Bohem Giyim Tarzi Hakkinda Düsünceleriniz....

Ofis ortamında ben böyle giyinemiyorum mecburen
ama hamileyken ne güzel kullandım hamileliğimi hep böyle giyindim ofiste ne güzel :KK1:
Evet yazın özellikle daha da güzel oluyor ama kışında giyebiliyorsunuz bir ceket veya çizme ,bot vs kombine edebilirsiniz.

Son düzenleme:
al canım ya bence erteleme içinden geliyosa... ,istediğin şeyi istediğin zaman alıp giy tabi eğer bütçeni çok zorlamıyorsa ki bu tarz zaten salaş bir tarz ,zorlayacağını sanmam sonuçta eğer bu tip kıyafetler pahalı ise bu stilin ruhuna uymaz zaten..

Lake o kadar motive ettin ki beni simdi tesekkür ederim :) Evet yaaaa... dedim birden sesli sesli :) Dogru söylüyorsun. Martta Türkiye`ye dönünce taksim pasajlarina ugrayayim, eminim karistira karistira bir sürü sey bulurum :) Senin bildigin baska yerler de varsa bana yaz olur mu? :KK53:

Son düzenleme:
Lake o kadar motive ettin ki beni simdi tesekkür ederim :) Evet yaaaa... dedim birden sesli sesli :) Dogru söylüyorsun. Martta Türkiye`ye dönünce taksim pasajlarina ugrayayim, eminim karistira karistira bir sürü sey bulurum :) Senin bildigin baska yerler de varsa bana yaz olur mu? :KK53:

Bakırköy' de de hem bohem tarz hem de etnik kıyafetler satan mağazalar var.

Son düzenleme:

valla taksim pasajlarında illa ki bulursun canım aklıma şu an başka bi yer gelmiyor ama gelirse yine bu topiğe yazarım.:)
Gelince mutlaka al,giy ya ,zaten kaç günlük dünya şu elbiselerden almak giymek istemişsin ne var bunda ,sen giy, kim bakacaksa da baksın,kimseyi de umursama,kimsenin beğenmesine gerek yok.Benim giyim tarzımı da kimse beğenmez ,daha bi de yakınımdaki yüzsüzler gelip söylerler ay bu ne diye,ben de sen beğen diye giymiyorum zaten derim.Sokaktaki adam da zaten illa bakacaksa sen ne giyersen giy bakacak bişey bulur.

Ofis ortamında ben böyle giyinemiyorum mecburen
ama hamileyken ne güzel kullandım hamileliğimi hep böyle giyindim ofiste ne güzel :KK1:
Evet yazın özellikle daha da güzel oluyor ama kışında giyebiliyorsunuz bir ceket veya çizme ,bot vs kombine edebilirsiniz.

Dogru aslinda hamilelik süreci icin de oldukca sik ve rahat bir giyim tarzi :) Hic aklima gelmemisti. Olsun ofis disinda giyince daha bir özel tadi olur sizin icin, özlettirir kendini :)
Aslinda ben hep yazlik koydum ama kislik da cok güzel modeller var...

yalnız bu eklediğin resimlerdeki kıyafetler bohem tarza göre bir tık daha frapan. ancak mağazalarda gerçek bohem tarzına uygun kıyafetleri seçebilirsin interneten almanı önermem.

Tam yaza uygun hakikaten :KK16: Hadi gel yaz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Ay beni heyecanlandırdın daha kışın ortasında :KK31:

ya ben kışlık kıyafetleri daha çok seviyorum hayal ya ,sandalet falan giymeyi sevmem pek.Ama yaz mevsimini özellikle akşamlarını çok severim:21:

Haklisin Lake, tamam Istanbul`a gelince gidip kendi istedigim tarzda kiyafetler alacagim :) Üc günlük dünya cidden. O zaman taksim pasajlarina ve cincikk in dedigi gibi Bakirköy`e de bakacagim!!! :)

Cincikk bu arada haklisin buradaki fotolarin bazilari tam yansitmiyor bohem stilini bulamadim ama internette daha normallerini:KK66: Yok yok internetten almayacagim haklisin, geze toplaya almam lazim :) :)

özellikle ikizler ,ikizler etkili kadınlar ve yengeç kadınları çok tercih ediyor

X