Boşanıyorum maalesef

Cordelia

❤️ Kırmızı Takım ❤️ kaptan @uranüs35 ❤️
Pro Üye
22 Ocak 2013
41.255
209.018
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kim-hakli.1084256/

Daha önce yukarıdaki konuyu açmıştım.
3 hafta önce evden ayrıldım. Bugünde avukata vekalet verdim. Anlaşmalı olsun dedim. Yarın eşimle konuşacak. Boşanmayacaksın diyenler olmuştu. Neyse boşanıyorum. Kafam kazan gibi.
Sanki herşey kötü gidiyor. İyi değilim ben.

Güncel 1:
Az önce beni aradı. Avukat aramış onu. Anlaşmalı boşanmak istemiyor. O not ne olacak dedim. Not bende çıksa öldürürmüş. E sende çıkınca ben ne yapmalıyım dedim. Senin sorunun bu. sen kadınsın kendini benle bir tutma dedi. Ben kadın erkek bilmem insan insandır dedim. Eşitiz dedim. Avukatı arayıp boşanmayacağım diyecekmiş. Anlaşmalı boşanmaya ikna edemezsem çekişmeli olacak.

Son düzenleme:

3 hafta önce evden ayrıldım. Bugünde avukata vekalet verdim. Anlaşmalı olsun dedim. Yarın eşimle konuşacak. Boşanmayacaksın diyenler olmuştu. Neyse boşanıyorum. Kafam kazan gibi. Sanki herşey kötü gidiyor. İyi değilim ben.

Eski konunu da biliyorum yorum yapmıştım
Bu süre içinde eşinle konuşmadınız mi seninle iletişime geçmeye saçmalıklarını telafi etme gayreti olmadı mi?

okudum şimdi konunu
nedense eşinin düzelmeyeceğini, sözünü yiyip eve döndüğün için şu yaptıklarının mislini senden çıkaracak diye düşünüyorum
hakkında hayırlısı olsun
iyi düşün
başka sıkıntınız var mıydı?

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, umarım kısa sürede toparlanırsınız.

Eski konunu da biliyorum yorum yapmıştım
Bu süre içinde eşinle konuşmadınız mi seninle iletişime geçmeye saçmalıklarını telafi etme gayreti olmadı mi?
En son cebinde not bulmuştum
Eski konunun 18. Sayfasında yazdım. Konuştuk. Beni suçluyor. Ben küfür konusunda hatalıydım diyor. Sonra sende içki içip gelince surat yaptın diyor. Aldatma küfür dışında herşey konuşuluyor.

okudum şimdi konunu
nedense eşinin düzelmeyeceğini, sözünü yiyip eve döndüğün için şu yaptıklarının mislini senden çıkaracak diye düşünüyorum
hakkında hayırlısı olsun
iyi düşün
başka sıkıntınız var mıydı?
Eve dönmek mi anlamadım

En son cebinde not bulmuştum
Eski konunun 18. Sayfasında yazdım. Konuştuk. Beni suçluyor. Ben küfür konusunda hatalıydım diyor. Sonra sende içki içip gelince surat yaptın diyor. Aldatma küfür dışında herşey konuşuluyor.

Aslında konuşmuyor sadece zaman kaybediyormuşsun gibi geldi

Bence herşey daha güzel olacak inanın bir kadın asla ama asla asagilanmayi haketmiyor siz doğru olanı yapmissinz elbette yuvanın dağılması yeni düzen yasanmisljk zor ama sonra iyiki diyeceksiniz
Haklısınız. Biz çok yıprattık ilişkimizi. Bende iyi ki diyeceğimi düşünüyorum. Şuan berbat haldeyim.

Geçen konunuzu yeni okudum.. bir adam bir hata yaparda üstünü kapatmak için eşine yüklenir , sırf kendi konusu ortaya çıkmasın diye. İyi dayanmışsınız.. Kafanız hiç kazan olmasın.. insan boşandığına ağlamaz zaten , anca nelere sabrettiğine , yaptıklarına gördüğü nankörlüğe ve su istimal edilen iyimserliğine ağlar.. sizde ağlıyacaksınız tabiiki ben şunları şunları yaptım neden haketmediğim halde bunları yaşadım diye , ama o kocam dediğiniz yük bir insin sırtınızdan biraz zaman geçsin herşey güzel olacak.. siz güçlü bir bayansınız, erkek olmasada bir kadının nasıl güçlü olabildiğini , ilk darbede yerle bir olmadığını hem kendinize hem o adama hatta herkese kanıtlayın.. işinize dört elle sarılıp kendinize ve sevenlerinize örnek olun..

3 hafta önce evden ayrıldım. Bugünde avukata vekalet verdim. Anlaşmalı olsun dedim. Yarın eşimle konuşacak. Boşanmayacaksın diyenler olmuştu. Neyse boşanıyorum. Kafam kazan gibi. Sanki herşey kötü gidiyor. İyi değilim ben.
Başınıza gelenlere üzüldüm geçmiş olsun ama bazen geldi mi üst üste gelir sonra hepsi birden gider. İçinizi ferah tutun sahip olduklarınızı düşünün. Eşinizin statüsünü bilmiyorum ama bence sizin konumunuzu kompleks yapmış gibi duruyor. Bu kadar saçma bahanelerden hakaret işitmeniz, su basması gibi ufak tefek sanssizliklardan daha vahim bir durum. Böylesine hastalık derecesinde kıskanç adamın çalışan kadınla işi ne? Üstelik karısı müdür ve onlarca çalışanı var. Yani kocanız kendisiyle çelişen bir hayat yaşıyor. Sizinle devam ettikçe daha da fena olucak. Cebindeki not olayını anlamadım birşey mi karıştırıyor? Günahı boynuna "kişi kendinden bilir isi" demiş atalar

Eski konunuzu simdi okudum, inancli bi insan degilim ama bence kurtuldugunuz icin sadaka falan verin.

Kadinlarin (aslinda tum insanlarin), hele ki kendi ayaklarinin uzerinde duranlarin herhangi bir asagilanmaya, hakarete, psikolojik siddete boyun egmesini dogru bulmuyorum; cunku bu bir iskence sekli.

Ben avukatim, sizin yerinizde olsam bir de hakaret ve iftira sucundan suc duyurusunda bulunurum

Eski konunuzu simdi okudum, inancli bi insan degilim ama bence kurtuldugunuz icin sadaka falan verin.

Kadinlarin (aslinda tum insanlarin), hele ki kendi ayaklarinin uzerinde duranlarin herhangi bir asagilanmaya, hakarete, psikolojik siddete boyun egmesini dogru bulmuyorum; cunku bu bir iskence sekli.

Ben avukatim, sizin yerinizde olsam bir de hakaret ve iftira sucundan suc duyurusunda bulunurum

Ay bebisler sizin mi profil fotosundaki yerim yaaaa

1 Yıl önce duygusal manipülasyon yüzünden kalbim bosanma , mantığım boşan diyordu kafam cok karışıktı. Resmen psikolojik sorunlu biri yüzünden delirme ve kendimden şüphe etme noktasına geldim. Çok zor günlerdi.
Toparlanamayacagım sandım ama şimdi herşeyi hazmettim ve yoluma devam ediyorum. Acılar da sevinçler gibi kabül etmek lazım. Zamanla herşey bitecek ufacık bir sızı kalacak.
Önemli olan düştüğümüzde kalkabilmek, hala umutla bazı seylere cesaret edebilmek.
Ben bambaşka bir kadın oldum diyebilirim, hayata cok daha farklı bakıyorum artık.
Ölüm ve sağlık dışında herşeye çare var ve insan alışıp yaşamaya devam ediyor.
Hiçbir şey aynı kalmıyor, bu günler ve acılar geçince iyi ki diyeceksin.
..

ben sadece "her şey çok güzel olacak" demeye geldim.
arkanıza dönüp bakmayın bile..
bir devir kapandı ve yeni bir devir başladı. çocuk olmaması bir şans..

konunuzu okudum,kendiniz için en güzel kararı vermişsiniz. geçecek bu günler ve siz daha güçlü, daha mutlu bir insan olarak devam edeceksiniz.

X