Boşanma kararı lütfen yardım :(

Kaç kurtar kendini ilerde daha çok pişman olursun çoçukta olmadan sonra kafanı taşlara vurursun zamanla geçiyor acılar zararın neresinden dönersen kar ailenide dinleme bu senin hayatın senin kararların unutma huylu huyundan vazgeçmez.

Canım senın adına cok uzuldum ama bunca olay arasında eşin sesını yukseltıp hıc bır sey dıyemıyorsa aılesıne ben bunu sorgularım. Kımse sızın evlılık hayatınıza ozelınıze karısamaz. senın hayatın ıstedıgın herseyı alıp. yapıp yasamakta ozgursun. Sen bunları yasarken senın yanında olan bır es goremedım ben anlattıgın kadarıyla. Bu yuzden sevgı bır yere kadar goturur evlılıgı . Ayakların yere saglam basmalı dık dur ve karsın alıp ıkı secenek sun esıne ya senınle olucak aılesıne soz gecırıcek ya da aılesıyle olucak senı bırakıcak kı ıkıncı secenegı secerse bırak gıtsın degmezzzz senın bunca gozyasına .

arkadaşım eger ki eşin senin arkanda duran biri değilse, sana Allah in emaneti gibi davranmayıp gönlünü hoş tuuyorsa ,aile içine başkalarını karistiriyorsa , çocuğun da yoksa bu evliliği sürdürmek için bir sebep kalmamış gibi. Evlilik nasıl haksa boşanmak da hak. kimse evlenirken boşanmak için evlenmiyor fakat aynı evin içinde insanların ne olduğu daha çok gün yüzüne çıkıyor. Umarım hakkında hayırlı kararlar alırsın.

Hem cahil hem kurnaz insanlar bunlar.

Yani bunlar için beni suçluyor ben Güleryüz göstermiyormuşum bu saygısızlık oluyormuş annesine babasına . Halasını instagramdan çıkarmıştım onu söylüyor beni rezil ettin aileme diyor annem yatak örtüsü aldı beğenip de sermedin diyor diyor da diyor tüm suç senin diyor yani

Ya daha kendisi diyor sen çok pişman olacaksın benim gibi biriyle tanıştığın için o kadar şanslısın ki bunun farkında bile değilsin diyor

Evet insan kendini değersiz hissediyor

Ah keşke odanin camina fln yumruk atmis ya sanirim sen de odaya kaçtın kapiyi kilitledin herhalde,orda bir videosunu cekseydin elinde kapi gibi bir delilin olurdu..Şuan calisiyor musun bilmiyorum hemen bir ise girip iyi bir avukat bulup bunlardan altinlarini en azindan al.Nasil bir aile hayretim şaştı kadinin kafasına böyle cakacaksin diyip durduk yerde kayinvalidene tekme tokat giriyor esin izliyor annesi dayak yerken,o kadincagiz sesini cikarmiyor mu..Korkunç..Kac canim kac yoksa ruh sagligini kaybedeceksin..Mutlaka destek al bunlar hic kolay seyler degil..Aileni de boşver bu hayat senin hayatin.Düzelecek birşey olsa şoyle yap böyle yap diye fikir veririz ama bunlar boyle yasamis böyle görmüş,cahillik akiyor pacalarindan asla duzelmezler sakın cekme cocuk yokken birak gitsin..Allah yardimcin olsun❤

valla robot almıyorlar eve. Güleryüz u hakeden insanlarsa sende gostermiyorsan o zaman ayıp sende ama anlattıklarından çıkardığım pekte bunu hakeden insan değil gibiler. Bende eşimin ablasını engelledim Instagram da, hala da engelli eşimde biliyor. bu ayıp değil ki her paylaştığıma olur olmaz anlamlar yükleyecek biriyse dedikodu tavansa silerim. hesap benim gönül benim istediğimi takip ederim istediğimi etmem. herşeyi geçtim de halası için bile kavga edebiliyorsa bırak sen o adamı halaymis. halasi senden daha mı değerli. rezillikmis onlar rezillik görmemişler.insanlarin parasını elinden alıp kendi adlarına ev almaları rezillik esas

zamanında annem babamdan ne dayaklar yemiş aman çocuklarım babasız büyümesin diye diye hep sabretmis . bugunlerine şükür çok şükür babamda ailesinden darbeler yiyince aklı başına geldi ama olan annemin psikoloji sine oldu kadın 60 yaşında sinir hapı kullanıyo kafası eli titriyor. senden birtane daha yok senin değerini kimse bilmiyorsa bile sen kendi değerini bil. boşanmak kolay bir süreç değil ama sonrası daha kotu oluyor. akrabamizin kızınin kocası kızdan habersiz takıları alıp babasına verdi bundan bı kaç ay önce kız hırsız bunlar dedi bosanacakti evladı olunca dönmek zorunda kaldı. şimdi tekrar tartismislar şerefsiz kocası kızın afzini burnunu morartmis kolunu kırmış. birde ben yapmadım kendisi kendini duvardan duvara vurdu diyormuş pislik. umarım hakkında en güzel sonuç ne ise o kararı alırsın.

Ama sizi çok ezip pasiflestirmisler. Siz niye bu adamı eve alıyorsunuz? Ben olsam kapıyı açmam. Eşini sizin yanınızda dövdüğünde polis çağırıp tutanak tutsaydınız uzaklaştırma kararı alabilirdiniz.
Ev için parayı niye ellerine verdiniz? Ortak tapu işteyecektiniz ve tapu alinirken herkes parayı veriyor ya o zaman verecektiniz. Çok yanlış yapmışsınız. Evi onlar beğendi aldı diyorsunuz, hayır siz karisamazsiniz deyip geçecektiniz. Ben size de anlam veremedim. Tamam cevap vermişsiniz ama hiç icraat yok. Lütfen bu defa da sizi manipüle etmelerine izin vermeyin. Haksız değilsiniz, harekete geçin ve bu deliler ailesinden kurtulun.

Umarım bir gün buraya boşandığının ve o insanlardan uzaklaştığının haberini verirsin

Annesi dayak yerken susan adamdan hiçbir şey olmaz. Boşanmazsanız günün birinde kayınpederinizin o kapıya denk gelen yumruklarından biri suratınıza denk gelir de ya hastaneye yatırılırsınız yada kafayı sıyırırsınız o evde. Kocanız da öyle izler durur aval aval.

merak ettiğim tek şey evlenmeden önce bu insanları tanımadınız mı acaba ???

kendinizi niye akıl hastalarının içine attınız ki...

Müge anlıya cıkın bence , bu okuduklarım gerçekmi ? Kayınpederınız kayınvalıdenıze mı vurdu anlayamadm. Kocanıza ayrı üzüldüm nasıl sinmiş böyle bır babayla Allah kahretsın ya yazık günah. Nasıl bır konu bu, heryerı ayrı dram

Resmen şiddet görüyorsunuz bunu da kelime aralarinda çok normal bir şeymis gibi gecistirmissiniz ne okudum resmen ben dedim çocuk var mı yok mu bilmiyorum ama eğer kendinizi kurtarmazsaniz o evden ya delirip çıkarsınız yada ölüp çıkarsınız Allah korusun baska yolu yok çünkü eşiniz de adam değil pisirigin teki aile zaten tam bir ruh hastası Allah sizi kurtarsın ne diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…