuklarının rızkı boşu boşuna heba olmasın.esinizi siz tanırsınız bu altınları kurtarmanın yolu yok mudur ki

Eşimi ikna etmek pek mümkün değil o kafasında bı olan kurmuş onun olacağına inanıyor ablasida göğüs gerer o benim kardeşim istediğini yapsın istediğini alsın diyecek diye bekliyor salak. Ben kayinvaldemi yuzlemeyi düşünüyorum son noktada baktım benim çocuklarımın hakları gidiyor sen yeni gelin gibi gez bileziklerinle ben çocuklarımın ihtiyaçlarını göreceğim parayı hibe ederim diyip ipleri koparacagim
Bunu demeniz saçma olur kimse bunun için altın bozmak zorunda değil. Yeni gelin tabiri hiç hoş değil. Kadının bilezikleri kimseyi ilgilendirmiyor sizinkilerde onları ilgilendirmiyor. Ki anladığım onların verdiği evde oturuyorsunuz. Araçlarını kullanıyorsunuz ilerde gelinim durup dururken bana gelip böyle dese oturduğu evi aracı onlardan alırdım. Ablayada veriyor mu aracı sanmam. Abla bedava evde oturuyor mu ? Sanmıyorum. Birde ölmeyen insanın mallarının çetelesi torunlar tutuyor saçmalığa gel. Beni ne ilgilendirir dedemin malları yahu

Kocanız çok fena diyim baksanıza araba benim falan diyor. Ben ablasının yerinde olsam bı baba onun babası değil ipleri koparır hakkımı alırım. Sizin kocanızın planını söyliyeyim. Tapu parasını ödeyip ordanda ablaya hiç bir şekilde yer vermemek yani ablasını düşündüğünden değil. Şöyle adamları bir kaşık suda boğmak istiyorum erkek ya ablası kim ki mal alsın haspam ya inşallah o kadın mahkemeye ilerde verir söke söke alır. Siz sakın altın vs vermeyin. Hem ablasının hakkına giricek hemde çocuklarınızın zira kp belki malını yiyecek vermeyecek eşinize ne oluyor yani ona mı hesap vericek. Kendini uyanık sanıyor. Ailenizden bir şey kalırsa söylemeyin bile zaten bu adam ilerde bir bok yesede Allahtan miras kalanlardan hak talep edemiyor
Evet evet aynı fikirdeym zaten dediğiniz gibi. Ben ablasıyla daha önce konuştum ablası bana dedi araba babamın oyuzden o arabanın iki tekeri benim gibi düşünün diye bende tabikide hakkin neyse onu alırsın dedim eşimde sahipleniyor satıp yenileyeceğim arabayı dedi bende olmaz bunu satma bu 25binlik araba ablanın hakkı 12bucuk ama benim alacağım araba 80bin ilerde 40bini bana ver diyip açar mahkemeyi görürsün dedim o zamanda yine bana kizmisti ben babamla konusuyorum sizin araba dedi falan demişti ama ablasını ciddiye alan yok ablasida saf değil zaten hakkını almasından yanayım alsinki bizimkinin o mor suratini göreyim ben çünkü parada pulda gözüm yok içimin yağı erir hem ablasida hakkını almış olur ki olacakta bu ilerde

Benim annemde bana para falan sormadı tapu aldı üstüne ilerde bana kalacak aynı sizin gibi. Altınlar eşimle ikimizin ondan habersiz öyle bişey yapamam ama o benim onayim olmadan o tarafa harcamayı düşünüyor. Evet malesef farkindayim altınlar buyuzden çöp olacak işte çocuklarımın hevesleri gerçekleşmeyecek çok sinirliyim ya ☹️

Bence hemen tadilatı başlatın ona ılımlı olun tartışmaya girmeyin bence tamam falan diyin sonra yaz gelmeden hadi yapalım şuraları çocuk istiyor banyoyu da yapalım evimiz güzelleşsin falan tatlı dille girin ama tapu konusunda hak veriyormuş gibi davranın ki ondan yapıyor olmasın, erkekler böyle taktik yapacaksın bence böyle yakmak en iyisi hiç olmazsa evine gider.

Altın yükseldi gel maliyet hesaplayalım banyomuzu nasıl yapsak diyin fotoğraf bulun, evimiz güzelleşecek bak bu da güzelmiş malzemeleri uyguna nereden alırız araştıralım falan dahil edin bi an da mevzulara

Evet evet aynı fikirdeym zaten dediğiniz gibi. Ben ablasıyla daha önce konuştum ablası bana dedi araba babamın oyuzden o arabanın iki tekeri benim gibi düşünün diye bende tabikide hakkin neyse onu alırsın dedim eşimde sahipleniyor satıp yenileyeceğim arabayı dedi bende olmaz bunu satma bu 25binlik araba ablanın hakkı 12bucuk ama benim alacağım araba 80bin ilerde 40bini bana ver diyip açar mahkemeyi görürsün dedim o zamanda yine bana kizmisti ben babamla konusuyorum sizin araba dedi falan demişti ama ablasını ciddiye alan yok ablasida saf değil zaten hakkını almasından yanayım alsinki bizimkinin o mor suratini göreyim ben çünkü parada pulda gözüm yok içimin yağı erir hem ablasida hakkını almış olur ki olacakta bu ilerde
Ailece tuhaflar bence.
Baba hayatta, 25 binlik arabayı biri pay ediyor, diğeri ablasına hiç vermeyi düşünmüyor.
İnsan böyle şeyleri konuşmaya utanır.

Eşinize babası yetmemiş dede malının derdine düşmüş.
Aileye düşkün değil eşiniz paragöz.

Altın falan vermeyin mümkünse.

Benim aklıma altınları kurtarmaktan başka bişey gelmiyor.onlar yesin birbirini ama sizin çocuklarının rızkı boşu boşuna heba olmasın.esinizi siz tanırsınız bu altınları kurtarmanın yolu yok mudur ki
Kaynanama Oğulcu valla aklıma son nokta baktım verecek altınları kvdeme sen yeni gelin gibi gez bileziklerinle ben koluma bile takmadım zarar olmasin diye alın çocuklarımın rizklariyla mal sahibi olun zamaninda babamın sana yaptığını oğlunun bana yapmasına göz yumuyosun ne malmis alın tepe tepe diyeceğim eşimde o arsaya ev yapmak istiyor kvdemle gidip gelirler artık adımımı atmam zaten beni boşanmayla tehtit eder gibi olmuştu bugün oda umrumda hiç değil babam sahip çıkar zaten oda biliyor en fazla çocuklarını anne baba ayrı büyütmeyi göze alır bosanrsada ki kavga etmekten başka bı cacik yapmaz o ayrida bilmiyorum yani anlayacaginiz benim kelimelerimi yanlış anlayıp beni suçlu çıkarıyor dediğim gibi ablasına karşı onu düşman etmek istemekle suçladı beni daha ne diyip vazgecirebilirimki ablaci biride değil böyle yaptığına bakmayın onada hir gür yapar hep

Eşiniz inancli biriyse rizkimizi rizami almadan yedirirsen sana hakkımı helal etmem deyin bence. Geri adım atmayın, eşiniz çok sinir bi adam

Bunu demeniz saçma olur kimse bunun için altın bozmak zorunda değil. Yeni gelin tabiri hiç hoş değil. Kadının bilezikleri kimseyi ilgilendirmiyor sizinkilerde onları ilgilendirmiyor. Ki anladığım onların verdiği evde oturuyorsunuz. Araçlarını kullanıyorsunuz ilerde gelinim durup dururken bana gelip böyle dese oturduğu evi aracı onlardan alırdım. Ablayada veriyor mu aracı sanmam. Abla bedava evde oturuyor mu ? Sanmıyorum. Birde ölmeyen insanın mallarının çetelesi torunlar tutuyor saçmalığa gel. Beni ne ilgilendirir dedemin malları yahu
Tüm bunlardan eşim memnun. Ben arabayı kapılarına kaç defa biraktirdim kullanma benzin masrafı olmasın diye ama beyfendi her seferinde babası olmaz öle gel al dedigi için işine geldi gidip aldı. Ya gerçekten bilmiyorum kaynvalidemde ne kadar Oğulcu olsada benim rizam varmı diye sorar gibi geliyor inşallah sorar yani laf anlatabilsem keşke bunlara gerek kalmasa ablasına karşı zaten bı kinim yok neden arabayı istiyor evi istiyor demem bile hakkı neyse onu alır benim tek derdim çocuklarin üzerine harcamayi bile erteledigim bir mebla yani. Kp dere gelecek tapu masrafi beni ilgilendirmez ama eşim olacak insan atlıyor ortaya işte yoksa 3bilezik değil 10bilezikle gezsin hiç takilmam

Bence hemen tadilatı başlatın ona ılımlı olun tartışmaya girmeyin bence tamam falan diyin sonra yaz gelmeden hadi yapalım şuraları çocuk istiyor banyoyu da yapalım evimiz güzelleşsin falan tatlı dille girin ama tapu konusunda hak veriyormuş gibi davranın ki ondan yapıyor olmasın, erkekler böyle taktik yapacaksın bence böyle yakmak en iyisi hiç olmazsa evine gider.

Altın yükseldi gel maliyet hesaplayalım banyomuzu nasıl yapsak diyin fotoğraf bulun, evimiz güzelleşecek bak bu da güzelmiş malzemeleri uyguna nereden alırız araştıralım falan dahil edin bi an da mevzulara
Biz 550den aldık altını zarar etmemek için bozmamistik. Bu bahsettiğiniz fikri eşim bana gösterdi kendisi asla yapmam almam etmem diyen birisi değil ama bi sinirle olan biten parayı atmaya çalışıyor işte salaklik ediyor yani mal sanki ona geliyormuş gibi peşine düştü bı anda. yani umarım dediğiniz gibi birazdaha yükselirde az zarar ederiz bak ilk zamanki kadar düşük değil diyip ikna etmeye calisirim

Ailece tuhaflar bence.
Baba hayatta, 25 binlik arabayı biri pay ediyor, diğeri ablasına hiç vermeyi düşünmüyor.
İnsan böyle şeyleri konuşmaya utanır.

Eşinize babası yetmemiş dede malının derdine düşmüş.
Aileye düşkün değil eşiniz paragöz.

Altın falan vermeyin mümkünse.
Yaa bu mevzularin üzerine kv dem de siz evlenene kadar yer yurt tantanasi olmazdı bu evde hiç kavga edilmezdi dedi eşimin yanında bana güya ben yapıyorum kavgayı 🤷😀 umarım beni dinler evet babasından para alsa kurusu kurusuna verir güya paragoz değilim der ama araba benim diyor safim

Biz 550den aldık altını zarar etmemek için bozmamistik. Bu bahsettiğiniz fikri eşim bana gösterdi kendisi asla yapmam almam etmem diyen birisi değil ama bi sinirle olan biten parayı atmaya çalışıyor işte salaklik ediyor yani mal sanki ona geliyormuş gibi peşine düştü bı anda. yani umarım dediğiniz gibi birazdaha yükselirde az zarar ederiz bak ilk zamanki kadar düşük değil diyip ikna etmeye calisirim

Benim evlilikten erkekten anladığıma göre ki istemediğim şeyi bile kendi fikriymiş gibi ikna ederim 😂 doğru yol demek ki, bazen o da öyle saçma fikirlerle gelir ki bende tamam hayatım, yapalım bakalım Canım falan derim ararım konuşurum falan tabi haklılar bence de yapsınlar derim. Sonra hep yanında olurum destek veririm ondan çok ilgilenirim sonra ufak ufak olumsuzlukları olumlu konuşmanın arasında işlerim ona kendi fikriymiş gibi vazgeçer 😂 inşallah eşim hesabımı görmez bi gün tüm taktik çöker 😂😂 kavga etsem karşısında dursam inadına yapar iyice beyin uzaklaşır biliyorum. Hatta ben baskın karakterim sohbeti olur bazen senin sözün geçiyordur diye bende derim ben baskın karakterim ama öyle değil eşimin sözü geçer 😂 aslında kendi fikrimi onun fikriymiş gibi onaylatıyorum 😂😂

Eşiniz inancli biriyse rizkimizi rizami almadan yedirirsen sana hakkımı helal etmem deyin bence. Geri adım atmayın, eşiniz çok sinir bi adam
İnançlida hakkımı helal etmiyorumun karşılığını anlayacak kadarmi Allah bilir tobe yarabbim vallahi çok sinirliyim eşime karşı o anlamaz canm hak hukuk helal etmekten anlasa bunu yapacağına bana başta sorar rızan varmı diye

Benim evlilikten erkekten anladığıma göre ki istemediğim şeyi bile kendi fikriymiş gibi ikna ederim 😂 doğru yol demek ki, bazen o da öyle saçma fikirlerle gelir ki bende tamam hayatım, yapalım bakalım Canım falan derim ararım konuşurum falan tabi haklılar bence de yapsınlar derim. Sonra hep yanında olurum destek veririm ondan çok ilgilenirim sonra ufak ufak olumsuzlukları olumlu konuşmanın arasında işlerim ona kendi fikriymiş gibi vazgeçer 😂 inşallah eşim hesabımı görmez bi gün tüm taktik çöker 😂😂 kavga etsem karşısında dursam inadına yapar iyice beyin uzaklaşır biliyorum. Hatta ben baskın karakterim sohbeti olur bazen senin sözün geçiyordur diye bende derim ben baskın karakterim ama öyle değil eşimin sözü geçer 😂 aslında kendi fikrimi onun fikriymiş gibi onaylatıyorum 😂😂
Ayy çok dogruuuu😂😂 evet bende üzerine gitmedim bidaha konuyu kapadım zaten inatlasmasin diye ama eşim anasının gözü ben leb demeden leblebi diyeceğimi değil arkasında ne diyeceğimi bile anlar çakallıkta benden üstün malesef

Bu adam sizi maddi manevi yeterince sömürmüş ve sömürmeye de devam ediyor. Nereye kadar tahammül edeceksiniz?
Kendisinin bosanalim diyene kadar. Ben canımı sokakta bulmadım ben bosnaalim dersem kıyamet kopar yediremez e kadının kıymetini de goruyoruz tvlerde sosyal medyalarda malesef böyle biri çıkar içinden diye korkuyorum yada bilmiyorum kafamda kuruyorum korkudan

X