boşanıyorum ve hissettiklerim yüzünden kendimden nefret ediyorum akıl verin bana lütfen

Zamanı konusunda bir şey diyemem ama emin ol GEÇECEK.. Bu hayatta her şey geçiyor çünkü... Hiçbir şey kalıcı değil..

Bi yandan biliyorum gecicek. ama Bi yandan da sanki hiç onu sevdiğimi unutamam gibi geliyo
Şöyle düşün,o ya unutamazsam dediğin kişi seni aldatmis ve seni ezmis yalanlarıyla aptal yerine koymuş biri.. böyleleri insanı hasta eder aynı şeyler sebebiyle ayrılıyorum ben de(aile faktörü hariç) şimdi de sağlık sorunları başladı, değmez sağlığını bozmaya stres üzüntü her hastalığın başı..

Şöyle düşün,o ya unutamazsam dediğin kişi seni aldatmis ve seni ezmis yalanlarıyla aptal yerine koymuş biri.. böyleleri insanı hasta eder aynı şeyler sebebiyle ayrılıyorum ben de(aile faktörü hariç) şimdi de sağlık sorunları başladı, değmez sağlığını bozmaya stres üzüntü her hastalığın başı..
kesinlikle öyle bende ayrılırken aynı sebep yüzünden ayrıldım. baktım iyi değilim artk çok yıprandım falan bitti dedim artk ama işin şu tarafı da var ben ilk defa ayrılık acısı çekiyorum. çünkü bu şahıs benim severek konuştuğum ilk kişiydi 🙄 düşününce belki de o yüzden unutamam diyorum.. işte karma karışık düşünceler 😶

kesinlikle öyle bende ayrılırken aynı sebep yüzünden ayrıldım. baktım iyi değilim artk çok yıprandım falan bitti dedim artk ama işin şu tarafı da var ben ilk defa ayrılık acısı çekiyorum. çünkü bu şahıs benim severek konuştuğum ilk kişiydi 🙄 düşününce belki de o yüzden unutamam diyorum.. işte karma karışık düşünceler 😶
Esas sana yaptıklarını unutma bence

en doğru şey başka Bi şehre istenecek tayin. onla olmayan anılar...
ama maalesef ki iki yıl daha isteyemiyorum 😔
Boşanma durumunda tayin cikabilir diye biliyorum.
Şiddet var aldatma var ailesinin baskıları var. Bu adamla durmak için bilinç kaybı olması lazım.
Acı cekmeniz olağan bir süreç...inşallah çabuk atlatir mutlu olursunuz.

insan gönlüne laf geçirebilse dünyada üzülen bu kadar insan olmazdı galiba. gönlüme geçiremedigim sözü aklıma geçirip bu yola girdik bakalım inşallah hayırlısı olur 🙏 🙏
Evet haklisiniz...ama bilimsel olarak insan öğrenebilen akıllı bir varlıktır. Dini olarak yaradilmislarin en yucesidir .

O zaman bilimsel olarak kendimize değer vermeyi, bizi uzeni, değersiz goreni hayatımızdan cikarmayi öğreneceğiz.

Dini olarak allahım beni yaradilmislarin en yücesi olan insan olarak yarattı sen benim hakkima giremezsin, kötü düşündürerek günaha sokamazsın diyeceğiz.

Bunu yapabileceginize inanıyorum.

X