Borç vermeyen arkadaş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Paranın enteresanlığını geçtim mantıklı tek bir cümle kurmak yerine onu geçin bilmiyorum o an öyle yapmak içimden geldi istedim , o an hesap edemedim sanırım vs dese yine insanlığına verilir ama resmen kendini rezil ettikçe etti sırf cevap vermemek için saçmalamakta sınır tanımadı önce sağa sola saldırdı cevabını alınca da biz saldırmışız moduna girdi çok ilginç bir hasta
Ahahahah bunu kafasında senaryo kurup arkadasimi denemek için 500 lira istedigimi düşünen birisi mi soyluyor? Paronaya düşünceleri olan birisi için fazla iddialı yorumlar

Niye saatlerdir 500 TLyi tartisip duruyorsun arsız arsız yorum yapmani istemedigim halde demek ki senin için büyük bir rakam cimrilikten başa bela 😂
Parası neyse vereyim de kes istersen , daha yazılanı bile algılayacak kapasiten yok kendi çapınla laf sokmaya çalışıyorsun ama olmuyor sadece komik duruyorsun bizde sana aynı haltı anlatıyoruz ne 500 tl miş be rezil etmişsin kendini var olan paran için utanmadın mı hiç diyoruz
2. Kez söylüyorum senin isteklerin umrumda bile değil neye yorum yapıp yapmayacağımı senin kıçı kırık istediğin değil benim keyfim belirliyor

Burda herkese laf anlatmaya uğraşma :) biri bu tarz bir yorum yaptığında diğerleri de aynı şekilde linçlemek için uğraşır.

Konuya gelince ben arkadaşınızın hoş davranmadığını düşünüyorum. Param yok dediğinizde ben ısmarlarım demiyorsa bile sıkışık olduğunu bildiğim arkadaşıma ben kendim para gönderirim sormasına gerek kalmadan . Aynı şekilde bende sıkışık olduğumda arkadaşlarım bana gönderir. Arkadaşlığınızı gözden geçirin.
İnan laf anlatmaya calismiyorum sorularini kayda değer bulmayip cevap vermedikçe kudurup ısrarla cevap bekleyip vermeyince bir cevabım olmadigini düşündüler üstüne ustelik yorumları okuduysan biraz anlarsın kovuyorum kovuyorum gitmiyorlar o kadar arsızlar ki

Parası neyse vereyim de kes istersen , daha yazılanı bile algılayacak kapasiten yok kendi çapınla laf sokmaya çalışıyorsun ama olmuyor sadece komik duruyorsun bizde sana aynı haltı anlatıyoruz ne 500 tl miş be rezil etmişsin kendini var olan paran için utanmadın mı hiç diyoruz
2. Kez söylüyorum senin isteklerin umrumda bile değil neye yorum yapıp yapmayacağımı senin kıçı kırık istediğin değil benim keyfim belirliyor
Bu benim sorum seni kovuyorum ve gitmiyorsun örselenmek hoşuna mı gidiyor 😂

Ahahahah bunu kafasında senaryo kurup arkadasimi denemek için 500 lira istedigimi düşünen birisi mi soyluyor? Paronaya düşünceleri olan birisi için fazla iddialı yorumlar
Doğrusunu anlat buyur tabii varsa 4 sayfadır cevap vermemek için kendini yırtacağına buyurup söyleseydin doğrusunu ama yok ki

Doğrusunu anlat buyur tabii varsa 4 sayfadır cevap vermemek için kendini yırtacağına buyurup söyleseydin doğrusunu ama yok ki
İçim sisti bayıldım artık cidden gitsene sen ya sıkıcı olmaya başladın,kayda değer soranlara cevap verdim anlattım dört sayfadır sırf soruna cevap vermedigim için kudurup cevabım olmadigini düşünüp kendini örseleyen daha yetmezmis gibi benim hayatımla ilgili senaryo kurup linçlemeye çalışan sensin sana ne kendimi anlatmakla ugrasicam çok merak ediyorsan gidersin bir ve ikinci sayfaya güzel güzel anlattıklarım var onları okursun anlar mısın bilmiyorum ama 😂

Tatil planı yapacak bütçesi varsa parası da vardır nasıl olsa diye düşünüyordur muhtemelen. Ben olsam düşünebilirim. Hani bazı insanlar olur hep yoktur ama heryere de gelirler. Biraz da söylemler ve eylemler birbirine uyum sağlamalı.

500lira bu devirde tatil bütçesi ayırabilen biri için komik bir rakam ayrıca. Size inanıyorum yanlış anlamayın ama muhtemelen sizi ciddiye almamıştır. Ayrıca tatilde illaki ekstra çok masraf çıkıyor o yüzden siz esnekliği biraz fazla tutun derim. Sonra iyice borçlanabilirsiniz.

Sizi anlayamıyorsa eğer zaten arkadaşınız olmamıştır. Son olarak borç işi prensip meselesi ben de vermem kimseye. Bağış yaparım daha rahat ederim net.

Ayyyy toxic kitleye maruz kaldım ablacım anlamadiginiz yarım yamalak okuduğunuz seylere bilirkişi raporu koymaktan vaz geçin artık. Kimse kimseye borç vermek zorunda degil,kimseyi de oyle bir seye tabi tutmuyorum borç istemeye de öcü gozuyle bakmaktan da dünyanın en kötü en iğrenç şeyi gibi görmekten de vazgecin herkes sizin arkadaslariniz gibi borcuna sadiksizlik yapmıyor benim kizdigim nokta verip vermemesi degil ben haber vermesini beklerken onun bana mutlaka haber edicem diyip haber etmemesi söylememesi
Vermek istememiş, açık açık hayır veremem demeye çekinmiş işte nesini anlamıyorsunuz. İlla yüzünüze hayır vermicem mi demesi lazım. İpuçlarını takip etseniz cevabı bulabilirsiniz.

Ya siz ne anlatiyorsunuz hic bir sey anlamıyorum benim konumun gram borçla alakası yok,borcun verilip verilmemesi de değil kimseyi de tabi tutmuyorum derdim borçta değil siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya cikin biraz oksijen alın dusunemeyecek hale gelmissiniz bu toxiclik iç daraltici biraz terapi alın bir şey yapin hayat böyle gitmez okuduğunuzu anlayın biraz borç borç borç takmissiniz borca benim anlatmak istedigimle gram alakası yok ama nasıl oluyorsa o kadar paragrafta algıda secicilik yapip borcu gozunuze kestirmissiniz anlamak istediginiz gibi anlayip gereksiz duyar kastiginiz yetmiyormuş gibi bir de kendinizi konunun borç olduğuna inandirmis kafanızda senaryo kurmussunuz bu nasıl itham boyle ya keşke biraz anlama yetisine sahip olsaydınız da kendi gözünüzden değil yazanın gozunden bakabilseydiniz
Konu başlığı borç vermeyen arkadaş değil mi ben mi yanlış okuyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X