Boşanma düşüncesi..

1okaliptus

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
464
467
30
Herkese merhaba,
Daha önceki konularımdan beni hatırlayanlarınız vardır mutlaka.
Baş belası bi kayınvalide,maddi zorluklar,iş hayatımdaki olumsuzluklar derken birde dün yıllardır tanışmadığım eşimin hiç bir anında olmayan sözde babası ile tanıştım. Tanışmaz olaydım.
Al birini vur ötekine. (Anne baba ayrı)
Adam herkesi bi kenara koyup farklı bi evlilik yapıp yolunu çizmiş zamanında şimdi ortaya çıkma zahmetinde bulundu ve bizi görmek istedi.
Bana ve eşime karşı Bi ton saçmalık bi ton aşağılamanın ardından eşim babası olacak kişiyi kibar bi dille senin artık gitmen gerekiyor diyerek çıkarttı aşağıda baya kavga ettiler.
Beni hiç bi zaman ezdirmedi hep dik durmaya çalıştı bunca sıkıntının sorunun içinde sanki hiç derdi yokmuscasına bana sarıldı gülümsedi. Huzur buldum sende dedi.
Ailemi ailesi gibi gördü. Babasından duymadığı şevkat cümlelerini benim babamdan duydu oda babamı ailemi bağrına bastı.
Evine bağlı,kötü bir alışkanlığı yok.
Allahı var dünya iyisi cok kıymetli biri eşim.
Ama ailesi,ama yaşattıkları ama duyduklarım bunca stres beni 1 yıllık evliliğimden soğuttu.
Ben 30 yıllık bekar hayatımda gerçekten sessiz sayılabilecek Saygılı bi evde büyüdüm yetiştim.
Bu aile bana cok kavga sever cok sivri dilli cok bencil geliyor.
Yüzüme bakıp evlenmeseydin ben senin baban değilim senin kendi baban var diyebilen kişiler benim maalesef seçtiğim ailem oldular.
Ama kaldıramıyorum. Aileme anlatmadım anlatamam onları üzemem zaten rahatsızlıkları var dahada mutsuz edemem.
O kadar yoruldum ki.
Ailesinin hesabını eşine kesemezsin diyenleriniz olacak doğru ama yoruldum. Cok yoruldum. Ne yapabilirim hiç bilmiyorum

Maalesef evlenen sadece eşler olmuyor ailelerde de oluyor. İlişkinizi koparmayı düşündünüz mü hiç? Böyle sivri insanlardan uzak durmak daha iyi geliyor çünkü. Tam bir koparmadan bahsediyorum eşiniz yanaşır mı buna?
Ben 1.5 aydık kv kişisini görmüyorum.
Ama 5 dk mesafede oturuyor yani tamamiyle görüşmemeyi ben başarabilirim belki ama eşime bunu teklif etmem doğru olmaz sanırım

Ayril o zaman dunya iyisi sevdigin kocandan, hayatinda 1 kere gorup bi daha da gormeyecegin babasi icin, nasi fikir?
Sadece babası için değil tabiki yazdım ben oradakiler sadece bir kaçı. Ve ailesi problem maddi yetersizlik problem iş hayatım ayrı sıkıntı hepsi bir araya geldi sanki

Sadece babası için değil tabiki yazdım ben oradakiler sadece bir kaçı. Ve ailesi problem maddi yetersizlik problem iş hayatım ayrı sıkıntı hepsi bir araya geldi sanki
Kimsenin hayati kolay degil, maddi sikinti herkeste var bugunlerde, ben olsam kocami seviyosam adamin zaten sucu yok, onu feda etmem. Etsem kendim daha cok mutsuz olurum. Sen bilirsin.

Senin babalığından ne olacak iskele babası kendi evladını 20 yılda bi kez gördün yetmedi bana mı baba olacaksın demek gerek :)

Konuya geleyim eş ailesi ebrbat insanlar anladığım kadaıryla siz görüşmeyin, eşiniz gitsin görüşsün. Rehberde durabilirler veya silebilirsiniz ama siz iletişimde bulunmayın. uzak durun yani görmezseniz sinir olmazsınız bayramdan bayrama gidin.

hayır yine okudum yine mana veremedim
yok onlar ailem oldular yok ben senin babam değilim
kendi kendine gelin güvey olmuş adama bak puhahah
ben yüzüne gülerdim herhalde.

Herkese merhaba,
Daha önceki konularımdan beni hatırlayanlarınız vardır mutlaka.
Baş belası bi kayınvalide,maddi zorluklar,iş hayatımdaki olumsuzluklar derken birde dün yıllardır tanışmadığım eşimin hiç bir anında olmayan sözde babası ile tanıştım. Tanışmaz olaydım.
Al birini vur ötekine. (Anne baba ayrı)
Adam herkesi bi kenara koyup farklı bi evlilik yapıp yolunu çizmiş zamanında şimdi ortaya çıkma zahmetinde bulundu ve bizi görmek istedi.
Bana ve eşime karşı Bi ton saçmalık bi ton aşağılamanın ardından eşim babası olacak kişiyi kibar bi dille senin artık gitmen gerekiyor diyerek çıkarttı aşağıda baya kavga ettiler.
Beni hiç bi zaman ezdirmedi hep dik durmaya çalıştı bunca sıkıntının sorunun içinde sanki hiç derdi yokmuscasına bana sarıldı gülümsedi. Huzur buldum sende dedi.
Ailemi ailesi gibi gördü. Babasından duymadığı şevkat cümlelerini benim babamdan duydu oda babamı ailemi bağrına bastı.
Evine bağlı,kötü bir alışkanlığı yok.
Allahı var dünya iyisi cok kıymetli biri eşim.
Ama ailesi,ama yaşattıkları ama duyduklarım bunca stres beni 1 yıllık evliliğimden soğuttu.
Ben 30 yıllık bekar hayatımda gerçekten sessiz sayılabilecek Saygılı bi evde büyüdüm yetiştim.
Bu aile bana cok kavga sever cok sivri dilli cok bencil geliyor.
Yüzüme bakıp evlenmeseydin ben senin baban değilim senin kendi baban var diyebilen kişiler benim maalesef seçtiğim ailem oldular.
Ama kaldıramıyorum. Aileme anlatmadım anlatamam onları üzemem zaten rahatsızlıkları var dahada mutsuz edemem.
O kadar yoruldum ki.
Ailesinin hesabını eşine kesemezsin diyenleriniz olacak doğru ama yoruldum. Cok yoruldum. Ne yapabilirim hiç bilmiyorum
Eşinle konusup ailesi ile görüşmesen. Sonucta eşin o aileyi seçmedi.

ay zaten seni baba olarak kabul eden yok!
çocuğunla evlendim, seninle değil diyemedin mi?
Diyemedim benim böyle anlarda gözlerim dolar sesim titrer. Baba benim için inanılmaz bi olgu baba kelimesi bile yeter içimi yumuşatmaya ama bu adama dediğime diyeceğime pişman oldum

Senin babalığından ne olacak iskele babası kendi evladını 20 yılda bi kez gördün yetmedi bana mı baba olacaksın demek gerek :)

Konuya geleyim eş ailesi ebrbat insanlar anladığım kadaıryla siz görüşmeyin, eşiniz gitsin görüşsün. Rehberde durabilirler veya silebilirsiniz ama siz iletişimde bulunmayın. uzak durun yani görmezseniz sinir olmazsınız bayramdan bayrama gidin.
Kesinlike berbat insanlar.
Yani şuan bile ağlıyorum gerçekten ben bunlaro hak edecek ne yapmıs olabilirim diye hakaret etsem bu tepkiyi vermezdi belki baba dedim diye demediği kalmadı. Benim babamında gelini var benden ayırmaz kızı gibi görür bağrına basar çok üzgünüm çok yalnızım

Eşinle konusup ailesi ile görüşmesen. Sonucta eşin o aileyi seçmedi.
Eşimin bi suçu günahı yok zaten ama ben kaldıramıyorum adamın gözüne baka baka ben o ortamdayım evlenmeseydin kardeşim bana mı güvendin düştün bi kızın peşine diye şeyler duyuyor benim yüzümden belkide ben onların düzenini bozdum

X