Boşanma ve intikam

Liliumelf

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mart 2020
26
-41
31
Eşimle nikah yaptık aynısevdeyiz düğün yapamadan kavga çıktı, 1,5 yıldır boşanma için uğraştık olmadı. Sonra aynı evde yaşadık kavga günültü sürekli para isteme düğün dediler yapmadılar daha hep ertelediler oyaladılar bi oyunlar çevirdiler. Şimdi eşim miras kalıcak bugün bana gelmiş sen al bu 50 bini boşanalım. Evlilik desen evlilik gibi değil bende ilk önce evet dedim mahkeme günü geldi gitmedim. Yani sindiremedim bu durumu. Yaşim genç 22 yaşındayım, ailesinin yanına gitti evin eşyalarını o almıştı eşyaları alıp gidecekmiş haber yolladı durumlar çok karışık çevreme rezil olmaktan korkuyorum. İş sahibi biriyim sürekli benden para isterdi vermeyince sen beni sevmiyorsun senden bana eş olmaz falan derdi paralarda ailesine gönderirdi yüni bende emeğimi maaşımı vermek istemezdim. Arabası vardı saattı paranın nerde olduğu belli değil . Durumlar bundan ibaret gelinlik giyemeden genç kızlık gururum onurum zedelendi. Sizce ne yapmalıyım bu arada kendisi kanser olduğunu öğrendi yani bilmiyorum

Eşimle nikah yaptık aynısevdeyiz düğün yapamadan kavga çıktı, 1,5 yıldır boşanma için uğraştık olmadı. Sonra aynı evde yaşadık kavga günültü sürekli para isteme düğün dediler yapmadılar daha hep ertelediler oyaladılar bi oyunlar çevirdiler. Şimdi eşim miras kalıcak bugün bana gelmiş sen al bu 50 bini boşanalım. Evlilik desen evlilik gibi değil bende ilk önce evet dedim mahkeme günü geldi gitmedim. Yani sindiremedim bu durumu. Yaşim genç 22 yaşındayım, ailesinin yanına gitti evin eşyalarını o almıştı eşyaları alıp gidecekmiş haber yolladı durumlar çok karışık çevreme rezil olmaktan korkuyorum. İş sahibi biriyim sürekli benden para isterdi vermeyince sen beni sevmiyorsun senden bana eş olmaz falan derdi paralarda ailesine gönderirdi yüni bende emeğimi maaşımı vermek istemezdim. Arabası vardı saattı paranın nerde olduğu belli değil . Durumlar bundan ibaret gelinlik giyemeden genç kızlık gururum onurum zedelendi. Sizce ne yapmalıyım bu arada kendisi kanser olduğunu öğrendi yani bilmiyorum
Boşan yavrum boşan başta böyle yapanin sonu da olmaz yaşın daha genç çocuk olmadan yolun başındayken bırak kendini feda etme hiç kimse için değmez ...hickimseye bakma kim.ne der yok rezil olurum.yok etraf ne der yok millet ne der canım.benim.kimse için yasamiyrsun millet ne der diye hele hiç yasamiyorsun millet için mi yasayacayiz kimse gelip senin derdine ortak oluyor mu kimse sen uzgunken hissediyor mu ...hayatını mahf etme daha çok küçüksün sana değer veren insanların yanında ol işin de varmış çok şükür bırak ya ezme kendini boşver ...ilerde çok pişman olursun yol yakinken birak Allah yardımcın olsun hayırlı en güzel kapıyı açsın sana canım

Adam boşanmak istiyorsa boşan boşa gurur yapma işin gücün boşver çevreni de el alemide parası pulu da onun olsun ama seviyorum destek olmak istiyorum dersen bilemem vicdan yapıyorsan dostça ayrıl yine destek ol ama ayrıl çünkü olmaz sizden artık

Valla başkasına çatır çatır kötülük yapan adamın ben de iyiliğini pek isteyemiyorum.Ölsün diyemem ama sürünsün derim yani.Sen düğün yapmıcaksın alacaksın nikahına 22 yaşındaki kızı bir de komidinin üstüne 50 bini bırakıp ceketini alıp çıkacaksın.Dün gece güzeldi hesabı.Kusura bakmasın kimse.Boşan arkadaşım parası da pulu da batsın.Sen bırak şimdi intikamı,yemeği tası da hayatını bundan sıyırıp bir toparlamaya bak.Daha yaşın küçük ne düğünlerin olur senin ohooo.

X