blendax kokulu şampuan :)

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
mrb yıllardır aradığım ama bulamadığım bir koku var başlıktada belirttiğim gibi hepimizin kokusunu bildiğimiz blendax şampuan kokusuna benzettiğim bi parfüm var kokusunu hep duyarım ama adını bilmiyorum :) bilen duyan gören varsa lütfen paylaşsın benimlee :)

sarı çizmeli mehmet ağa bilin bakalım bu ne.geçen mağazaya bi müşteri gelmiş.deterjan,yumoş ve çiçek kokan parfüm istiomuş bu ona benzemiş

Verdiğiniz cevabı anlayamadım. Sık duyduğum buna benzer bir koku diye tarif etmiş ki anormal bir soru da değil yardımcı olmayacaksanız alay eder gibi cevap yazmanın anlamı yok.

Dupont, Miracle, Dancing Lady, Pure Poison, The Beat olabilir. Bunlar şampuan kokusunu andıran parfümlerden...

mrb yıllardır aradığım ama bulamadığım bir koku var başlıktada belirttiğim gibi hepimizin kokusunu bildiğimiz blendax şampuan kokusuna benzettiğim bi parfüm var kokusunu hep duyarım ama adını bilmiyorum :) bilen duyan gören varsa lütfen paylaşsın benimlee :)

bargello ya git ve marc jacobs lola ve victor and rolf flower bomb u dene..ikisinden biri aynen dediğin gibiydi sanırım lolaydı denersen görüşleriniz yaz :)

Verdiğiniz cevabı anlayamadım. Sık duyduğum buna benzer bir koku diye tarif etmiş ki anormal bir soru da değil yardımcı olmayacaksanız alay eder gibi cevap yazmanın anlamı yok.

Dupont, Miracle, Dancing Lady, Pure Poison, The Beat olabilir. Bunlar şampuan kokusunu andıran parfümlerden...
canım benim çok teşekkür ederim bunlara mutala bakacağım:KK16:
bargello ya git ve marc jacobs lola ve victor and rolf flower bomb u dene..ikisinden biri aynen dediğin gibiydi sanırım lolaydı denersen görüşleriniz yaz :)
yarın ilk işim bunları denemek olacak kızlar çok teşekkür ederim:KK16::KK16:

escada sexy graffiti, escada tropical punch, escada rock in rio, estee laider brasil dream, issey miyake vital, dkny be delicious,nina ricci nina,paco rabanne ultraviolet, estee lauder pleasures, ralph lauren ralph deneyebilirsin..liste biraz uzun oldu..

Watsons ta revlon markanın Charlie red,diye bi parfümü var buram buram blendax kokuyor hemde nefis 60 liraya

X