Bonusun annesi için plazma bağışı (covid 19)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam canım ben yine de duyuracağım yarın gruplarımda. Çok çok geçmiş olsun, inşallah tez zamanda şifa bulsun. Şu an durumu nasıl annenin.

Yoğun bakımda ama entübe değil ancak yarın öğrenicez plazmaya bugün başladılar mı diye.

Yoğun bakımda ama entübe değil ancak yarın öğrenicez plazmaya bugün başladılar mı diye.
İnşallah yarın güzel haberler almak nasip olsun canım,dualarımız annenle. Müsait olursan bize de haber ver.

Allah şifa versin inşallah çabucak toparlanir. Buralarda yeniyim, kimseyi de tanimiyorum ama inanin dualarim sizinle olucak. Allah yardimcisi olsun, hem annenizin hem de tum hastalarin.

İnşallah iyi haberlerini alırız bugün bonusum
Bizimde kriterler uymadı mağlesef. evde benden başka diğer kan gurupları 0 + kızılaya danışmak lazım ben hastalığı geçirdim bilgilerim şudur ben versem işe yarar mı diye.....

Yardimci olmayi cok isterdim ama sartlarn hicbirini tasimiyrm. Rabbim sifa versin

Hamilelik geçiren kadınların plazma bağışı yapamayışının sebebi hamilelik sırasında geliştirdikleri HLA antikoruymuş.

Eklentiler

• IMG_20201204_083357.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20201204_083442.jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 53
umarım inşAllah en kısa zamanda bulunur.
annenize ve bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum.
çok geçmiş olsun.

Ahhh elimden gelse keşke ama arkadaşlarıma da haber vericem uygun olan olursa haber veririm

Merhaba bir arkadasimin da babasinin plazma.tedavisi icin kan lazim oldu bundan 2 gun once kendisi ankarada hastanedeydi esim onun adina kizilaya verdi ancak sadece istanbuldaki kartal marmarara bolgesi kan merkezinden kabul ettiler ankara icin sizin babaniz istanbulda mi yatiyor hastanede , eger 2 gun once vermis olmasaydik biz verebilirdik sadece size dedigim.bilgiyi hatirlatmak icin okudum acil sifalar dilerim

Bonus cum geçmiş olsun umarım en kısa sürede bulabilirsiniz .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…