Borç vermeyen arkadaş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşağılık kompleksinizi bir an önce yikip kendinizi kanıtlama çabasına artık girmeyi birakirsiniz umarım biraz ozguvenli olun daha iyi gelecektir iyi aksamlar 🥰
Yeterince özgüvenim var. Tatile giderken borç istemeyi özgüven sanmıyorum. Kendi parama güveniyorum. İyi akşamlar.

ııyyy,uslubu bozuk birisine fazla bile cevap vermisim bu nasıl varosluk kokan bir yorumdur boyle bebe falan tuylerim diken diken oldu sorumdan uzaklasip diger sorulara senaryo uydurursan sevinirim seni benim sorumda bu kadar rahatsız eden şey beni mutlu eder acikcasi rahatsizlik verdiysem ne mutlu bana hadi çavvv
İnsanlara saçmalama hede hödö diyen birinin üslup yorumu bana değmeden geçer ben bu cevabı verecek cevabınız yok çirkefliğe vuruyorsuz anlıyorum demek ki haklıymışım siz 300-500 için kendinizi rezil etmeye devam

Ya benim hayatımda senin yerin nedir sen kimsin de benim hayatim hakkinda boyle ucuz senaryo kurabiliyorsun senaryo kura kura her şey yalan gelmeye başlamış git bir terapi al sorumdan da uzaklaş hadiii
Bu cümlelerle sorduğumuz şeyler ne alaka ? Cevap bulamadıkça iyice sapıttın sen artık , ucuz senaryo dediğin şeyin vasat altı oyuncusu sensin gerizekalı senin gibi hasta birinden de tavsiye almayalım ya kes

İnsanlara saçmalama hede hödö diyen birinin üslup yorumu bana değmeden geçer ben bu cevabı verecek cevabınız yok çirkefliğe vuruyorsuz anlıyorum demek ki haklıymışım siz 300-500 için kendinizi rezil etmeye devam
Ay ben seni rezil etmişim ne 300ü ne 500ü bana nasıl gelinirse oyle geliyorum insanlara sizin yaptiginizi bir baskasi size yapınca ağlamayın

Arkadaşlar benim bir yıllardır gorustugum cocukluk arkadasim var,bu arkadasimla cok para sıkıntısı yasamaya basladim ve asiri sinirlerimi bozmaya basladi bu konu. Mesela beni bir yere davet ediyor,param yokken paramin olmadigini soyluyorum inanmiyormus gibi küsüyor trip atıyor,ve paramın olmadigini bile bile tekrar bir yerlere davet ediyor hiç hani tamam bir kahve ismarlamasın onu da istemem kesinlike ama hem kendi cagiriyor, bari borç vereyim gel sen bana sonra ode falan demiyor param yok dedigimde de konuyu geçistiriyor duymamazliktan geliyor bunu çok kez fark ettim. Bu arkadasimla biz bir yere gidicektik plani yaptık yeni martin sonlarına dogru,hatta kendisi biraz pahali bir otel gosterdi hani o kadarina yetmeyecegini söyledim ona ragmen bana surekli daha pahalı seyler suraya mi gitsek buraya mi diye soruyor dalga geçiyormuş gibi ben para ayarladım bu aralar sıkışıgım normalde kimseden ne borç isterim ne parasız gezerim ama yine de fazladan bulunsun diye ondan 500 lira borç istedim 10 gün sonra ödemek için 1 ay bile degil ki borcuma çok sadigimdir. Bir kredi kartı ekstreme bakayım dedi tamam dedim ama mutlaka haber etmesini soyledim iki gün geçti haber etmedi haber etmedigi yetmezmis gibi beni yemek yemeye davet etti bile bile ben kabul etmedim tabiki de para ayarlamaya çalışıyorum diye kendisi bu gun 11 bin lira borç odedim bu ay sıkısıgım yazmis birden bire başka bir konu konusurken bana duyurmaya calisti galiba hiç demedi bile ya ben sana borç veremiyorum sıkısıgım diye asla bir şey demedim ama bir insan sıkısıgım deyip borç istedigimi bile bile daha neden bir yerlere davet eder ki dalga geciyormus gibi gelmeye basladi artik bana ki buluşmayinca da neden gelmiyorsun aramıyorsun sormuyorsun diye sürekli trip atıyor fakat çok kez yüzüne vurmama rağmen o kadar anlamamazliktan geliyor ki sizce bu kişinin amacı ne ya gerçekten mi anlamiyor bilerek mi yapıyor anlamadım bilette aldık artık iptal de edemem ama o kadar tadim tuzum kaçtı gitmek istemiyorum ki hep ben abartıyorum diye düşünüyordum fakat hiçte abartmadigimi fark ettim siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ya ne yapabilirim
Belki arkadaşınız borç vermeyi sevmeyen birisidir. Çünkü en baştan borç vermese gül gibi anlasacağı arakadaslariyla sırf borç verdigi için sorun yaşayan bir sürü insan var.
Ben ve eşim kimseye borç vermiyoruz, paraya ihtiyacımız olduğunda da ailemizden istiyoruz ve yine sadece ailemize borç veriyoruz. Ben bu güne kadar kime para veridiysem o parayı geri vermemek için kırk takla atıldı. Resmen paramın dilencisi oldum ama artık kafam rahat. Arkadaşlarımla da aram hiç açılmıyor:)
Arkadaşınız da bu kafada olabilir.

Bu cümlelerle sorduğumuz şeyler ne alaka ? Cevap bulamadıkça iyice sapıttın sen artık , ucuz senaryo dediğin şeyin vasat altı oyuncusu sensin gerizekalı senin gibi hasta birinden de tavsiye almayalım ya kes
Ayyy nasıl iyice cirkinlestin ve kaliten düştü farkında mısın gücün yetmeyince hakaret başvurmanı anlıyorum fakat cümlelerine dikkat edersen sevinirim hakaretlerimizi değil de beyinlerimizi kullanalım

Ay ben seni rezil etmişim ne 300ü ne 500ü bana nasıl gelinirse oyle geliyorum insanlara sizin yaptiginizi bir baskasi size yapınca ağlamayın
Tam olarak nerede rezil ettin ? Biz en son senin cevap vermemek için sağa sola havlamanı izliyorduk da az ötede kudur

Ayyy nasıl iyice cirkinlestin ve kaliten düştü farkında mısın gücün yetmeyince hakaret başvurmanı anlıyorum fakat cümlelerine dikkat edersen sevinirim hakaretlerimizi değil de beyinlerimizi kullanalım
Kendine cevap yazdın sanırım çünkü soru soran biziz cevap bulamadıkça hırlayan sensin

Tam olarak nerede rezil ettin ? Biz en son senin cevap vermemek için sağa sola havlamanı izliyorduk da az ötede kudur
Çok çocukcasın gerçekten iyice kaliten düştü bu kaliteye inmem mümkün değil sorunu kayda değer bulmadımmm cevapta vermedimmm bu kadar basitt sana açıklama yapma gibi bir zorunluluğum da yokkk

Borç isteyebilmek bile bir ozguvendir,fakat siz her yasadiginiz olayda kendinizi şöyle böyle hissetmeyi bırakıp biraz ozguvenli olun lütfen iyi akşamlar 🥰

Bence hiç değil ya Ayda emin misin insanlar 40 yılda bir ister ve utanıp sıkıldığı birşey bence arsız olup otlakçı tipler var ama özgüvenli değil sülük olarak gözüküyorlar canım 🤭😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X