Boşanmada ziynet eşyaları

Haklisiniz en başta aldılar sonra deprem oldu ev kalmadı bankada boş kasa bulamadık süreç böyle oldu .Ayrılacağımi da düşünmüyordum bilemedim

Konustunuz mu esinizle
Boşanacağıma inanmıyor .Kızlar ben mahkemeyle alacağım ne kadar verirlerse artık. Çok şükür çalışıyorum maaşım da Iyi.Tek tesellim bu adamdan çocuğum yok çok şükür. Gerçek yüzünü 1 'yıl olmadan çok şükür gördüm. Büyük borcum yok. Ailesi de düğünü yaptı ,haklarını o konuda yiyemem .En iyisi mahkemeyle almak ,alamazsam da hayırlısı. Yaşım 27 gencim kazanırım. Bu adamdan kurtulayım da gerisi olur inşalah .

Bencede en dogru olan bu .. Haklınızda hayırlısı neyse o olsun...

Bir video ile altınlar alınmaz. O nasıl saçma bir avukat.
Karşı taraf vermek istemezse bin çeşit yolu var.
En mantıklısı güzellikle almak.

Video ve mesajları vericem avukata ister versinler ister vermesinler .yani altın için o eve dönmek istemiyorum .Cocugimda yok zaten en büyük şükür sebebim .bu adamdan çocuğum olsa isterse milynlarim olsun hiç yüzüm gülmez .

Yakın zamanda arkadaşım boşandı, baya sa kavgalı gürültülü boşandılar, kvsi zorla altınlarını almıştı. Mahkeme kararıyla takıların hepsini eşinden geri aldı. Takılar senin hakkın hukuken.

Çarşamba günü eşyalarımı toplayıp evi terk edecegım .Suçlu sayılır miyim ? Evden kovdu , bir kere daha eğer ailene anlatırsan küfürle girerim daha kötü olur dedi .Bu sesini ses kaydı aldım .Bu eve giremezsin eşyalarını topla diyor. Kasımda 1 yıl oluyor anlaşmalı boşanmak için 1 ay bekleyeceğim.

Yoksa memleketten gitmeden davayı açsam mı

Anlaşmalıya sonradan da dönebiliyorsun. Bekleme. Aç çekişmeli. Süre dolunca anlaşmalıya da dönersin. Avukatı da değiştirir. Mesajlar fi tarihinde olacak ya geldi aldı altınlarını derlerse?

Tamam işte o zaman dava açmak için beklemenin anlamı yok. Avukatını değiştir bu avukat düzgün bir avukat gibi gelmedi bana. Benim avukatım bile çekişmeli başlayalım dedi. Öyle başladık eğer istersek anlaşma protokolü sonradan sunabiliriz diye. Açmadan önce anlaşmaya yanaşmayan adam dava açtığım için tutuştu. Bu işler beklemeye gelmez

Siz niçin ayrıldınız benim konum psikolojik şiddet .Bana kanıt bulman gerek dedi.Yani ailem ve işte bir arkadaşım benim evliliğinin psikolojimi olumsuz etkilediğini belirtse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…