Tüp Bebek Merkezleri Boş folikül sendromu

Merhaba

Benimde 2 seferdir folikulum bos çıkıyor. 1 tane dondurulmuş embriyom var. Transfer için birkaç tane toplamaya çalışıyoruz.

Bugün opu işlemim vardı. Bos çıktığını duyduğumda çok üzüldüm. Burada yazılanlar bana umut oldu. Klomen fikri güzel geldi bana da. Tedaviyi nasıl oldunuz? Catlatma iğnesi oldunuz mu operasyon öncesi? Igneniz hangisiydi? Kac mm de alındı? Pazar gunu doktorumla konusacagiz. Yeni tedavi icin klomenden bahsedecegim. Geri donus yapabilirseniz cok mutlu olurum. Simdiden cok teşekkür ederim.

Tekrar denediniz mi benim de yaşım 28 iki kez toplanıldı 32 yumurta oluştu ama hepsi boş genetik temiz ama doktorum yaratılışın böyle yapabileceğim bisey yok dedi ama ben hala bi umut araştırıyorum

Arkadaslar fonksıyonel tıp doktorlarıyla gorusup fıkır alabılırsınız bırde
Hem tıp doktoru hemde ekstra egıtım alarak butuncul tıp hekımı oluyorlar.bır hastalıga sadece o bolge odaklı degılde vucuda tum bakarak sorunu cozmeye calısyorlar .en azından fıkır almaktan zarar gelmez.
Bende ole bır doktorla gorustum hucre saglıgımın kotu oldugunu dolayısyla verılen hormonun hucrenın ıcıne gırmedıgı ıcın folıkulun bos cıkabılcegını soledı.bır sayfa tahlıl yaptırdım.ona gore redavı planı hazılradı .5-6aylık bır surec sonuc olumlu olurmu bılmıyorum ama sureklı tup bebege aynı ılaclara odeme yapmaktansa bunu tercıh ettım.
Googleden aratırsanız fonksıyonel tıp doktorları gorunuyor her ılde olmayadabılıyor .

Merhaba benim de boş folikül çıkıyor siz iranlı bir dr delildiniz yıl 2021 üzerinden 3 yıl geçmiş gittiniz mi bir fayda gördünüz mü acaba benimle paylaşırmısınız lütfen mail adresimden özelde cebimi de yaxabilirim

Merhaba aynı sorular benim de kafam da var ve yaş 43 birinde boş çıktı diğerinde de biri boş diğeri olgun değil denildi siz o zamandan beri ne yaptınız acaba bilinçli biri olarak gördüğüm için size sormak istedim

Mrb canım ben Ocak ayinda yumurta toplama işlemi yptrdm ve. Benim de boş çıktı 3 Mayıs tekrar gitcem inşallah bu sefer boş çıkmaz bende. Neden olduğunu bilmiyorum araştırıyorum ve korkuyorum.

merhabalar güncel olarak tedaviyle alakalı süreciniz nasıl oldu? Ben de benzer bir süreç yaşıyorum. 25 yumurta toplandı ve hepsinin gv olduğunu, sağlıklı doğum oranının düşük olduğunu söyledi doktorum. Bundan önce 2 düşük yaşadım 7 haftalıkken, bununla alakalı olabileceğini söyledi.Olumlu sonuç alan var mı?

X