Boşanma kararı lütfen yardım :(

Ne okudum.ben. kp size el kaldirdigında esiniz de bagini koparmamiş size destek olmamis onda ayrilacaktı ız zaten. Olay nasıl buralara geldi anlamadım. Sağlıkli dusünememişsiniz evlilik icinde bence. Yoksa bu zamana kadar niye evli kaldinız anlamadım

Allahım çıldırılmayacak gibi değil hem parayı al hem tapuyu anasının üstüne yapsınlar, nasıl insanlar ya böyle
Aynen öyle ben de sinirlendim haber verseler ben herhalde yine birşey demezdim saf ben:KK43: ama çok zoruma gitti tapuyu aldıklarından bile haberim yok

Bana da normal gelmedi eşime dedim babanın bir tedaviye ihtiyacı var diye kendisi bana evet senin de var her şeye cevap verdiğin için dedi ben haksızlık karşısında susamam dedim ilk seni psikoloğa götürcem sonra da babamı diye yanıt verdi yani bu da bir psikolojik şiddet bana göre
Kabul etmezler. Siz onları değiştiremezsiniz böyle gelmiş böyle gider.

Kendinizi kurtarmaya bakın. Ben olsam boşandıktan sonra izimi de kaybettirirdim.

Hala şoktayım ya bir insan bir insana nasıl böyle şeyler yapabilir.

Ne okudum.ben. kp size el kaldirdigında esiniz de bagini koparmamiş size destek olmamis onda ayrilacaktı ız zaten. Olay nasıl buralara geldi anlamadım. Sağlıkli dusünememişsiniz evlilik icinde bence. Yoksa bu zamana kadar niye evli kaldinız anlamadım
Ben de inanın anlamadım desem sanki biri parmağıma tüzüğü takmış ışık hızıyla buralara kadar gelmişiz bi yorgunluk var üzerimde:KK43:

Kabul etmezler. Siz onları değiştiremezsiniz böyle gelmiş böyle gider.

Kendinizi kurtarmaya bakın. Ben olsam boşandıktan sonra izimi de kaybettirirdim.

Hala şoktayım ya bir insan bir insana nasıl böyle şeyler yapabilir.
Allah razı olsun yanımda olduğunuz için bana cesaret verdiniz çok haklısınız :KK43:

Şok oldum bu nasil bir konu sakin geri donmek gibi bir hata yapmayin ailenize anlatin ikna edin donmeyin kafayi yemis bir aile

Aynen öyle ben de sinirlendim haber verseler ben herhalde yine birşey demezdim saf ben:KK43: ama çok zoruma gitti tapuyu aldıklarından bile haberim yok
Çakallar haber verirler mi , boşanmayı düşünmüyorsun sen sanırım , şu an aile evinde isen ne olur geri dönme o şizofren kayınpederin ne yapacapı belli olmaz kaptırdığın bi tek para olarak kalsın bari , en azından akıl sağlığını kaybetme aç davayı evlilik birliği içinde alındı zaten tapu başkasında olsa bile yarı yarıya alabilir misiniz onu tam bilmiyorum ama bi avukata danış

umarım geri dönmezsin başka bişey demiyorum. diyecek yorum yapacak bişey yok çünkü kayınpederin psikopat olabilir ama eşim diye bahsettiğim adam iğrenç biri.

Çakallar haber verirler mi , boşanmayı düşünmüyorsun sen sanırım , şu an aile evinde isen ne olur geri dönme o şizofren kayınpederin ne yapacapı belli olmaz kaptırdığın bi tek para olarak kalsın bari , en azından akıl sağlığını kaybetme aç davayı evlilik birliği içinde alındı zaten tapu başkasında olsa bile yarı yarıya alabilir misiniz onu tam bilmiyorum ama bi avukata danış
Hayır boşanmak istiyorum çok hem de soğudum evden de onlardan da çok kötü durumdayım sadece ailem biraz eski kafa kızım evine dön her evlilikte olur böyle şeyler biraz da sen alttan al diyorlar ve ben kendimi tek hissediyorum çaresiz hissediyorum kafamı alıp gidip dava açmak istiyorum bir yandan ailem de tanımda olsun istiyorum:KK43:

Sizin aileniz konunun neresinde ? Korkunç şeyler yaşamışsınız çünkü ?
Ben istanbuldayım ailem Ankara’da onlar sis iyi olun diyor sürekli boşanma olmaz bizde o kafadalar yani elalem ne der biz de aynısını yaşadık çekip oturduk diyorlar :KK43:

Ben istanbuldayım ailem Ankara’da onlar sis iyi olun diyor sürekli boşanma olmaz bizde o kafadalar yani elalem ne der biz de aynısını yaşadık çekip oturduk diyorlar :KK43:

siz yine de gidin ailenize evden atacak değilller ya sizin kararlı olduğunuzu gördükçe zamanla ikna olurlar. diğer manyak ailesini çekmektense kendi ailenizin laflarını çekin

Okurken sinirden deli oldum . Siz iyi misiniz ne işiniz var hala bu insanlarla da 100 bin veriyorsunuz. Kp bana el kaldıracak ben de şiddete karşıyım diycem öyle durucam orda. Şiddete ben de karşıyım ama ben yerinizde olsam ailedeki erkeklere söylerim o el nasıl kalkarmış bir baksın terbiyesiz adam

X