Boşa mı umutlanıyorum? Fikirlerinize ihtiyacım var

O bahsettiğim koku hala burnumdan gitmedi burnumda hep kötü kokular var
Canım hayırlı olsun öncelikle belirtilerin arasında ayaklarında yanma oluyor muydu ve vücutta ani sıcak basması gibi bişeyler de oluyor muydu uyku uyuyamıyorum üç dört gündür bu yüzden ben bende de hafif pko var 40-45 gün arası oluyor reglim daha da 15-20 gün var ama psikolojik olarak vücudumu dinleyip duruyorum galiba çok erken daha ayaklarım felan neyden oluyor böyle kafam karma karışık

Canım öncelikle hayırlı olsun bebeğin benimde bat 29 Aralık bir haftadırda sağ sol kasığıma batma gibi ağrı oluyor göğüslerim şişti ve uçları kaşınıyor üç gün kaldı bata sanki hafif hafif bir sancı da geliyor içim kıyılıyor gibi oluyor adet mi olacam yoksa hamilemiyim bilmiyorum iki buçuk yıllık evliyim bende her ay heveslenip test yapmaktan yoruldum o yüzden bu ay adet geçmeden yapmicam diye söz verdim kendime başka belirtin oldu mu senin

Canım benim ayaklarımda yanma ilk başlarda olmadı hiç ama öğrendikten bi kaç gün sonra bi gece çok yandığını hatırlıyorum

Sağol canım benim sadece ilk mesajda yazdığım belirtilerim oldu başka bir belirtim olmadı allah sana da nasip etsin inşallah

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun.. Bi tesadüf oldu şuan :) daha bugün akşam bi arkadaşımla görüştüm onun bir yakınında pco varmış.. 5 yıldır cocuklari olmuyormuş, corona atlatmiş, ne gibi bir ilgisi var bilmiyorum ama corona vucut sistemimizde bazı yerleri bozarken, bazı yerlerde yenileme fln oluyormuş galiba.. Corona atlattiktan hemen sonra hamile kalmış, yine bu hamile kalan arkadaşin bir yakini da corona atlatmis, ve onda da pco varmış, onda da adet döngüsü düzene girmiş..Biraz hikâye gibi oldu ama :)) bugun duyduğum şeyi paylaşiyorum.. Tabi coronadan hamile kaldi diye bir mantik olamaz ama, vucut sisteminin işleyişiyle alakali boyle ufak tefek prüzler varsa, corona bu sistemi bozduğu için, panzehir gorevi goruyor olabilir pco cok mühim bişey değil, İnşaAllah senin icinde hayirlisi olsun hakkinda, güzel haberler alirsin inşaAllah en kisa zamanda..

Yada soyle bisey oluyodur ,insanlar Corona ya yakalaninca korkudan hamile lik dusunmuyodur o zaman larda.Hani hep derler ya, kafadan bu dusunceyi attigimiz ay hamile kaldim diye.

Canım o güzel haberi aldım bu yaşadıklarım evet hamilelik belirtisiymiş şuan hamileyim pazartesi kalp atışını duymaya gideceğim inşallah

Canım o güzel haberi aldım bu yaşadıklarım evet hamilelik belirtisiymiş şuan hamileyim pazartesi kalp atışını duymaya gideceğim inşallah
Yaaaaa çok sevindimmmm :)) 2 gun icinde aldigim 3 benzer olay Allah sağlicakla doğup, kucagina almayi nasip etsin inşaAllah

Canım benim uykularım çok huzursuzdu sıcak basıyordu üşüyordum ve ishal kabız oluyordum dengesizdi yani düzenim sonra akıntım çok oluyordu sonra test yaptım ve böylr öğrendim

Bendede gogusde agri ve sislik var ustelik adetim 8 gun gecikti ama testte neqatif cikti

PCO olduğunu duyunca hamile olmana daha çok sevindim Allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

Ablacım merak ettim sonuc nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…